Şimdi Ara

XM HAKKINDA GÖRÜŞ? (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
16.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aracın sahibi ben. Yardımcı olayım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba , Türkiyede çok uzun Kmler yapmak için bir Arac bakıyorum. Çoçukluk aşkım diyceğim sokaklarda görüğüm XM modeline bakarak oldum. Bu arabayı haftasonu 2000 -2500 km kullanmak istesem elimde patlarmı. Böyle uzun kmlere katlanacak drenci varmıdır
    SAygılarımla
  • UberJager kullanıcısına yanıt
    [simage][/simage] yaza hazır
    Bu mesaja eklenen görseller:

XM HAKKINDA GÖRÜŞ? XM HAKKINDA GÖRÜŞ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: aydincit

[simage][/simage] yaza hazır
    Bu mesaja eklenen görseller:

XM HAKKINDA GÖRÜŞ? XM HAKKINDA GÖRÜŞ?

Arkadaşlar selamlar uzun süre xsara kullndım ve 3 adet aldim saatım şimdiki aracım bipper birazda mecburşyetten bu aracı aldım hiç üzmedi beni ama xsara almadan öncede xm hayallerim vardı şimdi 1995 model bir xm buldum antep te 190.000 km de ama gerçek km değildir elektrikli koltuklar vs araç güzele benziyor bordo renk fiyatıda uygun 11.000 tl isteniyor ama bu tip araöları galeriden alma niyeti bana biraz mantıksız geliyor araç sahibi yalacı çıkmamak için aracına yaptıklarını söyler ama galeri daha önce şahit olduğum için söylüyorum olmadık şeyleri ballandırır durur
    1. sorum bu araçlar rahat 10 sene daha götürürmü ben yılda ortalama 15.000 km yapıyorum ve bu km nin 6.000 km si yazları şehir dışı
    2. araçların muhakkak yaşı itibarı ile bakım sorunu olacaktır ama bu aracın bakım maliyeti dışında exra öıkaracağı öeyler varmıdır örneğin süspansiyon sisitemi sıfırlansa maliyeti ne olur aracı aldığımda komple bir revizyondan geçirmek istiyorum
    3. parça konusunda sıkıntı yaşayacağimi sanmıyorum araştırmalarım sonucunda xsara ile aynı parçalar kullanılıyormuş çoğunlukla ön takım vs diğer paröaları yurt dışındanda temin edebilirim ama örneğin pnömatik sistemi arızasında frenler debriyaj vs birbirine bağlıymış doğrumudur
    4.araçta dikkat etmem gereken şeyler varmıdır kaza boya vs olabilir zaten o yaştaki araçta boya olmaması yalandır
    lütfen aracı bilenler kullanlar yorum yaparsa sevinirim

• Hala bi citroen xm isteyen varsa 1997 model Citroen xm 2.1 turbo diesel fabrika çıkışlı maserati motorlu olan bir xm aldım gümrükten fransadan gelmiş fotografını ve videosunu bırakıyorum sorunsuz bir araç beyler kaçırılmıyacak fırsat
    https://www.youtube.com/watch?v=OHlCMs_LwsM

XM HAKKINDA GÖRÜŞ?

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.