Yüzbaşı
30 Mart 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 2 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaşlar size bugün bir tatil sitesini tanıtma niyetindeyim diyelimki yazın tatile gitme planlarınız var ve bölgenizde antalya alanya ağırlıkdaysa evi apartı bu siteden ucuz fiyata bulabilme imkanınız gayet mevcut biz geçen sene 4 arkadaş 60 tl den ayırttık kişi başı 15 lira gibi bir fiyattan 6 gün gayet güzel tatil yaptık.
Arkadaşlar dersleri se.iyorum şube kodlarını ne yapacağımı bilmiyorum biri detaylı anlatırsa sevinirim.
Arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirm.
Evet arkadaşlar bilindiği gibi öğrencinin derdi bitmiyor ygs si bitiyor lys si başlıyor o bitiyor puanı tercihi o bitiyor harç parası başlıyor birinci öğretimleri kaldırdılar da
ikinci öğretimler insan değil mi? anlamadık söylentilere göre indirime gidilecekmiş doğru mu ?
Arkadaşlar sorular gayet net yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşlar egemen bağışa mesaj atabiliriz bende ekliydi facebookda sürekli etkin bir halde zaten cevap veriyor genelde ona bi soralım ?
https://twitter.com/Egemen_Bagishttp://www.facebook.com/bagis.egemen
Ösym başkanı yeni sistem getirdik erken açıklanacak diyordu kpss nin açıklanması falan 1 aydan fazla sürdü 1 haftada açıklanan tercihler 2 haftaya çıktı bu sistemi anlayan var mı ? that system is our enemy(bu sistem bizim düşmanımız)
Evet arkadaşlar Mahamat Gandhi'nin hayatını anlatan bir kitap arıyorum tavsiye edebileceğiniz bir kitap var mı? Mesajımı alıntı yapıp söylerseniz sevinirim.
Evet gençler herkes toplanıyor bizde bir toplanalım bakalım nolacak
Arkadaşlar tercih sonuçları ne zaman açıklanır hadi tutturana ödülümüz var :)
Hakkında
Meslek: Amelelik
İlgi Alanları: Tuğla kiremit ve minimum inşaat malzemeleri
Forum İmzası:
Hayatta yaptıklarınız önemsiz olacaktır; ama önemli olan onları sizin yapmış olmanızdır. Mahatma Ghandi..

Kaybetmekten korkma; birşeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin. Ve unutma; Kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin. Ernesto Che Guevara.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 343
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 13.927 (Bu ay: 54)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 6 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Eğitim ve Sınavlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.