Şimdi Ara

Yakuza 0 Türkçe Yama (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
473
Cevap
26
Favori
128.769
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bu arada emeğinize sağlık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunun kendi tuttuğu süresi ile 125 saatte oyunu bitirdim.

Çoğu zamanım Emlak görevleri, Pavyon görevleri ve Skilleri geliştirmek için CP kasmakla geçti. En son RDR2 çıktığında 10 günde 50 saat oynamıştım bir oyunu.

Önceki oyunlarını bilmiyorum fakat Zero hikaye bakımından oldukça doyurucu olmuş. Prequel olarak yapıldığı için önceki oyunları oynayanların Karakterlere aşina olduğu yerde yeni oyuncular sudan çıkmış balık misali baka kalıyor. İnanılmaz bir hikaye örgüsü mevcut, bir o kadar da çok Karakter. Klanlar, Aileler, ayrı Gruplar falan derken bir sürü hikaye ortaya çıkmış. Yaz indirimlerinde direk Kiwami 1-2'i alacağım. Umarım ikinci oyun da çevrilir.

Çevirmen arkadaşımız özellikle bu kadar çeviri yükü olan bir oyunda başarılı bir çalışmaya imza atmış. Test etmesi inanılmaz zaman alacağı için direk yayınlanmış sanırım, o yüzden Kelime ve harf hataları bayağı mevcut. Çoğunu pas geçtim, kaydedebildiklerimi özelden göndereceğim. Umarım Tool konusu çözülür de Kiwami 2 de çevrilir. Elimizden gelen desteği göstereceğiz bizde. Teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Oyunun kendi tuttuğu süresi ile 125 saatte oyunu bitirdim.

Çoğu zamanım Emlak görevleri, Pavyon görevleri ve Skilleri geliştirmek için CP kasmakla geçti. En son RDR2 çıktığında 10 günde 50 saat oynamıştım bir oyunu.

Önceki oyunlarını bilmiyorum fakat Zero hikaye bakımından oldukça doyurucu olmuş. Prequel olarak yapıldığı için önceki oyunları oynayanların Karakterlere aşina olduğu yerde yeni oyuncular sudan çıkmış balık misali baka kalıyor. İnanılmaz bir hikaye örgüsü mevcut, bir o kadar da çok Karakter. Klanlar, Aileler, ayrı Gruplar falan derken bir sürü hikaye ortaya çıkmış. Yaz indirimlerinde direk Kiwami 1-2'i alacağım. Umarım ikinci oyun da çevrilir.

Çevirmen arkadaşımız özellikle bu kadar çeviri yükü olan bir oyunda başarılı bir çalışmaya imza atmış. Test etmesi inanılmaz zaman alacağı için direk yayınlanmış sanırım, o yüzden Kelime ve harf hataları bayağı mevcut. Çoğunu pas geçtim, kaydedebildiklerimi özelden göndereceğim. Umarım Tool konusu çözülür de Kiwami 2 de çevrilir. Elimizden gelen desteği göstereceğiz bizde. Teşekkürler.
    Oyun herşeyden. Ufak ufak yapa yapa bitirdim 50 saat

Şimdi son save geri dönüp. , Emlak ve kabare işleri yapcam birde. Friendship hikayeleri var

• Tekrardan damladım buraya,oyun gerçekten aşırı iyidi seriye ilk kez başladığım için mi bu kadar keyif aldım bilemiyorum.Ellerine sağlık.Kiwami 1'bitirdim pek yan görev kasmadım ama 0'a göre bi tık altta kalan gibi bişey sanki.Yine ara ara evde majimaaaa diye bağırıyorum.
  • Enes Eyibil E kullanıcısına yanıt
    Ben Substorie'lerin hepsini yaptım. En kasıntı olanlar Dans yarışmaları ve cep araba yarışları. Ama fullediğime değdi. Yaparsanız ne demek istediğimi anlarsınız.
    Bu kadar oynamamın nedeni aslında karakterlerin 4. dövüş stillerini açmayı görmemiştim, onları geç açtım bu kez bütün skillerini aktif etmek için CP gerekti. Mecbur CP peşine koştum.
    Emlak görevlerinde çok bir esprisi yok, Paran varsa ilerliyorsun ve para kazanıyorsun. Ama Kabare görevlerinde direk Minigame kıvamında. Müdahale etmen gerekiyor vs.
    Bed of Styx kısmında ise Kiryu ile A seviyesine geldim fakat S yapmak için çoook çoook puan gerekiyor diye bıraktım. Majima ile ise ortalarında bırakmıştım. Belki onları da fullerim.
  • Dostum yamanın içindeki hatch par dosyasını direk atabilme şansın varmı 3 tane sürüm denedim tüm söylenilenleri yapıyorum ki zaten hiçbir update hatch.par dosyasını değiştirmiyor. Yamayı bir türlü kuramadım.

@ajira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YAD1GAR -- 2 Haziran 2020; 21:44:58 >
  • quote:

Ben Substorie'lerin hepsini yaptım. En kasıntı olanlar Dans yarışmaları ve cep araba yarışları. Ama fullediğime değdi. Yaparsanız ne demek istediğimi anlarsınız.
    Bu kadar oynamamın nedeni aslında karakterlerin 4. dövüş stillerini açmayı görmemiştim, onları geç açtım bu kez bütün skillerini aktif etmek için CP gerekti. Mecbur CP peşine koştum.
    Emlak görevlerinde çok bir esprisi yok, Paran varsa ilerliyorsun ve para kazanıyorsun. Ama Kabare görevlerinde direk Minigame kıvamında. Müdahale etmen gerekiyor vs.
    Bed of Styx kısmında ise Kiryu ile A seviyesine geldim fakat S yapmak için çoook çoook puan gerekiyor diye bıraktım. Majima ile ise ortalarında bırakmıştım. Belki onları da fullerim.
    Kabera görevleri bitirdim

Şu benden para alan eleman çarptı bizi herhalde o kadar para verdim para ver gidiyorum şuan olmaz diyor

Valla hikaye bitirdim. Sanırım. Silcem başka oyuna geccem yoksa. Mini game yapcam dersem oyun tutuyor

Gece dövüşleri girlfigt vsvs. İçerik zenginliği nadir oyunlardan. DLC ile satar başka firmalar

Jrpg. Mantığı çok güzel yedirilmis

Para transferi yan görev açıldıktan sonra chapter'larda sırasıyla birbirine para gönderiyorsun. Yani ikisinde de para transferi yapılan elemanları bulman gerek.
    Arkadaşlık limitin dolunca ücretsiz göndermeye başlıyorsun karakterler arasında. Mini-game'ler iyi güzel de QTE olarak ilerlediği için sıkıyor bir yerde.
    Ben bütün 4.dövüş stilinin büyük skillerini açmak için CP kasmıştım. Bu ay ki yaz indirimlerinde Kiwami 1-2 almayı düşünüyorum.
    Dün twitch'de yayıncı Cohh'a denk geldim, Yakuza 4 oynuyordu. O oyunda aynı mapte geçiyordu. Acaba bütün oyunlar aynı maplerde mi geçiyor. Adamlar Kentsel dönüşüme ayak uydurmuşlar ama sadece bina isimleri ve kaplamaları değişmiş gibi.
  • quote:

Para transferi yan görev açıldıktan sonra chapter'larda sırasıyla birbirine para gönderiyorsun. Yani ikisinde de para transferi yapılan elemanları bulman gerek.
    Arkadaşlık limitin dolunca ücretsiz göndermeye başlıyorsun karakterler arasında. Mini-game'ler iyi güzel de QTE olarak ilerlediği için sıkıyor bir yerde.
    Ben bütün 4.dövüş stilinin büyük skillerini açmak için CP kasmıştım. Bu ay ki yaz indirimlerinde Kiwami 1-2 almayı düşünüyorum.
    Dün twitch'de yayıncı Cohh'a denk geldim, Yakuza 4 oynuyordu. O oyunda aynı mapte geçiyordu. Acaba bütün oyunlar aynı maplerde mi geçiyor. Adamlar Kentsel dönüşüme ayak uydurmuşlar ama sadece bina isimleri ve kaplamaları değişmiş gibi.
    Kiryu hikayesi öyle

Ben kabera bitiriyim. Birakcam silcem

Arkadaşlık bitti. Bir tek majima da. Balık bulamadım avladiktan sonra

Kiryu'da da bitirmeniz gerekiyor. Ben skilleri geliştirmek için Kiryu'dan paso para gönderiyordum. Balık avlamak sıkıntı, özellikle de Kiryu tarafında. Kaliteli yem kullanabilirsiniz onun için.
    Kiryu' da büyük bir balık var, o kalmıştı bende. Biraz uğraştıktan sonra çıktı da yakalayabildim.
  • Uzun bir süreçten sonra hact.par hatasını çözdüm arkadaşlar eğer benim gibi bu sorunu yaşayan olursa diye hemen buraya yazıyorum

Oyunu kurdunuz updateleri yaptınız yamayı kurarken hact.par hatası alacaksınız kapatın dosya konumuna dönün oyunun kurulu oldğu yerden media>data orada hact.par ve hact.par.bkp var oradan hact.par ı silin diğerindende bkp uzantısını silin tekrar kurun düzeliyor.

Not: Dosya uzantılarını açmayı unutmayın.
  • Sanırım türkçe yamayı kuramayan birtek benim :(
  • Orijinal olmayan versiyonunda sorun yaşayan arkadaşlar biraz beklesin, 20 gün sonra Yaz indirimleri başlayacak. Aksilik olmazsa 15 TL oluyor fiyatı.
  • Şahane çeviriyi, şu salak karaoke mini oyunu yüzünden tecrübe edemiyorum. Bunu geçmenin bir yolu yok mudur?
  • Pagetti Rook kullanıcısına yanıt
    70 puandan yukarı almanız gerekiyor diye hatırlıyorum. Klavye+mouse ile mi oynuyorsunuz. Hızlı olanları kaçırsanız bile yavaş olanlar sayesinde 70 puanı geçiyorsunuz zaten.
  • quote:

70 puandan yukarı almanız gerekiyor diye hatırlıyorum. Klavye+mouse ile mi oynuyorsunuz. Hızlı olanları kaçırsanız bile yavaş olanlar sayesinde 70 puanı geçiyorsunuz zaten.
    Gamepad ile oynuyorum. Belki de ondan beceremedim. Bir de klavye&mouse ile deneyeyim. Teşekkür ederim.
    Yok ben Gamepad ile deneyin diyecektim. Şahsen klavye ile denemedim. Ama dans oyununda klavye daha basit. Çünkü gamepad ile A B X Y tuşlarını kullanırken klavyede K L tuşlarını kullanıyorsunuz. CP için minigame'lerin yapılması zorunlu, yoksa 30-36 gibi puanlar istiyor bütün skilleri açmak için.
    Trainer denedin mi?

• 7.oyun da steame geliyor diğer oyunları çıkarmadan getirmeleri olmamış ya seri olsa olurdu.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.