Yarbay
23 Haziran 2013
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
10 üye
Görüntülenme
Toplam: 107 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bir zamanlar ne kadar kullanılırdı. Arabada müzik dinlemek için özellikle. Acaba hala bu aletleri kullanan kaldı mı yoksa ben teknolojinin gerisinde mi kalıyorum çok merak ettim doğrusu.
Hayatta hiçbir amacı olmayan boşu boşuna yaşayan üyelerden biri beni bloklamış bir de blok diye yazıyorlar. sanki yalvaracaz bloklama diye.
ağaçları tanıtmak için botanik park alanında çektiğim bir resim var. resimdeki ağaçlardan birine tıklayınca o ağaçla ilgili sayfa açılacak. area etiketi ile resmi bölmeyi denedim ama resimdeki ağaçlar çok sık olduğu için dikdörtgensel şekilde ayıramıyorum. sadece o ağacın şeklinde resmi bölebilir miyim?
DonanımHaber'in nostaljik hâli (2001 - 2003)
DonanımHaber'in nostaljik hâli (2001 - 2003)

vay be!
Yazıcım için kolay dolan kartuş alacağım ancak bu iki çip arasında ne fark var onu anlamadım. Sonuçta ikisi de resetlenmiyor mu :) Sizce hangisini almalıyım? Auto reset çipli olanı mı yoksa manuel reset olanı mı?
.test
test
Test - 1 :

<% Response.Redirect("http://www.google.com" ) %>

Sonuç : Başarısız
Eskiden erkaseriilan.com sitesinde ziyaretçi sayacı vardı gerçi artık kaldırıldı ama bu videoda sayacın nasıl çalıştığını kısaca gösteriyorhttps://www.youtube.com/watch?v=MmEASzU4f4I
evet bir php ziyaretçi sayacı var bunu ben de yapabiliyorum. Ancak bu sayacı kendi sitenize eklemek istediğinizde bir url parametresi oluşturuyor yani şu şekilde "erkaseriilan.com/sayac.php?url=sizinsiteniz.com"
Her site için ayrı bir parametre oluşturup ziyaretçi verilerinizi depoluyor ve sitenize eklemeniz için sayaç kodunu javascript olarak veriyor. İşte benim anlamadığım kısmı bu.
Sadece bunun nasıl yapılabildiği konusunda bir fikir sahibi olmak istiyorum. Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir. Yardımlarınız için teşekkürler.
Mediamarkt tan geçen gün bilgisayar aldım. Bilgisayar Windows 10 yüklü olduğu halde sınırsız office 365 lisansı yapmaları gerektiğini ve bunun için yasa çıkarıldığını söylediler. 450 TL de onun için zorunlu olarak ödedim. Sizce beni kandırmış olabilirler mi?
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Mesaj Sayısı: 2.193
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.046
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 60.177 (Bu ay: 801)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 534 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.