Şimdi Ara

Xperia, Android 4.1 - Avea Görüntülü Konuşma Ayarları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Xperia Live telefonum var, internet ayarları aktif rahat rahat girebiliyorum. Ama şebeke üzerinden görüntülü konuşma ayarlarını bulamadım, böyle bir arama seçeneği dahi göremedim. Bilen var mı nasıl olduğunu?

• Xperia telefonlarda şebeke üzerinden görüntülü görüşme yok. Skype, google talk, tango gibi uygulamalarla internet üzerinden görüşme yapabilirsiniz
  • Benim telefon 24 saat 3G gösteriyor ama görüntülü konuşma yapamıyorum AVEA da..SAMSUNG İ8150 telefonum,eşimin NOKİA 5800 ve 3G onda da yazıyor ancak konuşamıyoruz.Geçen mesaj gelmişti sanki görüntülü konuşma hakkında; tarife ücretiniz ile aynı diye..Yani sesli ha görüntülü arama yapın aynı hesap çıkıyor.Birde görüntülü konuşabilsek

Ekstra bir ayar mı yapmamız gerekiyor? Bilgisi olan arkadaşımız var mı? 2 hatta AVEA,sadece telefonlar değişik marka..Hatta diğer operatörlerle neden görüntülü konuşulmuyor? Bir açıklaması var mı? Müşteri çekme amaçlı mı? Sinir bozucu..
  • Dorun sony android telefonların desteklememesi o yüzden görüntülü görüşme yapamaziniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umut3513 -- 1 Kasım 2012; 15:34:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar android'in yapısında hat üzerinden görüntülü görüşme yok diye biliyorum.. internet paketiniz veya wireless la Tango,Skype vb popüler programlarla daha rahat bi şekilde görüşme yapabilirsiniz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.