Şimdi Ara

*** XPERIA Z - SIK SORULAN SORULAR ve TEKNİK REHBER ***ANA KONU (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8.643
Cevap
61
Favori
418.642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Pexo

Eline sağlık arkadaşım.. çok faydalı olmuş gerçekten

yalnız yaptığın işlemleri ve kullandığın terimleri hayatımda ilk kez duyuyorum.. uzaylı gibi kaldım aranızda..
    öğreniziriz ilerde inşallah..:)

Terimler sözlügü eklendi
  • Arkadaşlar bildirim ışığı rengi nerden değiştiriliyor ilk bugün bulmuştım sonra kaybettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: gently weeps

Arkadaşlar bildirim ışığı rengi nerden değiştiriliyor ilk bugün bulmuştım sonra kaybettim

Bildirimi yapan uygulamanın kendisinde varsa ayarlarından değişiyor başka yer varmı bilmiyorum. Mesela Whatsapp da rengi ayarlayabiliyorsun.
  • Xperia Z alacaklar iyice inceleyip test edip satın alsınlar oyun performansı pek iyi değil oyunları geç açıyor yükleme ekranında çok bekletiyor rakiplerine göre yavaş kalıyor biraz
  • quote:

Orijinalden alıntı: zodiac97

Xperia Z alacaklar iyice inceleyip test edip satın alsınlar oyun performansı pek iyi değil oyunları geç açıyor yükleme ekranında çok bekletiyor rakiplerine göre yavaş kalıyor biraz

Olur dikkat ederiz sağol uyardıgın için

• Harika bir konu olmuş, çeviri ve emek için çok teşekkürler. XZ elime geçince ilk iş root yapmak olacak sanırım.
  • Ekran görüntüsü nasıl alıyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahabraven07

Ekran görüntüsü nasıl alıyoruz?

Xperia S kullanıyorum ama sanırım aynıdır. Güç düğmesi ve ses kısmaya aynı anda kısa bir süre basılı tut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imjustone

quote:

Xperia S kullanıyorum ama sanırım aynıdır. Güç düğmesi ve ses kısmaya aynı anda kısa bir süre basılı tut.

Çok sağol.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: imjustone

quote:

Çok sağol.

Güç düşmesine basılı tut çıkan menüde ekran görüntüsü alma var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zodiac97

Xperia Z alacaklar iyice inceleyip test edip satın alsınlar oyun performansı pek iyi değil oyunları geç açıyor yükleme ekranında çok bekletiyor rakiplerine göre yavaş kalıyor biraz

O kadar video izledik hepsi yalan dolan diyorsun, adam gözümüzün önünde yanyana aynı oyunları açıyor XZ geri kalmıyor her telefonla yarışıyor gayet başarıyla, ama sen öyle değil diyorsun.

Teknik konuya bile çekinmeden gelip kulaktan dolma şeyleri burada yazabiliyor birde uyarıyorsun, bravo diyorum.
  •  *** XPERIA Z - SIK SORULAN SORULAR ve TEKNİK REHBER ***ANA KONU
    Arkadaşlar sayfada ki açıklamada ki şekilde rootu yaptım , nfc çalışmadığı için sanırım bir sıkıntı yok doğru şekilde yapmışım (ilk akıllı telefonum ve ilk defa root yapıyorum) fakat fullscreen apksı nedense böyle oldu yardım edebilecek olan var mı?
  • Root Checker yükleyip test edebilirsin root yapıp yapamadığını.
    Fullscreen i denemedim ben o konuda bir şey diyemiyeceğim.
  • biraz kurcalarsan anlarsin programin ayarlarinda var butunlarin yerini degistirme vs
  • Benim telefonda turkcell uygulamaları yüklü geldi..halbuki turkcellden de almadım..kliksa'dan aldım..içinde neden turkcell uygulamalarıyla geldi anlamadım...merak ettiğim şey cihazımda normal Xperia Z ye ait rom değil de turkcell rom mu var...yoksa orjinal romu ellmemişler sadece turkcell uygulaması yüklemişler durumu mu? yani bu uygulamaları sileyim mi?
  • bende kullanıyorum dasizce ekran koruyucu şart mı bu telefona? şartsa nerden bulabilirim
  • Sorun tuşların nerde olduğu değil, app çalıştı fakat kapasitif tuşlar kaybolmadı ayarlarında da ne yazık ki yok.
  • teşekkürler bilgilendirdiğiniz için
  • quote:

Orijinalden alıntı: LaRocquee

Benim telefonda turkcell uygulamaları yüklü geldi..halbuki turkcellden de almadım..kliksa'dan aldım..içinde neden turkcell uygulamalarıyla geldi anlamadım...merak ettiğim şey cihazımda normal Xperia Z ye ait rom değil de turkcell rom mu var...yoksa orjinal romu ellmemişler sadece turkcell uygulaması yüklemişler durumu mu? yani bu uygulamaları sileyim mi?

%99 sadece bi kaç app yüklemişlerdir gerekirse root edip silersin.

• WİFİ çekim gücünü arttırmak için yapabileceginiz ayarlamalar 35. soruda eklendi.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.