Şimdi Ara

Xioami poco X3 Gt kullananlar kulübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.440
Cevap
16
Favori
82.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Telefondan memnunmusun?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cok memnunum. Sadece güneş ışığında biraz yetersiz kalıyor ışık. Onun dışında ekrani gayet guzel. Bir de haporlor iyi ama daha iyi olabilirdi bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • shuyelik S kullanıcısına yanıt

ram 3 gb yiyor hafizanin %20 si dolu

• besttrr kullanıcısına yanıt

hocam kasim indirimlerinden kaynakli ornegin aldimda poco f3 5300 idi suan 4980 e,xioami 11 t 7500 du suan 6800 lu fiyatlara inmis aslinda tam alim zamani ,firmalar stok bitiriyor...

• Ben de x3 gt almamak için kendimi frenliyorum.

67w hızlı şarj cihaz seçeneği az.

Note 11 pro beklesem ekranda amoled ama ne kadar fiyatı olur onu kestiremiyorum.

• Arkadaşlar Erdi Özüağ videosunu izleyip alın.
    Bu cihaz güzel ama oyun severleri üzebilir.
    Bazı Oyunlarda 120 fps olduğu halde bu cihaz 120fps oynatamıyor 60fps oynatıyor. Yazılım uyarlaması lazımmış. Onuda oyun yazılımcıları yapar mı acabası var kafada.
    Bazı Oyunlarda da optimizasyon sorunları varmış anlık droplara düşüyormuş oyun.

https://www.youtube.com/watch?v=xn65adNGH3o&feature=youtu.be

• Videoda 14. dakika'da dikkat çekici.

https://www.youtube.com/watch?v=xn65adNGH3o&feature=youtu.be

• Aldım gitti amacım oyun oynamak değil şarjı uzun gitsin hızlı şarj olsun, seri olsun yeterli.

• hepsiburada da 3989 tl ye kadar indi ...

• Poco x3 gt yi alma sebeplerim;

67w hızlı şarj ( aktif olarak piyasada satılan 2.en hızlı şarja sahip, 120w ile Mi 11T Pro var fiyat 7000-7500)

victus ekran ( en üst seviye koruma, kırılma çizilme vs daha iyisi yok)

ufs 3.1 ( en hızlı depolama çözümü, daha iyisi yok)

5000 pil ( güçlü kaslı modellerde genelde 5000 pil bulunmaz ama bunda var ve 67w destekli)

mediatek 1100 üst seviye 5g destekli güçlü işlemci(enerji verimliliği çok iyi bir işlemci, eski mediatek işlemcilerden değil yani)

wifi 6

dolb atmos gerçek stereo hires hoparlör

hires wireless (üst seviye bluetooth kulaklıklarla en iyi sesi almak için kablosuz bağlantıdada hires desteği)

bluetooth 5.2 (en güncel versiyon)

tüm bunlar 4.000 TL

Bu cihaza laf eden teknolojiden anlamıyordur.

Amoled ekran değil, eksik denecekse ekranı ıps.

Kaldı ki kaliteli bir panel ve güneş altında okunamama yetersiz kalma gibi bir durum yok.

Ha keşke amoledde olsaymış ama artık kadı kızında bile o kadar kusur olur diyelim.

Amoled ekranlı yeni note 11 pro çıkacak ama ne kadardan çıkar, ayrıca ufs 3.1 değil ve işlemci daha güçsüz.

Poco x3 gt 4000-4200 aralığında performansı en iyi cihazdır bence.

Bunlar benim tercih sebeplerim ve düşüncelerim.

Herkesin Tercih vs dikkat ettiği özellikler farklı olabilir.

Kamerayla işim olmaz mesela, en iyi kameralı telefonları alma gibi bi hevesim yok.

Çeksin işimi görsün bana yeterli.

Ben 4000 tlye aldım bana ve alanlara hayırlı olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TURKISH-HANDERE -- 12 Kasım 2021; 21:21:6 >

• TURKISH-HANDERE T kullanıcısına yanıt

hayirli olsun guzel fiyattan almissiniz,gercekten kaliteli hatasiz bir cihaz her yonuyle iyi,En az 2/3 sene rahat kullanimi olur nasipse,redmi note 6 prodan gectim o da 2.5/3 sene goturdu beni,tavsiyem orjinal ayarlarda ve temada kullanmaniz bu telefonlar sanirim bunu istiyor.Fazla kurcalamaya gerek yok..

• eyvallah teşekkür ederim, bugün teslim aldım ,biraz kullanayım tecrübelerimi yazarım.

• Arkadaslar yabanci siteler ve miu forumda cihaza kesinlikle global rom ve custom rom atilmamasi yazilmis brick olma durumu varmis bilginize...

• Telefonda L1 sertifikası var mı acaba telefonu olanlar bakabilir mi.

• Novagate N kullanıcısına yanıt

Var hocam drm info dan kontrol ettim.

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, internette yok ama sonradan güncelleme ile gelmesi muhtemel diyordu, güncelleme ile de gelmiş olabilir, çok saolun.
    Bir de birşey soracağım ekran güneş ışığı altında rahat görünüyor mu, elbette amoled kadar parlak değil ama görünürlüğü nasıl acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şoyle anlatayim esim mi 11 lite ,bende poco x3 gt var,onun telefonu bu konu da daha iyi (amoled),ama poco x3 gt de o kadar kotu degil ama soluk gibi geldi bence telefon her yonuyle iyi ama kullanilan malzeme ve ips ekran eksisi olabilir.bu arada gecen hafta alanlar sansli diyelim 400 liraya varan dusus oldu,suan 4300/4500 tl seviyelerinde bence alinabilir.Rakibi samsung a52s suan itibariyle o da 5000 tl civari

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelecek3535 -- 15 Kasım 2021; 6:58:24 >
    Teşekkürler, ips ekranın nit değeri biraz daha düşük ama şahsen ben ips seviyorum en azından doğal renkler ve ekranın yanma derdi olmayacak.
    Bence bu telefon A52s'den performans olarak daha iyi, işlemci yönünden hatta kamera yönünden daha önde. Bu telefonun bir tık üstü 11T olabilir o da amoled sevenler için uygun.

• Novagate N kullanıcısına yanıt

Aynen A52s de snadragon 778G islemci var,dimensty 1100 bir tik daha iyi 778G ye gore,xiaomi 11 t veya mi 11 lite 5 g ne bu telefonun rakipleri olabilir.

Dimensity 1100, SD 778'e göre bir tik değil baya bir üstün;
    https://nanoreview.net/en/soc-compare/qualcomm-snapdragon-778g-5g-vs-mediatek-dimensity-1100

X3 GT'nin rakipleri SD 865'li cihazlar olur bence.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.