Şimdi Ara

XROLL ÇİLEK AROMALI KÜP GOFRET değerlendirme (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
6
Favori
8.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
267 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • herkes kafayı yedi ya. ekran kartı alamayan gofret incelemesi yapıyo XROLL ÇİLEK AROMALI KÜP GOFRET değerlendirme 

• Hoşbeş misket limonlu olanının üstüne gofret tanımam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • İnceleme için elinize sağlık, evet ürün küp değil ama en ve boy kalınlığın tam iki katı. Bu demektir ki iki gofreti üst üste koyduğunuzda tam bir küp elde edebilirsiniz :)

Benim de en sevdiğim gofret eti hoşbeş ama ayda yılda bir yiyorum. Bu aralar instagramda önüme çok çıkan el yapımı bir gofretçi var El Hüneri diye Minimum 6 adet almak gerektiği ve 10 TL kargo parası olduğu için denemedim ama deneyen arkadaşlar varsa lezzetini öğrenmek isterim.

• Bence firmayı ara pazarlama departmanına eleman lazımı diye sor kesin işe alırlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ufuk_marina kullanıcısına yanıt
    Hakket bunlaronkinin tadi guzel :) arada tespodan aliyorum :) 17 lira mineydi en son kutusu

• Konu sahibinin özenli ve detaylı bilgilerine hayran kaldım.İnceleme yazısı tadında değerlendirme olmuş,teşekkür ediyorum kendisine..

• Hocam bilgilerde eksiklik var. Fibonacci sayılarıyla altın oranı hesaplamayı unutmuşsunuz. Altın oranı yakalamıyorsa o gıda çöptür....

• kesinlikle. Bir ülkedeki her şey mi bu kadar kalitesiz olur

• Bunları nasıl alıp yiyorsunuz ya. Hem sağlıksız hemde 400 kalori diyor üstüne kat ve kat fazladır. Sokakta yağlı imbesil vücutlarınıza acınası bakışlar atılmasını istiyorsanız devam edin.

• Yakınınızda Kuruyemiş bakliyat satan Makbul Mağazası varsa gidin ve naylon torba içerisinde satılan gofretleri göreceksiniz. Tereddüt etmeden alın. gelenekles özlediğiniz gofret ve kreması gerçekten çok iyi. Pişman olmazsınız.

Afiyet Olsun

• Gastrit, reflü olanlar yemesin

• Abi bilindik cips markalarına detaylı bir inceleme gelirmi

• bu incelemeden sonra hemen aldığım gofret olmuştur. şunu söylemek isterimki piyasada 9 kat, rulokat, hoşbeş gibi overrated ürünler varken bu gofretin hakkı yeniyor. Bu gofreti beğenmeyen ya Xroll düşmanıdır, ya da kripto xroll'cudur.

• Çilek aromalı ama bir gram çilek yok. Hazır gıda hüsranlarından sadece biri.

• Aylak bakkal gofretini tartar

• Gofret işinde en iyisi hoşbeş

Ülkerin ve diğerleri glikoz şurubunu direk içiyormuşsun gibi.

• Öncelikle inceleme için konuyu açan arkadaşın emeğine sağlık. Konuyu görünce A 101 den bahsi geçen ürünü aldım denedim ama bir türlü tecrübemi yazma fırsatım olmamıştı. Arkadaşın dediği gibi ürünün fiyatı çok iyi ancak maalesef aroması ağızda kötü ve acımsı bir tat bırakıyor. Muhtemelen içindeki çilek aroması. Gıda uzmanı değilim ama maalesef ürünün tadı çok kötü. Bir iki tl fazla verip bilindik marka almak en iyisi iyi akşamlar.

Not:Amacım alacak olan arkadaşlara tecrübemi aktarmak.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.