Şimdi Ara

Xioami poco X3 Gt kullananlar kulübü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.440
Cevap
16
Favori
82.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

X3 gt ile x3 pro arasında hiç bir bağlantı yok. Bataryadan islemciye, ramden ekrana kadar bambaşka telefonlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • besttrr kullanıcısına yanıt
    Özellik açısından farklı telefonlar da, yazılım olarak her 2 cihazda xiaomi'nin yazılımı var. Xiaomi'nin de yazılımı sorunlu biliyorsunuz ki. Her güncelleme de farklı sorunlar çıkıyor. En iyisi cihazı kutudan çıkan sürümde bırakmak.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Telefonu yakın zamanda almayı düşünüyorum, herhangi bir kronik problemi varmı cihazın (sensör,ekran vs) şimdiden teşekkürler herkese.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • kronik sorun yok masallah diyelim suan icin en iyi en guncel telefon ama redmi note 11 pro da beklenebilir,f3 de dusunulebilir..

• Merhaba arkadaslar, gt kullananlar farkli bi cihazla karsilastirip bu cihazi sectilerse bilgi verebilirler mi?

• bha41 kullanıcısına yanıt

hocam esim de mi 11 lite var,onun tasarimi daha ince kibar bu biraz daha kalin ama bu gt daha hizli seri fark edilir derece de hizli sarj oluslari cok guzel temmuz 2021 de yapilmis ikiside ikisininde sarji 2 gun gidiyor oyun oynamıyoruz,lite daha premium gibi ama poco da performans mukemmel .Onceki telefonum redmi note 6 idi poco x3 gt daha hizli ve cabuk sarj oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelecek3535 -- 2 Kasım 2021; 21:36:37 >
  • Arkadaslar bu aralar fiyatta inis var,4299 tl civarina inmis takip etmek gerek daha da inebilir...

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt

Anladm hocam,bende de s7 var uzun zamandir uzatmalari oynuyor o yuzden s20fe sd,a52,x3 gt,x3 pro konularini takip ediyorum sizin gbi kullananici yorumlari cok onemli benm icin.yeni cihazlardaki samsung ara yuzunu ve ekran kalitelerini gorunce baska cihaz bakasim gelmiyor ama a52deki kasa problemi s20fe deki fiyat politikasi korkutuyor insani.

Ben de yeni aldım bugün geldi. S20fe ile arada kalmıştım ben de ama 1500 lira fazla vermek istemedim. İşlem gücü olarak çok yakınlar. Ancak FE'nin kamerası daha iyi bence. Amoled ekran da cabası. Bir de samsung tabi satması vs daha kolay olur.

Ancak Poco tarafında da 67 watt hızlı sarj ve 5000 batarya var. Ayrıca 5g destekliyor. Amerikada s20fe 5g olarak satılırken burada neden 5g destekli satmıyorlar anlamak mümkün değil.

Şahsen benim karar vermemdeki asıl sebep 5g oldu. Keza 3-4 yıl kullanmayı düşünüyorum ve gerek Türkiye'de gerekse yakında yurtdışında yaşamam gerekecek orada 5g kullanmak istiyorum.

Dimensity 1100 konusunda kafan karışmasın, sorunsuz, kaymak gibi akıyor cihaz.

Sonuçta ikisinin de + ve - leri mevcut, bence hangisini alırsan al yanlış bir karar vermiş olmayacaksın. 5g senin için gereksizse ve bataryayı çok önemsemiyorsa Snapdragon'lı S20FE daha mantıklı bir seçim olabilir.

Şuan Samsung sırf 5g diye a52 5g versyonunu 5000 TL'ye satıyor, yanına bile yaklaşamaz Poco x3 GT'nin. Bence bu cihazı rekabetçi yapan yegane özelliği 5g destekliyor olması. Türkiye'de fazla cihaz yok 5g destekleyen.

X3 pro'yu düşünme derim, kamera ve tasarım olarak üzer seni, 5g yok, hızlı sarj konusunda da gt'den daha geride, yani hiç bir artısı yok birçok eksisi var gt'ye göre.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besttrr -- 2 Kasım 2021; 23:51:49 >

merhaba hocam,güle güle uzun yıllar sorunsuz kullanırsınız inşallah.bnm de tek çekincem amoled ekrana alışman ve arayüz zira samsunga çok alıştım bu 2 konuda.bütçem de kısıtlı maalesef şuan mecburiyetten bakıyorum cihaz yoksa çok memnunum s7'mden

Ben de Amoled'den geçtim hocam buna. Canımı sıkan bir ekran kesinlikle olmadı. Ancak tabi ki Amoled tercihim olurdu. Bence bir tercih yapacaksanız diğerlerini boşverip FE ile GT arasında bir tercih yapın.

anladım hocam,dediğiniz gibi o zman mesele duygusal konulara kalıyor. elim rahatlarsa fe yoksa gt

• Bende 20 gün kadar once poco f3 8/256 almaya karar verdim lakin ben karar verdigim andan beri cihazin bu versiyonu piyasada garantili olarak bulunmuyor

• fiyat iyi indi bu arada 4249 tl

• Şuan en iyi fp ürünü bu görünüyor. Resmi note 10 pro yerine tercih edilebilir.

• Arkadaşlar Poco X3 GT ile Mi 11 Lite arasında kalmıştım.

Araştırırken öğrendiğim bazı hususlar var özellikle GT kullanan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

GT'de Band 20 olmadığından dolayı şehir dışında şebeke ve internet çekme sorunu olduğu iddia ediliyor, ayrıntılı özelliklerine de baktığımda neredeyse çoğu telefonda olan BAND 20 özelliği bu telefonda yok. Kullanan arkadaşlar şehir dışında ya da muhtelif zamanlarda şebeke ve internet çekme sorunu yaşadılar mı?

Pro'da olan kronik sensör sorununun GT'de de olduğundan bahsedilmiş, sensör sorunu yaşayan oldu mu?

Son olarak; uzun süreli kullanım, kamera, batarya ve sosyal medya için kullanacağım, bu modeli önerir misiniz?

• Spartacusbund kullanıcısına yanıt

hocam ben gt esim mi11 lite kullaniyor band 20 ile ilgili sorun yok cekim kaliteli,mi 11lite daha premium bir cihaz tasarimi iyi ve kibar poco x3 gt ise performans ve sarj da daha iyi,tavsiye ederim,isterseniz redmi note 11 pro yu da bekleyebilirsiniz.Sensor vs sorun yok rahat olun.her ozelligiyle sizi memnun eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelecek3535 -- 6 Kasım 2021; 3:3:50 >

Teşekkür ederim

• Merhaba, sistem ne kadar (kaç GB) yer kaplıyor?

4150 oldu, 1 hafta olmadan 150 lira zarardayim :(

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.