Çavuş
15 Mart 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 177 (Bu ay: 8)
Gönderileri
Cok guzeller keske sevgilim olsa 165 boy 55 kilo vs sarisin orta uzunlukta sacli benim yanimda tayt giyse kotu aliskanliklari olmasa kirmizi ruj falan surse disarda ise hafif bol ama modaya uygun birseyler giyse.Cok pahali mekanlarda degil benim goturdugum yerlerde mutlu olsa.Ara sira tatole gitsek namuslu iffetli bir kiz olsa ne guzel olur.Ayrica okumus ve bilgili biri olsa super olur.
Ulan 40 tl para veriyom kola istiyom yarisi buz bide az dolduruyolar cok sinirlendim geri goturdum doldursunlar diye buzlari da cikarin dedim.Gitmisler su gibi bisey doldurmuslar bildigin gazli su.

Hani abartmiyorum notmlade de gazli su tarzi bisey doldururlardi ama bildiginiz bu sefer ne seker ne tat sifir.Bildigin maden suyu ictim.Ustune bir de fişte siparis vermedigim halde su gecmisler.Sinirden kudurdum.

Normalde 2 tane sos verirler ketcap ve mayonez.Ama adamlar sormasan 1 tanr koyuyolar.Istedim 1 2 tane sos verdiler bazen onu bile vermiyolar.Kocaman yemek sadece 1 tane pecete koymuslar tepsiye.Patatesler iyi pismemis ustelik.
Evet dostlar 1 1.5 ay ara sonrasi foruma donus yaptim

Noodle ve Salgam Suyu
Arada sirada bazen sabahlarim.Bugun de oyle bir gundü.Yaklasik yarim saat once mutfaga girdim kendime kahve falan yaptim.Havalar sicak tabi camlar ardina kadar acik.

Bizden yaklasik 30 40m otedeki apartmandaki aileden ciglik sesleri gelmeye basladi.Bitane kiz avazi ciktigi kadar bagiriyor anne yardim et diye arka arkaya.Basta cok takmadim bocek falan gormustur herhalde veya o taraf biraz otluk yilan vs girmistir eve herhalde dedim.

Sonra 1 2 dk falan sesler kesildi heh tamam sorun cozuldu herhalde dedim.Ama yok bu sefer daha da yuksek sesle kiz bagiriyor.Sanki olduruyorlar oyle yani.Normalde bizim evimide(su an dedemlerdeyim)hic bu tarz olaylar olmaz yani cok uzagim bu tarz siddet durumlarina cok sukur.Iste kiz daha fazla bagirmaya basladi.Sonra bende balkona ciktim olayi gormek icin tam o sirada da kiz balkona cikmaya calisti ama arkasindan biri iceri cekti sonra camlari kapadi sesler biraz kesildi ama hala biraz ses geliyor.Asiri derecede korktum ne yemek yiyesim kaldi ne baska birsey.
-Arkadasim yok
-Gozlerim buyuk ihtimalle jet pilotu olamayacagim duzeyde bozuk
- 3. Cok sukur yok
Herkes gordugune gore kapayalim artik.
Tatile gitmeyi cok seviyorum.Normalde her yaz 4 5 gunlugune tatile giderdik.1 senedir gitmiyoruz.Bu sene dd buyuk ihtimalle gidemiycez.Acik bufeden ne guzel hayvan givi yerdim.15 saatlik otobus yolcupugunda ne yiycegimi 1 hafta erkenden planlardim.Otobus yolculugunda cok eglenirdimSonra arabali vapura binerdik.Bazen terminalde durudum.Otobuse binmeden oncesi,sonrasi gece yolculugu bejim icin en eglenceli seylerden biridir.Sonra otobusten inip minibuslerle otele giderdik.Otele gelince elimde cantalarla havuza atlamamak icin kendimi cok zor tutardim.Sonra 5 gun boyunca cok eglenirdim.
Ne gunlerdi...Korona bitsin de bi an once yeniden gidelim.
.
La isla bonita.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.065
İkinci El Bölümü Mesajları: 3
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 1.630)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 411 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.