Çavuş
15 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 213 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Okulda konser olucak ve çalışma için kendi gitarımı getirmemi istedi hoca.Ben de çizilir falan filan diyince güldü.Dun getirdim müzik sınıfında duruyordu elalem elledi bana sormadan.Simdi Bi baktım arkasında yaklaşık 5 cm lik Bi çizik.1.5 senedir gül gibi baktığım üzerinde bir çizik olmayan gitarım bir velet yüzünden çizildi.Hevesim kaçtı.Hocaya söyliycem okadardan nolucak diyecek.Iyice sinirlendim ne yapmalıyım dostlar?
Merhabalar arkadaşlar geçenlerde bir kırtasiyeye girdim ve Lamy marka dolma kalem mürekkebi istedim.Kadin elinde etiketinde yanlış değil isem 36 TL yazan bir murekkep gösterdi (piyasa fiyatı 140 150 tl civarı) ben de hemen atladım çok aceleci davrandım ve şüphelendiler.Fiyata baktılar birkaç kişiye soruşturmalar ve bize gelişi 120 tl sana 100 e bırakırız gibi iğrenç bir muhabbete çevirdiler(Fiyat kısmından tam emin degilim)Ben de hak iddia etmek istemedim.

Yarın tekrar gideceğim ve etiket fiyatını degistirmediyseler 36 tl den almaya çalışacağım.Sizce nasil bir yöntem uygulamaliyim.Yasalar kimden yana,satmak istemezlerse vaktim var zabıta gelebilir desem doğru olur mu?
17 yasinda olmama rağmen gecen doktor kontrolünde karaciğer yaşlanmaya başlamış denildi.Bu sebeple abur cuburu kestim.Bir iki gündür cikolata yerine nestle fit form falan yiyorum kesmiyor maalesef.

Kilo aldırmayan ama iyi tada sahip neler i eririsiniz hocalarım.
Bir kız bir erkeği neden reddeder?

Sizce sebepleri nedir?

Merhaba arkadaşlar ben bu sene takımımla beraber teknofeste katılmaya niyetlendim.Uçaklara meraklıyız ancak daha önce ne bir iha deneyimi olan veya teknofest deneyimi olan yok.Aranızda teknofeste katılmış olanlar bana yazabilirse çok sevinirim.Acil dönüş yaparsanız sevinirim.

@Astrian

Merhaba arkadaşlar ben bu sene takımımla beraber teknofeste katılmaya niyetlendim.Uçaklara meraklıyız ancak daha önce ne bir iha deneyimi olan veya teknofest deneyimi olan yok.Aranızda teknofeste katılmış olanlar bana yazabilirse çok sevinirim.Acil dönüş yaparsanız sevinirim.

2 3 aydır evd sular bi gidiyor bi geliyor.Resmen bizimle dalga geçiyor su.Bütün apartmanda durum aynı.3 ihtimal var

1- Banyoya giriyorum su 2dk sıcak akıyor 30 dakika soğuk akıyor.Donuyorum resmen.

2-Gece 2 gibi adam akıllı geliyor ama gece 2de.

3-Hiç ısınmıyor hatta bazern su bile akmıyor.

Bıktım resmen ne yapmam gerektiğini de bilmiyorum.Banyoya giriyorum sabun lanıyorum BAM!! durulanamyorum.Bazen kettle ilşe su kaynatıp yıkanıyoruz.Resmen 1950 lere döndük aq.

Herkese merhabalar.10. sınıf fen lisesi öğrencisiyim.Beyler geçen sene 0 dersle bi şekilde geçtik okulu ama şimdi dersler iyice moka sardı.Nereden nasıl toparlamaya başlayacağımı bilmiyorum.Fen derslerim iyi ama mat 0 nerdeyse hiç çalışmıyorum.Bonu yapsam başka ders yetişmeyecek.Denemelerde de hep sonlarda oluyorum.Nasıl toparlanabilririm?

Evet dostlar güzel bot önerisi bekliyorum yaklaşık 300 400 bütçem var 43.5 giyiyorum.Aklımda cat veya harley vardı ancak fiyatlar uçmuş.Düz sade birşeyler arıyorum.

Bizim sınınfta çok hoş bir kız var ve ben bir süredir ona karşı boş hissetmiyorum kendimi.Amma velakin bir arkadaşım bu kızla baya yakın.İkisini görünce feci derecede kıskanıyorum.Aralarında bir şey var mı onu da bilmiyorum,maalesef sormaya cesaretim de yok.Kısacası cevaptan korkuyorum.Bu saçmalıkları düşünmekten derslere de odaklanamıyorum.Dersler boka sardı,kız işi boka sardı kafam allak bullak ne yapıcağımı da bilmiyorum.

Tavsiyeleriniz nelerdir?Bir nasihat fena olmaz.

@HanXiangZi @NassinGözüm @Üfler @InspiredTiger

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 5 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.269
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 313)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 447 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.