Şimdi Ara

XPERIA Z KULLANICILAR KULÜBÜ (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39.249
Cevap
164
Favori
1.148.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: siteripci

quote:

Orijinalden alıntı: elifednah

quote:

Orijinalden alıntı: 28tatar

1080p deneyiminden bahsedin biraz.

şuan film yada video yükleyemedim onun için tam bir yorumda bulunamayacağım ama bundan önce xperia s de ekran parlaklığının sonu bunda yarısı bile değil

abartıyorsun gibime geldi

Elimde 2 telefon da mevcut farkı anlayabilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • X Z kullanıcıları listesi oluşturmaya başlasak ilk mesaj da nasıl olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamirci14

X Z kullanıcıları listesi oluşturmaya başlasak ilk mesaj da nasıl olur?

Olur isim verin ben yazarım

• Aslında bu telefon ile ilgili başka bir konu daha var ama siz bilirsiniz eğer bir liste oluşturacaksanız bence başlığı değiştirmelisiniz.xperia z kullanıcıları yada kullananlar kulübü gibi.

@siteripci
    Arkadaş maşallah herşeye olumsuz yaklaşmayı seviyorsunuz.Benimkide pasaporta kayıtlı,kayıtdan düşeceğinden eminmisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grolof

Aslında bu telefon ile ilgili başka bir konu daha var ama siz bilirsiniz eğer bir liste oluşturacaksanız bence başlığı değiştirmelisiniz.xperia z kullanıcıları yada kullananlar kulübü gibi.

@siteripci
    Arkadaş maşallah herşeye olumsuz yaklaşmayı seviyorsunuz.Benimkide pasaporta kayıtlı,kayıtdan düşeceğinden eminmisiniz.

Evet başlık olmaz zaten ve yine katılıyorum arkadaş bi geldi tam geldi

• quote:

quote:

Tamirci14

Şimdi aldım ve wifi den kullanıyorum. Çok hoş bi cihaz.
    Sim kart micro mu olacak buna. Bilen var mı?

• quote:

quote:

quote:

Tamirci14

Şimdi aldım ve wifi den kullanıyorum. Çok hoş bi cihaz.
    Sim kart micro mu olacak buna. Bilen var mı?

evet micro.
  • quote:

@siteripci

% DE 100 tabii arayip tekrar kaydını yaptırırsınız. Bir müddet daha böyle gider. En fazla 1 sene bilemedin 2 sene.
  • quote:

quote:

@siteripci

% DE 100 tabii arayip tekrar kaydını yaptırırsınız. Bir müddet daha böyle gider. En fazla 1 sene bilemedin 2 sene.

O sizin dediğiniz geçici kayıtdır yani evrakları tamamlamadan yapılan kayıt.Hakiki pasaport ve yatırılmış vergi ile yapılan kayıtlar kesin kayıtdır ve kesinlikle kayıtdan düşmez.Mesela benimki öyle.
  • quote:

quote:

quote:

@siteripci

O sizin dediğiniz geçici kayıtdır yani evrakları tamamlamadan yapılan kayıt.Hakiki pasaport ve yatırılmış vergi ile yapılan kayıtlar kesin kayıtdır ve kesinlikle kayıtdan düşmez.Mesela benimki öyle.

• quote:

quote:

quote:

@siteripci

Umuyorum öyledir, çünkü bazen pasaport kaydını yaptıran turist o kaydı belli bir müddet sonra sildiriyor
  • tesekkur ederım.

goruyorumkı sony bu telefon ıle beraber çıtayı acayıp yukseltmıs, markalar artık yanlızca donanım ıle degıl dıger ekstra ozellıkler ılede musterılerı cekmeye calısıyorlar. ornekse htc muzıgı one cıkarıyor ses kalıtesını one cıkarıyor keza sony de de walkman uygulaması gayet tatmın edıcı ve asagı kalır yanı yok. bunun yanında su gecırmez ozellıgı ve full hd desteklı ekran yıne musterı tarafında artıları.

suan ıcın donanım en önde gozuksede bır oyunu veya uygulamayı 2 sanıye once acmanın cok bır haz veya keyıf verdıgını kendı adıma dusunmuyorum ayrıc ne kadar ıslemcı veya cekırdek o kadar pil omru dıye bır orantıda kurulabılır. Musterıye cekecek bır dıger onemlı konu ıse malzeme kalıtesı, bızı buna ıphone alıstırdı dıyebılırım ıphonedan sonra malzeme kalıtesı secımlerımızde onemlı bır noktaya geldı.

bu telefonun hepsıne cevap vermesı kendı basına secımlerde uste cıkması ıcın bır neden. 2 gun sonra detaylanacak ve tanıtımı yapılacak GALAXY S4 yanlızca donanım anlamında bu telefonun uzerınde bır artıya sahıp olursa eskı populerlıgını kaybedecegını dusunuyorum.

tsk.
  • şoklardayım

Sorununuzla ilgili olarak,

Sony Xperia Z model telefonlarımız Nisan ayının başında Türkiye’de piyasaya sürülecektir. Lütfen bu bilginin değişikliğe uğrayabileceğini göz önünde bulundurunuz. Ayrıca, yeni ürünümüz hakkındahttp://www.sonymobile.com/tr/products/phones/xperia-z web sitemizden daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Lütfen Sony Mobile ürünlerinin resmi satış ortakları (Sony Center, Turkcell ve diğer GSM operatörleri, TeknoSA, Vatan Bilgisayar, Gold Computer, Bimeks, Darty ve Sony Xperia™ logosuna sahip satış noktaları) aracılığı ile Türkiye pazarında bulunduğunu dikkate alın. Sony Mobile yeni bir ürünün Türkiye marketinde pazarlamaya hazır olduğunu ilan ettiğinde bayilerimiz siparişlerini tercihleri doğrultusunda yapmaktadırlar. Sony Mobile ürünleri bayilerine iletir ve ürünler bu şekilde son kullanıcıya ulaşır. Bu noktada ürünlerin bulunabilirliğinin bayilerimizin stok ve siparişleri ile ilişkili olduğunu göz önünde bulundurunuz

Saygılarımızla,
    Gokhan Sanivar

Sony Xperia Müşteri Hizmetleri

bakalım daha ne kadar erteleyecekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: mercan2317

şoklardayım

Sorununuzla ilgili olarak,

Sony Xperia Z model telefonlarımız Nisan ayının başında Türkiye’de piyasaya sürülecektir. Lütfen bu bilginin değişikliğe uğrayabileceğini göz önünde bulundurunuz. Ayrıca, yeni ürünümüz hakkındahttp://www.sonymobile.com/tr/products/phones/xperia-z web sitemizden daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Lütfen Sony Mobile ürünlerinin resmi satış ortakları (Sony Center, Turkcell ve diğer GSM operatörleri, TeknoSA, Vatan Bilgisayar, Gold Computer, Bimeks, Darty ve Sony Xperia™ logosuna sahip satış noktaları) aracılığı ile Türkiye pazarında bulunduğunu dikkate alın. Sony Mobile yeni bir ürünün Türkiye marketinde pazarlamaya hazır olduğunu ilan ettiğinde bayilerimiz siparişlerini tercihleri doğrultusunda yapmaktadırlar. Sony Mobile ürünleri bayilerine iletir ve ürünler bu şekilde son kullanıcıya ulaşır. Bu noktada ürünlerin bulunabilirliğinin bayilerimizin stok ve siparişleri ile ilişkili olduğunu göz önünde bulundurunuz

Saygılarımızla,
    Gokhan Sanivar

Sony Xperia Müşteri Hizmetleri

bakalım daha ne kadar erteleyecekler

anlaşıldı hevesimiz kursağımızda kalıcak. ben şimdiden soğumaya başladım telefondan.
    nisan dediği muhtemelen 10unda falan çıkarırlar piyasaya, e o zamana kadar s4ün tanıtımları yapılıcak, başka bahara artık sony
  • Tedarik konusunda Sony biraz sınıfta kaldı ama bu kadar abartmaya gerek yok bence. Ben de 1 aydır telefonu bekliyorum ama isterse Samsung bugün s4 ü satışa sunsun ben yine de bekleyeceğim. Bir ay için neden bu kadar tepki gösteriliyor anlamıyorum.

• Böylelikle 1.000. Mesajımı atmış bulunuyorum daha nice 1.000 lere

• xperia z için hangi ekran koruyucuyu öneriyorsun ? çünkü çok parmak izi kalıyor diyorlar
  • Ekranını kötülendiği kadar kötü mü

• quote:

Orijinalden alıntı: MPS-55

Ekranını kötülendiği kadar kötü mü

Ekranı neden bu kadar kötülediler anlamadım gerçekten çok net ve güzel bir ekranı var oyunlarda ise süper

• quote:

Orijinalden alıntı: mekatron

xperia z için hangi ekran koruyucuyu öneriyorsun ? çünkü çok parmak izi kalıyor diyorlar

Ekran koruyucu kullanmıyorum

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.