Şimdi Ara

Yakıt tasarruf tabletleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yakıt tasarruf tabletleri hakkında bilgisi olan varmı???Araca bir zararı olmadığı söyleniyor.Ayrıca nerelerden temin edebiliriz kullanını arkadaşlar yardımcı olabilirmi?Başka topikte okudum konuyla arkadaşlar baya dalga geçmişler.Ama bence ciddi olarak bkmak lazım.

• Eğer reçetesiz satılıyosa direk eczaneden alınabilir. Yoksa en yakın sağlık ocağından reçete yazdırılabir. Ama doktor hastayı görmek isterse ne olur................Zor valla
  • Mevzuu geyik için çok müsait ama onu dediğim gibi başka yerde yapmışlar zaten.Arama kısmından bulabilirsin.Ön yargılı olmadan teknik olarak bakmak lazım.Araçlar gazla çalışacakmış dendiğindede eminim çok güzel geyikler yapılmıştı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: pegasus33

Mevzuu geyik için çok müsait ama onu dediğim gibi başka yerde yapmışlar zaten.Arama kısmından bulabilirsin.Ön yargılı olmadan teknik olarak bakmak lazım.Araçlar gazla çalışacakmış dendiğindede eminim çok güzel geyikler yapılmıştı.

Maalesef bu konu hakkında ancak geyik yapılabileceğini düşünüyorum. Bu tip ürünleri pazarlayan bana göre düpedüz düzenbazlık yapan bir sürü firma var ve bence kesinlikle uzak durulması gereken ürünler. Bunlar size ve cüzdanınıza herhangibir fayda getirmeyeceği gibi ancak yaratacağı ekstra problemlerle sizi zarara uğratabilir. Pek teknik bi açıklama olmadı ama doğru olma ihtimali nedense bana bayaa bi fazla geliyor.
  • fitil olarak da var mı acaba , direkt egzosdan verilen :)
    hatta mini segment için şurup olarakda gerekir, yakıt tasarrufu pediatrik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi okyaypay -- 21 Aralık 2006; 20:12:09 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: okyaypay

fitil olarak da var mı acaba , direkt egzosdan verilen :)
    hatta mini segment için şurup olarakda gerekir, yakıt tasarrufu pediatrik :)

+1

• Motoru indirir falan belli olmaz markaya bak mango ne alaka arabayla

Sürekli kullanımda %2 yakıt tasarrufu yapıyormuş wayy be müthiş değer! Normalde araba karma 10 litre yakıyorsa bu tabletlerden
    sonra 9,8 yakacak demekki Amma farketti kaç kmde acaba verdiğin paranın karşılığını alırsın eğer dedikleri doğruysa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.