Şimdi Ara

Yabancı Dil Öğrenme Önerileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
41
Favori
8.468
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    https://forum.donanimhaber.com/yabanci-dil-nasil-ogrenilmelidir-tum-diller-icin-gecerli-oneri-puf-noktalari-kapsamli-anlatim--130311517

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rat.planet -- 5 Ekim 2019; 15:20:17 >

• Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güncellenecek.
  • Merhaba rat.planet,

Acaba advanced sonrasi akademik seviye ile ilgili bi konu açabilir misin? Ne yapilmali vs nasil calisilmali

• VolcanoPower kullanıcısına yanıt
    Bu konuda ücretsiz çok kaynak var.Fakat eksiklik bir içerik arıyorsanız Cambridge'in Academic English serisi vardı.O olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rat.planet

Bu konuda ücretsiz çok kaynak var.Fakat eksiklik bir içerik arıyorsanız Cambridge'in Academic English serisi vardı.O olabilir.
    Bakacağım teşekkürler. Tek sıkıntım akademik kelime hatırlamak. Öğrendiklerimi de unutuyorum.Çünkü günlük hayatta speaking ve writing de kullanmadığımdan olsa gerek. İnsanlar Reading yapma tavsiyesi veriyor ama insan okurken bilmediği kelime çıkınca da sürekli sözlüğe bakınca sıkılıyor. Ne yapıcam bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VolcanoPower -- 26 Ekim 2018; 0:52:28 >
  • VolcanoPower kullanıcısına yanıt
    Başka çaresi yok malesef.Sürekli okuyup kelime öğreneceksiniz.
  • rat.planet kullanıcısına yanıt

• emeğinize sağlık teşekkürler
  • rat.planet kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bende İngilizce öğrenmek istiyorum az seviyede kelime bilgim var. Nerden ha gi kaynaktan başlamalıyım. Dil kursuna gitme veya uygulamaya para ödeyecek durumum yok. Bana yardımxı olur musun Nerden nasıl başlamalıyım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam merhaba siz en son program üzerinde çalışıyordunuz.Sonuçlandı mı acaba @rar.planet
  • hocam yine çok temiz ve güzel bir konu olmuş elinize sağlık . teşekkürler hocam.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.