Şimdi Ara

Bu corolla modeli neden tutulmuyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
10.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu yuvarlak farlı modeller neden tutulmuyor hatalı serilerden mi?

Bu corolla modeli neden tutulmuyor?

• yedek parçalarının diğer kasa corollalara göre daha pahalı ve sıkıntılı olduğunu duymuştum.Ama başka nedenler de olabilir.
  • Kaporta parçaları pahalı olabilir ama motor bundan önceki moddellerle hemen hemen aynı
  • hocam tek bir nedeni var tipi
  • en iyi örnek hemen sonraki kasa ön taraf değiştirildi diğer hatlar güzel
  • motoru tutmadı, tipi tutmadı. bir de küçük. bundan sonra çokan çift farlı olanların motoru farklı. tipini de düzelttiler. yine de balina kasa kadar tutmadı ama resimdekinden de iyi yani. forever balina kasa
  • Ya AE101 kasa corolla satışını hiçbir zaman yakalayamadılar zaten.. Yeni corollalarında tipini hiç beğenmiyorum. Arkadaki kedigözleri çok uydurma olmuş.. Nerde o 96 98 kasalar...
  • Tipi fena değil yoksa ben mi zevksizim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahruti

Tipi fena değil yoksa ben mi zevksizim.

Aga sen zevksizsin demek istemem ama bu corolla gerçekten çok tipsiz, yeni RENAULT MEGANE SEDAN (YENİ İSMİ FLUENCE) den bile tipsiz yav...

• Bak arabaya düzgün açıyla bakınca göze hoş geliyor. Önden bakınca biraz itici
  • quote:

Orijinalden alıntı: atakangrbz

yok be bence okadar haksızlık yapmayın şimdi bi video korum dibiniz düşer
    http://www.youtube.com/watch?v=LCk9yvEpvtc&eurl=http://www.facebook.com/profile.php%3Fid%3D1322993795%26ref%3Dprofile&feature=player_embedded

O herkesi etkileyen kadın bile bu corollanın tipsizliğie dayanamadı gitti direğe çarptı...

• Motoru VVT-I değil diye duymuştum. Yoksa tipinde o kadar iticilik yok.
    Ayrıca içi de sınıfına göre dar değil.
  • toyotada çalışan kuzenim corollaların içinde en sorunsuz kasaların bu 99-2000 kasaların olduğunu söyledi.motor olarakta türkiyeye gelmiş en sağlam motorlar bu kasalarda demişti.
  • ilk aracım 97 model 1.6 xei daha sonra dolu bir araba için 99 1.6 terra special klimalı aldım. ikisinide sıfır km .ikinci aracım şu an 240.000 km de en ufak sorun yok.türkiyede gitmediğim yer yok.42 derecede sıcaklık klima tam açık 5 vites rampa çok çıktım.bana göre tipini boş verin en az paraya alınabilcek en iyi araba olduğunu iddia ediyorum.artıları bir önceki kasaya göre daha iyi yol tutuş .daha i yi konfor.daha iyi yükseklik.lpgl i olarak 70.000 km dir kullanıyorum.iç malzemesinde en ufak yıpranmma yok.ön takım el değmedi.egzost değişmdi.arka balatayla 165000 de değiştirdim. toyota fakir arabasıdır.triger kopsa motora hiç bir şey olmaz.hani öve öve bitiremdikleri 8 sibop vosvosların kapı iç kollarını bakın hepsi gitmiştir.opelller ön takım kaç sefer değişmiştir.toyota da tek şeye dikkat edilecek yüzde yüz orjinal parça.dikkat edin toyota plakalıklarında hiç özel servis ismi yazmaz.fakir arabsıdır.arıza yapmaz parça eskitmez.12000-13000 alınıp birde sıralı sistem lpg 500.000 km reye kadar rahat kullanabilirsiniz.çürümez paslanmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpcanmehmet

ilk aracım 97 model 1.6 xei daha sonra dolu bir araba için 99 1.6 terra special klimalı aldım. ikisinide sıfır km .ikinci aracım şu an 240.000 km de en ufak sorun yok.türkiyede gitmediğim yer yok.42 derecede sıcaklık klima tam açık 5 vites rampa çok çıktım.bana göre tipini boş verin en az paraya alınabilcek en iyi araba olduğunu iddia ediyorum.artıları bir önceki kasaya göre daha iyi yol tutuş .daha i yi konfor.daha iyi yükseklik.lpgl i olarak 70.000 km dir kullanıyorum.iç malzemesinde en ufak yıpranmma yok.ön takım el değmedi.egzost değişmdi.arka balatayla 165000 de değiştirdim. toyota fakir arabasıdır.triger kopsa motora hiç bir şey olmaz.hani öve öve bitiremdikleri 8 sibop vosvosların kapı iç kollarını bakın hepsi gitmiştir.opelller ön takım kaç sefer değişmiştir.toyota da tek şeye dikkat edilecek yüzde yüz orjinal parça.dikkat edin toyota plakalıklarında hiç özel servis ismi yazmaz.fakir arabsıdır.arıza yapmaz parça eskitmez.12000-13000 alınıp birde sıralı sistem lpg 500.000 km reye kadar rahat kullanabilirsiniz.çürümez paslanmaz.

Valla söylenecek herşeyi söylemişiniz, bir şey hariç o da yukarıda bahsettiğiniz özellikleri için Toyotaya Teşekkürler....

• quote:

Orijinalden alıntı: alpcanmehmet

ilk aracım 97 model 1.6 xei daha sonra dolu bir araba için 99 1.6 terra special klimalı aldım. ikisinide sıfır km .ikinci aracım şu an 240.000 km de en ufak sorun yok.türkiyede gitmediğim yer yok.42 derecede sıcaklık klima tam açık 5 vites rampa çok çıktım.bana göre tipini boş verin en az paraya alınabilcek en iyi araba olduğunu iddia ediyorum.artıları bir önceki kasaya göre daha iyi yol tutuş .daha i yi konfor.daha iyi yükseklik.lpgl i olarak 70.000 km dir kullanıyorum.iç malzemesinde en ufak yıpranmma yok.ön takım el değmedi.egzost değişmdi.arka balatayla 165000 de değiştirdim. toyota fakir arabasıdır.triger kopsa motora hiç bir şey olmaz.hani öve öve bitiremdikleri 8 sibop vosvosların kapı iç kollarını bakın hepsi gitmiştir.opelller ön takım kaç sefer değişmiştir.toyota da tek şeye dikkat edilecek yüzde yüz orjinal parça.dikkat edin toyota plakalıklarında hiç özel servis ismi yazmaz.fakir arabsıdır.arıza yapmaz parça eskitmez.12000-13000 alınıp birde sıralı sistem lpg 500.000 km reye kadar rahat kullanabilirsiniz.çürümez paslanmaz.

vay be toyota alasım geldi birden

• sana opel vectra almanı tavsiye ederim
  • hangi kasa opel vectra parası belli arkadaşın
  • Hocamın söylediğine yakın şeyleri opel alacağımı söylediğimde sanayideki ustamda söyledi hatta bana al nası olsa gene bana getirecen arabayı benim işime gelir dedi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.