C

Yüzbaşı
04 Şubat 2008
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 30 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaşlar selamlar daha önce birkaç forumda yazdım ama baktımki dağınık bir konu tek bir noktada toplamak istedim

one s model telefonlarda home tuşu sorunu var ekran gidip gidip geliyor

bu sebepten cihazımı 6 kez servise gönderdim 4. gönderişimde anakart 5. gönderişimde ekran 6. gönderişimde tamamen cihazı değiştirdiler

ama yeni almış olduğum cihazdada aynı sorun çıktı şu anda yine servise verdim

anladım ki cihazın ne anakartı nede ekranını değiştirmelerinin bir işe yaradığı yok ve yeni cihazdada aynı sorun yaşanıyor ise bu kronik bir sorun yazılım ile

çözülebilecek ama htc nin güncelleme yapmadığı bir problem

bu konuda ben tüketici mahkemesine başvurdum umarım ücret iadesi yaparlar lakin kazanırsam htc firmasına bu konu ile ilgili bir dava açmak istiyorum ama bu konuda sizlerinde desteğine ihtiyacım var

cihazı arızalı olan arkadaşlar burada toplanırsa en azından yeni güncelleme alınır diye umuyorum...
HTC one s faturalı garantili Türkiyeden alınmış içinden Türkçe kullanım klavuzu çıkmış lakin pek sevgili HTC fisması biz Türkleri adam yerine koyupta HTC Sync Manager programının Türkçesini yapmamışlar kaçtane dil desteği var ama Türkçe yok bunun hiçbir mantıklı açıklaması olduğunu sanmıyor ve bu saatten sonra HTC firmasını ciddi şekilde protesto etmeye hazırlanıyorum...

lütfen duyarsız kalmayın 2. sınıf insan muamelesinden kurtulalım...
...
arkadaşlar aracım acil satılıktır
114.500 km olup orjinal km dir
kazası belası yoktur
sitedende araştırabilirsiniz

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-kiymetini-bilene-orjinal-kilometrede-106966305/detay/

arkadailar selam
xsara aracımı bipper aldığımdan dolayı satıyorum
beni xsara formundanda araştırabilirsiniz aracım temiz masrafsız lastikleri ön takımı diskleri amörtisörleri enjektörleri torsiyonu yenilendi kısacası hiçbir masrafı yoktur 15.000 tl ye bırakacam kazası belası yok 114.500 km de orjinal kayseriden almıştım ilandan bakabilirsiniz ilgilenen arkadaşlar 0506 9080542 den ulaşabilir kadir dogan

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-kiymetini-bilene-orjinal-kilometrede-106966305/detay/
selam arkadaşlar

aradım ama sanırım yok leo larda farklı işletim sistemleri rahatlıkla kullanılmakta

peki siz neden kendi kullandığınız işletim sistemini seçtiniz

nedenleri nelerdir artısı eksisi nedir

yada öbür işletim sistemini neden sevmiyosunuz

buna açıklık getirebilirmiyiz?
arkadarlar selam öncelikle geçen hafta ben ıphone4 buldum cihazı karakola teslimettim etmesine ama elimden geldiği kadar çok kişiye bilgi vermek istiyorum cihazını kaybedenler kaybedenlerden haberi olanlar vs bana cihazın imei numarasının son 4 numarasını yazarsa bende kendisine gerekli bilgileri hangi karakola teslim ettiğimi falan söyleyebilirim umarım yardımcı olabilirim iyi günler dilerim...
arkadaşlar selam çoğu yerde aradım ama bulamadığım için deneyerek görmek istedim ve yaptıktan sonrada forma koydum ki yapmak isteyen arkadaşlar fikir sahibi olsun
öncelikle ortalama 50cm/127cm ebatlarında gümüş rengi aldığım folyo ile (25tl) gözümü karartıp giriştim umarım beğenmişinizdir işçiliği bana ait
daha öncede böyle birşey ile uğraşmadım
tamamen acemi işçiliği yani zormu eh ilk yaptığınızda biraz uğraşıyorsunuz ama 3. parçadan sonra eliniz alışıyor ha en zor kısmı neresi?
sanırım saç kurutma makinasını kullanırken birazda parmağımı erittim:)
elişlerine yatkın biri iseniz gayet kolay bir şekilde yapabilirsiniz yorumlarınızı bekliyor ve başarılar diliyorum:)

selamlar xsara 1.4 hdı dızel araç almak üzereyim
araç 98.000 km de hiç boyası vuruğu vs yok içi dışı tertemiz motoru gayet güzel
ama istenen rakam 15.500 tl daha aşağıya inmiyor
bu kadar edermi sizce bu araç?
arkadaşlar xsaranın genel olarak donanımını özelliklerini biliyorum daha öncede xsaram vardı ama bu dediğim aracın sahibi izmirde sahibinden

diye ilan vermiş aradım konuştuk 14.500 son rakam diyor 115.000 km de 1.4 HDI sis farları yok fakat ilanlarına baktığımda birden fazla aracı olduğunu gördüm ben birazdan

uçakla gelicem aracı servise götürelim hazırlarsanız dedim yurt dışından misafirim geldi arabayı o aldı yarın getirecek dedi galeri olduğu belli ama merak

ettiğim araba ile ilgili sıkıntımı var yada arabamı kiralıyor bide bu arabanın orjinal teybi yok cd çalar takmışlar hiçbir vuruğu boyası yok diyor 8 yaşında bir

arabanın hiç kaza yapmaması normalmi anlamadım lütfen fikir sahibi olmamda yardımcı olun şimdiden teşekkürler
Hakkında
Forum İmzası:
Rütbe kimin umurunda konu mahabbet olunca...
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 502
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 18.570 (Bu ay: 199)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.