N

Çavuş
18 Ocak 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Oyun bir Xbox oyunu .Oyunu açabilmek için girişte Xbox ın "b" tuşuna basmamiz gerekiyor ama o tuş klavyemdeki bozuk bir tuşa ayarları .

Nasıl oyunun dosyalarına girip kontrol ayarlarını değiştirebilirim . lütfen yardım edin .
oyun bir xbox oyunu,acmak icin oyunun girişinde xbox ın "b" tuşuna basmam gerek ama o tuş kIavyemde bozuk bir tuşa ayarIı .

İstediğim şey oyunun dosyaIarından nasıI kontroIIeri değiştirebiImek .kesinIikIe yapmam Iazım. :/

Lapotpumu elimden yatağın üzerine doğru biraz hızlı bir şekilde vurur gibi koydum ve tam o anda bir şey hissettim ,aha s*çtık dedim.

Bilgisayarı açtığımda fark ettim ki anakartim cok ısınıyor ,ve oyunlarda FPS im acayip düştü.

Şimdi ,açtım içini görünürde bir sorun yok sadece fanın ayaklarını kirmisim ,onu normalin den yarım santim yüksekliğinde yapıştırdım ,zaten fanım bozuktu ses yapıyordu ama ısınmanın bununla alakalı olmadığindan eminim .

İsindiginda klavyeyi çıkartıp nereler ısınıyor diye bir baktım , işlemci ve ramlerin olduğu kısımlar ısınıyor ,yani tüm anakart sıcak ve Max 5 sn dokuna bileceğim kadar sıcak .

Şimdi, sorun nedir sizce, ne yapmışım ben ,düzeltebilir miyiz ?

Konuyu nereye açağımı bilmiyordum öncelikle.Yenı yukledıgım bır oyunda oyunu açarken önüme hoşgeldiniz tarzı bır ekran çıkıyor ona (geri) tuşuna basark geçmem gerek ama oyun xbox a ayarlanmış oyun bende pc de oynuyorum ,oyunun geri tuşu benım (=) (eşittir) tuşumda .bende bu (shift + 0) basıyorum ama oyun tepkı vermıyor sanırım shift tusuna bastıgım için . bu ekranı geçmem gerekıyor ayarlardan kontrolleri değiştirmem için.şimdi diyorum oyunun dosyalarından bir yerlere girerek ben oralardan bu tuşu değiştirebilir miyim yada ne yapabiliriz başka . hani birde şöyle olurmu ;pc açılırken boot menusunde f1 ,f2 vb tuşları kullanırken laptoplarda (fn) tuşuna basmamız gerkıyor onu boot menusunden kapata bılıyoruz .aynı seklıde shıft basmadan sayıların uzerındekı karakterlerı kullanabılecegımız bır ayar varmıdır . Lütfen yardım bir sürü şey sildim oyunu yukleıdm ama bır tusa basmadıgım ıcın su an oynıyamıyorum şaka gibi cidden :d

Seneler önceki tabletimi buldum ,tamir ettim ama suan android sürümü çok düşük , nasıl güncellerim ne yapabilirim . Google play Stor a falan girdiğimde toplamda 6 tane oyun bir kaç uygulama filan çıkıyor .ne yapmalıyım

Stormax marka seneler önce bozulmuş bır tabletım vardı onu buldum tamır ettım ama sıfreyı hatırlamıyorum ,

google hesabını da hatırlamıyorum,kendılıgınden sıfırlamak ıcın kapama tusu artı ses açma tusuna basılı tutup o sıfırlamak ıcın gereken ekranı acmaya calısıyorum ama tamır sembolu cıkıyor ve o sembolde takılı kalıyor beklıyor , ne yapabılırım ,o ekranda takılı kalmasının sebebı ne olabılır veya sıfreyı kırabılmem ıcın neler yapabıırım yaradımcı olurmusnuz ?

Tabletim birkaç yıl önce bozuldu kullanmadığı dan bakmadan bırakmıştım ,sanırım şarj kablosu veya girişi bozulmuştu ,şuan şarj kablosu elimde yok ama sorum şu ben bu yuvarlak girişli şarj soketini USB soketi ile değiştire bilirmiyim yada böyle bir şey yapılabiliyor mu ,resimdeki USB girişi sadece bağlantı için onun yanındaki yuvarlak soket şarj için ,fikir verebilir misiniz
Burnumun üzerinde 2-3 senedir bir sivilce var gitmiyor ne yapmam lazım bu sivilce değilde başka bir şey mi yoksa ,hangi ilacı kullanayım yada doktora mı gideyim
Başka sitelerde 3k üzeri olan bu telefon bu sitede nasıl 2k ,guvenelim mi şimdi buna ,alınır mı
https://www.senkar.net//xiaomi-redmi-note-8-pro-128gb-cep-telefonu
Aralarında bildiğim kadarıyla çok bir fark yok sadece A4 ün kamerası biraz daha iyi galiba ,hangisini tercih edersiniz,genelde oyun oynuyorum ,a21 i mi alsam A4 umu alsam A4 200-300 lira daha pahalı ,yada 2k ya şunu al oyunlarda daha rahat edersin dediğiniz bir şey varsa tavsiyeye açığım.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 7 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 72
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 12)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.