Şimdi Ara

XPERİA SP ALDIM istediğinizi sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
2
Favori
10.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cihazı bugün itibariyle aldım iyi kötü yanlarını yazıyım

iyi yanları

1.akıcı ve hızlı sıfır donma
    2.kalan ram miktarı gayet yüksek 420 mb boş ram
    3.şık kullanımı var birde wifi si 30-40 mtreden sorunsuz çekiyor eğer sizinki 10 metreden çekmiyorsa servise verin
    4.dahili depolama size yetiyor oyun yüklersem yer kalmaz derdi yaratmayın
    5.kamerası hiç kötü değil müthiş çekiyor
    6.gelen ekran koruyucuyu takın millet çıkarırıyor ekran koruyucudan bi zarar gelmez takın gitsin
    7.sesi gayet yüksek htc one S gibi beats audio kullanan teller ile yarışır
    8.ekranı soluk felan değil geri home tuşunun kendi rengi öyle
    9.ışık sızması felan yok kapakta tam oturuyor sizde sorun varsa telefonu geri verin!!!!

kötü yanı ise

1.kamerasının FPS si düştü ilk android telefonum abim onu halleder bu sorun bile değil

yani kötülemelere rağmen aldırmayın bu fiyata hiç birşey taknosadan aldım sony eurasia garantili S3 felan almayın bunu alın yalnız cihazı iyice inceleyin benimkinin bataryasında ufacık minicik bir eziklik var oda sorun bile değil müthiş bişey s3 nexus 4 optimus g arasında kaldıysanız bunu alın derim ayrıca kulaklığıda çok güzel ses veriyor bataryası muhteşem 1 saatttir kurcalıyorum stamina modda daha %1 azaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 27 Haziran 2013; 21:08:41 >

• Hayırlı olsun,ıyı gunlerde kullan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun,o kadar kullanmaya %1 müthiş gerçekten

• öncelikle hayırlı olsun.. ben SONY XPERIA S LT26I ve bu telefon arasında kaldım.. kamerası biraz daha iyi gibi.. dahili hafızasıda keza öyle.. ama bataryası biraz düşük... siz ne dersiniz
  • 1 saatir kurcalıyosun yüzde 1 azaldı nasıl oluyor arkadaşım :D. lafın gelişiyse tamam da gerçekten öyleyse servise yollayalım telefonları :)

batarya da bi dengesizlik var ama pil çıkıyor iniyor kafasına göre zaman alacak kendine gelmesi fakat 1 günü çok rahat çıkarıyor bu konuda rakibi yok evet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lestet -- 28 Haziran 2013; 1:44:22 >
  • Hayırlı olsun hocam. Sony diyorum ben sadece.
  • hocam nereden aldınız hangi renk(kapak oturmaması beyaz renkte anlaşılıyormuş sanırım)
  • Sadece ayarlar felan baktım oyun oynadığında 30 dakikada %3 düştü bence çok iyi bi oran. Akşam bıraktım pili %33 de sabah %25 di
    ; sizde hemen bitiyorsa geri verin derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 28 Haziran 2013; 7:38:03 >
  • MassiveDynamic kullanıcısına yanıt
    teknosadan aldım rengi siyah kapak oturmamasına rastlamadım cuk oturuyor bi sorun görmedim ışık sızması felan
  • ranewen7 R kullanıcısına yanıt
    düşünmeden sp al derim xperia s ide inceledim ekranı bana ufak geldi düğmeleride nokta yapmışlar düzgün basmıyor ion daki gibi
    fakat kamerası benim için çok önemli diyorsan sp de gece çekiminde kamera yavaşlıyor ama video çekmeye başlayınca tekrar hızlanıyor ama karıncalı gibi çekiyor
    gündüz çok iyi çekiyor senin için sorun olmazsa al sp yi gitsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ramazanucan -- 28 Haziran 2013; 7:48:09 >
  • Ekranı sıkıntılı bir model.. Farklı görüş açılarından hemen renkler soluyor..

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=76651052

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tesla Nikola -- 28 Haziran 2013; 9:50:48 >
  • en iyisi sen git bi incele bende solma felan yok ne sağdan ne soldan
  • ramazanucan kullanıcısına yanıt
    Düz olarak bakınca sıkıntı yok ama farklı açılardan bakınca renklerde kayıplar meydana geliyor
  • Güncellemeyi yaptınızmı acaba 120a1257 yüklü bnde sizin sürüm ne acaba birde c5303 bndeki

• Hocam telefona Real Racing 3'ü yükledin mi? Ben de aynı telefonu aldım fakat ne kadar uğraştıysam yükleyemedim.. Eğer yüklemediysen rica etsem bi' dener misin?
  • Tamam senin telefonun en iyisi.

• Yükselemedim temple run oz da felan hiç sokmadı

• Evet güncelledim benimkide. 5303

• quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

Tamam senin telefonun en iyisi.

o fiyata ne alacaksın söylesene teknoloji profesörü (!)
    oyunlar için birebir denen nexus 4; yıl olmuş 2013 oyunlar 1-1.5-2 gb oyun için birebir ooo süper (!) 16 gb dahili hafızalı çok yeter ...
    tipsiz , sıkıcı , kötü kamera , o fiyata kötü hoparlör , ısınınca frek. 1.2 ghz ye düşmesi

amiral gemi ayyy aman 60 milyon sattı ; 2011 yılında çıkmış 1 sene içinde bulunduğu segmentte vaadini dolduracak telefon...
    plastik kapak kalitesiz malzeme (o plastik değil deme plastik dayanıksızlığını ve hissini dibine kadar yaşatıyor...
    SP de oyunlar da daha iyi

ee şimdi sen söyle ne alsın bu millet bu bütçeyle SP Mİ S3 MÜ N4 MÜ

• quote:

Orijinalden alıntı: Trbznlu61

quote:

Orijinalden alıntı: kaan_9292

Tamam senin telefonun en iyisi.

o fiyata ne alacaksın söylesene teknoloji profesörü (!)
    oyunlar için birebir denen nexus 4; yıl olmuş 2013 oyunlar 1-1.5-2 gb oyun için birebir ooo süper (!) 16 gb dahili hafızalı çok yeter ...
    tipsiz , sıkıcı , kötü kamera , o fiyata kötü hoparlör , ısınınca frek. 1.2 ghz ye düşmesi

amiral gemi ayyy aman 60 milyon sattı ; 2011 yılında çıkmış 1 sene içinde bulunduğu segmentte vaadini dolduracak telefon...
    plastik kapak kalitesiz malzeme (o plastik değil deme plastik dayanıksızlığını ve hissini dibine kadar yaşatıyor...
    SP de oyunlar da daha iyi

ee şimdi sen söyle ne alsın bu millet bu bütçeyle SP Mİ S3 MÜ N4 MÜ

Ne diyorsun değişik,galiba sp alacaksın,sp hakkındaki yorumlar zoruna gitti. Vallahi ben Xperia V var gayet uyguna aldım 500 tl telefon herşeyiyle mükemmel özellikle ekranı.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.