Şimdi Ara

Yabancı öğrencilerden iö olmalarına rağmen harç alınmıyor fakat bizden ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.abbasguclu.com.tr/universite/yabanci_ogrencilere_saglanan_bu_imkandan_turk_ogrencilerimiz_neden_yararlandirilmamaktadir.html haberde dediği gibi bir durum söz konusu lütfen kendi ülkemizde yabancılardan para alınmıyor , kendi öz vatandaşlarımızdan harç toplanıyor göz yummayalım

• Burası Türkiye.
  • Diğer ülkeler, yabancı ülkelerden gelen öğrencilere en zor koşulları sunarken bizim ülkemiz bizi zorluyor.
  • Yabancılara çalışıyor ülke zaten. YÖS'ten zaten elini kolunu sallaya sallaya istediği üniversiteye giden bir sürü insan var. İşin kötü tarafı da bu insanlar çift pasaporta sahip insanlar. Hatta birisiyle tanıştım. Avusturya lisesi mezunu. Bildiğin kız Türk. Alman pasaportuyla sanırsam son yapılan YÖS'ten GS-Hukuk yerleşmişti. Harç işi de cilası olmuş iyice.
  • Türkiye'deki 5 yıldızlı otellerin yabancılara daha ucuz olması gibi bir şey
  • Bildiğim kadarı ile Yabancı öğrencilerden İster birinci öğretim ister ikinci öğretim olsun Öğrenim ücreti alınıyor. Harç başka öğrenim ücreti başka. Bizim üniversitede yabancı öğrenciler İkinci öğretim kadar ücret veriyorlar birinci öğretim oldukları halde. DOĞAN HABER AJANSI ( Hurriyet Milliyet Radikal Vatan Abbas Güçlü ) haber yayınlıyorsa beş defa düşünmeli, araştırmalı ondan sonra inanmalı

• abbas güçlümü
  • sizn verceğnz paralar masraf+Hocalarn cep harçlğnı karsılıyor da ondan.tamamen kalkması da mantıksz olur fkt indirime gidilmeliydi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğan grubunun yanlı haber anlayışının ne zaman farkına varacaksınız bilmiyorum. Üniversitelli olacaksınız arkadaşlar her şeyi körü körüne doğrudur deyip kendi kendinize galeyana gelmeyin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mamaluba

sizn verceğnz paralar masraf+Hocalarn cep harçlğnı karsılıyor da ondan.tamamen kalkması da mantıksz olur fkt indirime gidilmeliydi..

Usta sen ne diyon?Yukarda ne demisler sen ne demissin.:p:)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.