Şimdi Ara

Xtrap (ızdıraP) Hatası yardım LütFeN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • [img=http://img176.imageshack.us/img176/6006/xhatasy2.th.png]

arkadaşlar bu hata neden oluyor acaba koskoca kafede knight a girilmio bi yardım ederseniz çok makbule geçicek :D

• Hehe siz giremeyin biz girelim

Üst konuda yeni x-trapı indir düzelir.
  • o çare olmuyo denedik kardeş
  • 1-)Xtrap , xpacht , XPva00.dll ilk önce bunları knigt klasöründen kopyala ve yeni klasörün içine yedekle...
    2-)sonra bunları knight klasöründen sil bu 3 dosyayı...
    3-)sonrada knighti aç çok az bekle start gelir...
    4-)start de ve büyük ihtimalle oyuna girer...

(ben her zaman bu yöntemle giriyom ve dediğim gibi bunalrı silince yeni x-trap yükleniyo ve oyuna giriyo diye tahmin etmiştim denedim oldu bende şuan oyundayım istersen dene yani..)
  • quote:

Orjinalden alıntı: zmax

1-)Xtrap , xpacht , XPva00.dll ilk önce bunları knigt klasöründen kopyala ve yeni klasörün içine yedekle...

(ben her zaman bu yöntemle giriyom ve dediğim gibi bunalrı silince yeni x-trap yükleniyo ve oyuna giriyo diye tahmin etmiştim denedim oldu bende şuan oyundayım istersen dene yani..)

olmuyo kardeşim onuda denedim.
    bide benim sorunum xtrap yüklememesi değil. şifreyi yazıp servere baglanırken hata verip oyun kapanıo
  • quote:

Orjinalden alıntı: ___M@JesTe___

quote:

Orjinalden alıntı: zmax

1-)Xtrap , xpacht , XPva00.dll ilk önce bunları knigt klasöründen kopyala ve yeni klasörün içine yedekle...

olmuyo kardeşim onuda denedim.
    bide benim sorunum xtrap yüklememesi değil. şifreyi yazıp servere baglanırken hata verip oyun kapanıo

o başka onu bilmiyorumda x-trap yüklenmezse diye yazmıştım senin sorun başka o üst konularda vardır kardeş...

• 2 Tane üst konu var bununla ilgili onlar sorununu çözecektir.
  • baktım yok :S birisi bu sorubla karşılaşan başka kimse yok mu acaba. kafayı yedim oldum yaa
  • Aynı sorun bendede var . Servera tıklıyorum ve xtrap kapatıyor oyunu .
  • bu soeunu çözebilcem birisi aranıo yardımm edin lütfen !! :d
  • Up Up :D
  • olmuyosa oynamayın sizde

neyse bence şunu deneyin patcjleri elle indirin bilgisayarınıza o şekilde atın knightı silin oto patch yüklemeyin elle atın patchleri
  • quote:

Orjinalden alıntı: erensokar

olmuyosa oynamayın sizde

neyse bence şunu deneyin patcjleri elle indirin bilgisayarınıza o şekilde atın knightı silin oto patch yüklemeyin elle atın patchleri

artık gına gelmeye başladı zaten oyundan bezdim yeni patch i koxpu düpesi yeter artık derken bide xtrap ile ugraşmaya başladık.

önerini denedim ama nafile
  • Brother-II nin üst topici var ordakileri yaparsan %100 girersin
  • sen yine sanslısın ben hala id sifreyi göremedim
  • arakdaşlar bu sorunu çözebiline yok mu yardım pls
  • yok mu çaresi offffff
  • var tabikide sonu 34 ile biten xtrap hataları genellikle bilgisayarınızın internetten emdiği bilgilerin kontrolu ve filtrelenmesinden meydana gelir bilgisayarınızdaki virüs programını devre dişi birakin
    bilgisayarınızda hele hele NAOMİ ve benzeri filtreleme programlarını kaldırın büyük ihitmal düzelecektir aynı hata bende oldu
  • Kuralları Okuyunuz! - Yoruma Kapatılmıştır!

DonanimHaber - Num@n
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.