Şimdi Ara

Yakuza 0 Türkçe Yama (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
26
Favori
128.487
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyuna başla. Menüler İngilizce, oyundaki altyazılar Türkçe.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle yamayı yaptığı için @ajira hocama teşekkürlerimi sunmak isterim..

Oyunu FitGirl den indiren arkadaşlar

1-orjinal ve korsan için olan yama dosyalarının her ikisini de indirin
    2-korsan yamanın içinde verilen yönergedeki söylenenleri yapın.
    3-orjinal oyun için olan yamadaki türkçe yama dosyasını çalıştırın.
    4-kurulum sırasında ilk önce oyunun exe dosyasını seçin. 2. sefer de ise oyunun ana klosörünü seçin böylece kurulum tuşu aktif olacaktır.
    5-korsan sürümdeki yakuza0.exe dosyasını oyun klosörüne atın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R3born -- 2 Temmuz 2020; 19:3:32 >
  • Yama için çok teşekkürler emeğine sağlık, oyunu satın aldım indirip deneyeceğim.
  • Bu oyuna hep başlamak istiyordum fakat dil engelinden başlayamıyordum çeviri için teşekkürler dostum
  • ajira kullanıcısına yanıt
    evet tüm yorumları okudum menü ingilizceymiş onu öğrendim ama ilk arasahnede yani bi adam var yerde işte ağzı burnu kırılmış stop felan diyor yorumlara baktığım kadarıylaysa ırası çevrilmiş ama bende ingilizce yanlış yaptığım başka ne var bilmiyorum yaptıklarımı anlatayım oyunu steamdan aldım indirdim ilk yorumdaki steam olanı indirdim yamayı kurdum media yı yükledim oyunun kurulu olduğu yere attım ama oyun yine ingilizce

Yakuza 0 Türkçe Yama

• Bladekopuz2 B kullanıcısına yanıt
    Oyun Steam versiyonuysa dosyaları doğrula baştan kur. Oyun korsansa bende korsan sürüm olmadığı için yardım edemeyeceğim.

• ajira kullanıcısına yanıt
    abi kaç defa yaptım seninle olmasza özelden konuşsak olabilirmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bladekopuz2 -- 5 Temmuz 2020; 17:58:40 >
  • Hadi ana menü neyse de sadece altyazılar mı Türkçe ? Oyun için görev hedefleri, başlardaki oynanışı, oyunu öğretir gösterir metinler falan kısacası oyun içi arayüz Türkçe değil mi ?
  • obasar84 O kullanıcısına yanıt
    Hacı, metin dosyası olan şeylerin çoğu çevrildi, çevrilince oyunu çökerten metin dosyaları ve resim dosyası olan şeyler kaldı. Kısacası teknik kısıtlamalar. Oyunun jeneriğini adımı ekleyeyim dedim, o bile dds uzantılı resim dosyaları çıktı. Adamlar bir video koymaya üşenmiş yani... Jenerik sadece peşi sıra kayıp giden resimler...

• Hocam ikinci indirmemiz gereken dosyanın linki silinmiş yenilermisiniz acaba ?
  • Link sağlam. Linke tıklama, kopyalayıp yapıştır.

• Ellerine sağlık
    Yamanın nasıl kurulduğunu anlattım buradan bakabilirsinizx işinize yararsa ne âla.https://www.youtube.com/watch?v=Yd5lJxguv0E&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ENGUDAR -- 11 Temmuz 2020; 18:47:11 >
  • etraf çakal çukalla dolmuşken bir de böyle arkadaşlar var. eksik olmayın.
  • Elinize sağlık.
  • ARKADAŞLAR KONUYU ÇÖZDÜM İYİ OKUYUN ORJİNAL STEAMDAN ALIDIĞIM OYUNA İLK ÖNCE MEDİAYI ATTIM DAHA SONRA STEAM SÜRÜMÜNDEKİ YAMAYI KURDUM, OLAY TAMAMDIRÇ
    EĞER BİR SIKINTI OLURSA YAMAYI YAPAN ARKADAŞIMLA İLETİŞİME GEÇİN.
    EĞER SIKINTISIZ YAPTIYSANIZ PROFİLE YAZINIZ <3 https://steamcommunity.com/profiles/76561198149867230/

• YAD1GAR Y kullanıcısına yanıt
    FitGirl'de denedim şuan için gayet sorunsuz çalıştı, ileride ne olur bilemem ama... Teşekkürler. Yalnız şöyle bir ekleme yapmak isterim. Eğer yine farklı bir hata alacak olursanız diye -bende öyle oldu- "hact.par" ile "hact.par.bkp" dosyalarını yedekleyin, sonrasında uzantıyı değiştirerek yamayı kurun. Ardından yedeklediğiniz dosyaları tekrar ana dizine yapıştırın. "media" ve "exe" dosyasını da başta yaptığınız gibi işlemin sonunda tekrardan crack yapın.
  • Arkadaşlar yabancısı olduğum bir seri ve bu yüzden önerir misiniz? Oynayıp oynamamak arasında kaldım açıkçası. Serinin ilk oyunu bu sanırım. Eğer beğenirsem diğer oyunlarıda oynarım diye düşünüyorum ama başlamalı mıyım dersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi STENSTEN -- 11 Temmuz 2020; 0:32:0 >
  • STENSTEN kullanıcısına yanıt
    Durman hata.Harika bir seridir.Mutlaka oynamalısın.Serinin ilk oyunu oluyor.Müthiş hikayesi,akılda kalıcı karakterleri,efsane müzikleri ve dopdolu dünyası ile harika bir oyun bekliyor sizi.
  • bir oyunun yamasına nerdeyse oyun parası isteyen insanlara yedireceğiniz parayı böyle arkadaşlara bağış olarak atın daha hayırlı olur
  • oyun orjinal, doğru bir şekilde kurdum ancak mesela ability kısmı falan tamamen ingilizce hala. bu hata mı yoksa normalde böyle mi ?
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.