Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • menü geçişlerinde hafif takılmalar oluyor mu? Bir de telefonda jellybean mi yüklü?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih9478

menü geçişlerinde hafif takılmalar oluyor mu? Bir de telefonda jellybean mi yüklü?

Evet 4.1.2 yüklü ve önümüzdeki ay 4.2 yüklenecek.En ufak bir takılma görmedim.
    Bazı insanlar vardır,tıpkı kedinin uzanamadığı ciğere mundar demesi gibi bunuda kötülemeye çalışırlar.Kendi telefonlarını namusları gibi korurlar ama yanlış bilgiler vererek insanları yanıltırlar,onun için bu tür yorumlara hatta para alıpta başka markaların reklamını yapıp bazı markaları kasti kötüleyen sözde bilirkişilerin yorumlarına değil tarafsız yorum yapanların uyarılarına bak.
    Gerek dizayn,gerek malzeme kalitesi gerekse yazılım ve hız olarak bence süper bir telefon.Ben üst düzey tüm telefonları kullandım htc hariç,en son note 2 yi satıp bunu aldım.hiç pişman değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

menü geçişlerinde hafif takılmalar oluyor mu? Bir de telefonda jellybean mi yüklü?

Evet 4.1.2 yüklü ve önümüzdeki ay 4.2 yüklenecek.En ufak bir takılma görmedim.
    Bazı insanlar vardır,tıpkı kedinin uzanamadığı ciğere mundar demesi gibi bunuda kötülemeye çalışırlar.Kendi telefonlarını namusları gibi korurlar ama yanlış bilgiler vererek insanları yanıltırlar,onun için bu tür yorumlara hatta para alıpta başka markaların reklamını yapıp bazı markaları kasti kötüleyen sözde bilirkişilerin yorumlarına değil tarafsız yorum yapanların uyarılarına bak.
    Gerek dizayn,gerek malzeme kalitesi gerekse yazılım ve hız olarak bence süper bir telefon.Ben üst düzey tüm telefonları kullandım htc hariç,en son note 2 yi satıp bunu aldım.hiç pişman değilim.

Ben alacağım zaten bu telefonu. Takılmalar olsa bile zaten güncellemeler ile stabil hale gelecektir. Şuan en güzel ve en sağlam kasa z de bulunuyor zaten. Sony kalitesi de bilindiğine göre sorun yok

• Kamera performansı nasıl acaba? Fotoğraf ve video olarak ayrı değerlendirir misiniz? Kullanan herkes yazabilir mi? Teşekkürler..

• quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

quote:

Orijinalden alıntı: MPS-55

Ekranını kötülendiği kadar kötü mü

Ekranı neden bu kadar kötülediler anlamadım gerçekten çok net ve güzel bir ekranı var oyunlarda ise süper

Ekranını başka telefonlarla kıyaslama şansınız oldumu?

• quote:

Kamera performansı nasıl acaba? Fotoğraf ve video olarak ayrı değerlendirir misiniz? Kullanan herkes yazabilir mi? Teşekkürler..

Açık hava ve bol ışıkta süper,hele devamlı çekim modu çok hızlı ve kaliteli ama az ışıkta berbat desem yalan olmaz.Videosuda bence en iyisi ama dediğim gibi bol ışıkta.
  • quote:

quote:

Kamera performansı nasıl acaba? Fotoğraf ve video olarak ayrı değerlendirir misiniz? Kullanan herkes yazabilir mi? Teşekkürler..

Açık hava ve bol ışıkta süper,hele devamlı çekim modu çok hızlı ve kaliteli ama az ışıkta berbat desem yalan olmaz.Videosuda bence en iyisi ama dediğim gibi bol ışıkta.

Kesinlikle katılıyorum yeterli ışıkta süper çekimler elde ediyorsunuz ama loş ışıkta o kadar da iyi diyemeyeceğim

• quote:

quote:

quote:

Ekranı neden bu kadar kötülediler anlamadım gerçekten çok net ve güzel bir ekranı var oyunlarda ise süper

S3 Xperia s ve nexsus 4 ile kıyasladım ve xperia z önde geldi

• quote:

quote:

quote:

quote:

Buna sevindim.Dediğiniz gibi bu cihazlardan ekranı iyi durumda ise benim için çok çok yeterli...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Buna sevindim.Dediğiniz gibi bu cihazlardan ekranı iyi durumda ise benim için çok çok yeterli...

İlk defa bir telefon ekranından bu kadar zevk aldım diyebilirim

• quote:

quote:

Gürol abicim bendede note2 var ekranını pek beyenmiyorum parlaklık az geliyor bana acaba z nin ekranı parlaklık ve renk doygunlugu bakımından nasıl özellikle note2 ile kıyaslarsan

• Arkadaşlar Xperia Z ile laucnher kullanan var mı? Go Launcher vb.. pil tüketimi ve telefonun işleyiş hızına etki ediyor mu yoksa hiç launcher kullanmaya gerek yok mu? Çünkü sony laucnherların sağladığı bir çok özelliği koymuş(kısayollar, klasörleme seçenekler vb. gibi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: malahit

quote:

quote:

Gürol abicim bendede note2 var ekranını pek beyenmiyorum parlaklık az geliyor bana acaba z nin ekranı parlaklık ve renk doygunlugu bakımından nasıl özellikle note2 ile kıyaslarsan

Biliyorsun ben biraz yaşlıyım (66) note 2 yi sattığım çok fazla olmadı ama tam hatırlıyamıyorum yada gözümün önüne getirip kıyaslıyamıyorum desem yalan olmaz.Hatırladığım kadarıyla s3 ün ekranı note 2 den daha iyi olduğuna göre buda s3 ten iyi ise demekki ekran açısından sorun yok.
    Telefon herşeyiyle güven ve kalite hissi veriyor.Ele oturuşu dizaynı her şeyiyle ben iyi telefonum diyor.Malzemesi sağlam ve kaliteli.Bana göre ekranıda çok iyi ama bazılarının yaptığı yorumları görünce acaba benmi yanılıyorum diye düşünmeye başlıyorum.Benim açımdan sorun yok ama senin gibi soranları yanıltmak istemiyorum.
    Biraz daha beklersen yada kutusu açık olarak satanlardan birini bulursan bizzat inceleyip öyle karar verirsen daha iyi olur.

Dün hava güneşli idi ve parlaklığı tam açıp denedim gayet iyi idi %50 ye indirip denedim yine görmekte pek zorlanmadım,aklıma gelince bunuda belirteyim dedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eminemre

Arkadaşlar Xperia Z ile laucnher kullanan var mı? Go Launcher vb.. pil tüketimi ve telefonun işleyiş hızına etki ediyor mu yoksa hiç launcher kullanmaya gerek yok mu? Çünkü sony laucnherların sağladığı bir çok özelliği koymuş(kısayollar, klasörleme seçenekler vb. gibi)

Ben yandex shelli denedim ama biraz sonra kaldırdım.Bence arayüzü ve özellikleri gayet iyi.
    Bir tek xperia serilerinde galaxy serileri gibi sürüş modu yok.Galaxy serilerinde arayanın adını yada mesaj gönderenin adını söyletebiliyorduk (svox ile) ama bunda yapamıyorum.3 dolar param boşa gitti
  • quote:

quote:

quote:

Renk olarak note2 den daha iyi gerçek renkler alırsın ama parlaklık konusunda note2 daha parlak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarikanarya567

quote:

quote:

quote:

Renk olarak note2 den daha iyi gerçek renkler alırsın ama parlaklık konusunda note2 daha parlak.

Note II güneş altında neredeyse gözükmüyor parlaklık konusunda zannetmiyorum Z den iyi olacağını...
  • Arakadaşlar bugün 2. gün bitti ve şarj dışında bi sıkıntı yok.
    Klavyesi swype a çok yakın bi klavye.
    Tarama hızı gayet tatminkar.
    Kamerada değişik çekim modları var. Gece çekimi berbat olsa da gündüz mükemmel. Hele panoramik çok iyi.
    Henüz hafıza kartı takmadım. Ama bi 32GB Class 10 bulursam hemen takacağım.

Vee bikaç kere lavaboda yıkadım:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamirci14

Arakadaşlar bugün 2. gün bitti ve şarj dışında bi sıkıntı yok.
    Klavyesi swype a çok yakın bi klavye.
    Tarama hızı gayet tatminkar.
    Kamerada değişik çekim modları var. Gece çekimi berbat olsa da gündüz mükemmel. Hele panoramik çok iyi.
    Henüz hafıza kartı takmadım. Ama bi 32GB Class 10 bulursam hemen takacağım.

Vee bikaç kere lavaboda yıkadım:)

Gece çekimi için ufak bir ayar tavsiyesi verebilirim.Kamera normal modda olacak iso ayarını karanlığın durumuna göre 100-400 arası ayarlayın ve hdr açık çekin.Pozlama değerini ışığa göre +1 yapabilirsiniz.Ben bu şekilde flaşsız gayet net fotoğraflar aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tayff -- 14 Mart 2013; 8:28:25 >
  • Arkadaşlar bu cihazın dışarıya verdigi sesin yüksekligi nasıl

• quote:

Arkadaşlar bu cihazın dışarıya verdigi sesin yüksekligi nasıl

Gayet yeterli bir sesi var

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.