Şimdi Ara

#Xigenon ardream ve bi kaç istek#

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ardreamde çok sağlam warriorlarla karşılaşmadım daha doğrusu genelde üstün olmadıkları için...

buda benim nacizane warrior ve sizce lvl 59 a geldiğinde ardreamde iş yapabilir miyim yoksa attack defense yönünde tatmin edici olmaz mı ?

bi kaç resim ve itemler

itemler we+0 str+7 küpeler amulet of strenght ve wp kolyeler roc ve str+8 yüzük

+7 giantic axe 2h +7 tota +5 dol +7 ii

vede +8 fp set / lvl kastıktan sonra +7 chitinde olabilir...

char bu fakat aklıma gelen birçok soru var

1- lvl 59 a geldiğimde ardreamde vs yapıp adam alabilir miyim ?

2-en basitinden kaçmaya vaktim olur mu

3-warriorda defense önemli bunun için 59 da chitin set mi giymeliyim (+7 gianticten dolayı attack baya düşüyo chitinlede düşünce geriye attack kalacak mı )

4-chara almam gerekn itemler nedir ilk planda ?(para fazla sorun deil 1 2 uniq alabilirim)

5-sizce bu charı ardreamde mi bırakayım yoksa 70 olunca(70 e kasabilirim çok zorlanmadan) daha mı eğlenceli hale gelir ??

yorumlarınız ve önerileriniz için şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wehrmarch -- 18 Mart 2007; 21:11:29 >

• itemlerin ii gerisi senin yetenegine kalmıs ztn
  • zorlanmadan kasabilirm diyosan tabiki kas bence warrior un zevki 62 den sonra ve yukarısında gelir :) en iyisi 59 ol 3-5gün ardream takıl baktın zevkli devam et ama baktınki olmuyo 70 e kas derim
  • İş yapar bence
  • ardreamde bosslarda drop oluyor mu peki? kalma amacım drop almak olacak yoksa np o kadarda önemli deil..

bide ikinci bir küpe ve yüzük ne olmalı (fazla pahalı olmadan) ?
  • boss drop olması senin sansına kalmıs ama rahatlıkla boss yakalayabilicegin bi mekan özellikle maintancelerden sonra
  • quote:

Orjinalden alıntı: wehrmarch

ardreamde bosslarda drop oluyor mu peki? kalma amacım drop almak olacak yoksa np o kadarda önemli deil..

küpe olarak illa uniqe değilde str 10 yada 12+1 olabilir...
    eğer ki uniqe alacak paran varsa bence birde diamond ring al
  • Ardream--> Rogue

70+ Devam et Eslant boss maceran ve daha keyifli hale gelsin.

Gerçi genel olarak da herkesin 75+ olduğunu da unutma
  • quote:

Orjinalden alıntı: Num@n

quote:

ardreamde bosslarda drop oluyor mu peki? kalma amacım drop almak olacak yoksa np o kadarda önemli deil..

küpe olarak illa uniqe değilde str 10 yada 12+1 olabilir...
    eğer ki uniqe alacak paran varsa bence birde diamond ring al

bi türlü bulamıyorum str 12 leri satan yok gibi x piyasasında ve diamond ring i bir haftadır arıorum satan çıkmadı ama dediğin gibi yapacağım

ardream roguelerin tmm ama 2 3 gün de olsa ardreamde bulunacağım maksat eğlenmek zaten

• İş Yapar
  • itermlerin yeterince ii görünüyor tapman gereken kendini combo konusunda geliştirmek ve 59 e kasmak kolay gelsin kosperlara dikket et
  • roc al
  • Cok iyi bir charın var 59 ol biraz andreamda kaS.
    Rahat 70 olurum diorsan 70 ol Gerisi yavas yavas gelir.
    Cünkü warriorun pk sı 62+ sora baslıor.
  • quote:

ardreamde çok sağlam warriorlarla karşılaşmadım daha doğrusu genelde üstün olmadıkları için...

buda benim nacizane warrior ve sizce lvl 59 a geldiğinde ardreamde iş yapabilir miyim yoksa attack defense yönünde tatmin edici olmaz mı ?

bi kaç resim ve itemler

3-warriorda defense önemli bunun için 59 da chitin set mi giymeliyim (+7 gianticten dolayı attack baya düşüyo chitinlede düşünce geriye attack kalacak mı )

4-chara almam gerekn itemler nedir ilk planda ?(para fazla sorun deil 1 2 uniq alabilirim)

5-sizce bu charı ardreamde mi bırakayım yoksa 70 olunca(70 e kasabilirim çok zorlanmadan) daha mı eğlenceli hale gelir ??

yan charındaki itemleri neden gsteriyorsun ayrıca benim warriorun saf canı 2200 undyle 4600 sende ki tek değerli item giga +7 roc we başka hiç bişe yapamssın ardreamda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turkish_hipop -- 19 Mart 2007; 9:27:27 >

• İTEMDEN ÇOK LEVEL LZM
  • quote:

Orjinalden alıntı: turkish_hipop

quote:

ardreamde çok sağlam warriorlarla karşılaşmadım daha doğrusu genelde üstün olmadıkları için...

bi kaç resim ve itemler

yan charındaki itemleri neden gsteriyorsun ayrıca benim warriorun saf canı 2200 undyle 4600 sende ki tek değerli item giga +7 roc we başka hiç bişe yapamssın ardreamda

yan charım yok tek charım var oda wehrmarch dikkatli yorum yap (laf sokmaya çalışmadan)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.