Şimdi Ara

Xiaomi Türkiye [ MIUI 8 Yayınlandı! ] (364. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.711
Cevap
142
Favori
402.297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ele rahatszlik vermiyor ... elleri kucuk bir kisi dahi zorlanmadan kullanabilir .. Batarya sabah 8den aksam 10 a kadar normal kullanimda % 50 civari doluydu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redmi Note isteyenler artık ZTE Redbull V5 Max'e baksın.

Snapdragon 410
    3G/4G
    Çift SIM
    16GB dahili hafıza + MicroSD yuvası
    2GB LPDDR3 RAM
    5.5 inç 720p ekran
    13MP arka kamera
    5MP ön kamera
    3100 mAh batarya
    153.5 * 77.2 * 9.7mm
    180gr.

Aynı fiyattan satıyor. CPU'su 64-bit ve daha hızlı, RAM'i daha hızlı, dahili hafızası 2 kat.

Tasarımları benziyor, ama bu biraz daha güzel bana göre.

Küçük olanı da ZTE Redbull V5s. 5 inç, ama özellikleri farklı. Özelliklerine göre fiyatı abisi kadar cazip görünmüyor.

Xiaomi Türkiye [ MIUI 8 Yayınlandı! ] Xiaomi Türkiye [ MIUI 8 Yayınlandı! ]
     Xiaomi Türkiye [ MIUI 8 Yayınlandı! ] Xiaomi Türkiye [ MIUI 8 Yayınlandı! ]
     Xiaomi Türkiye [ MIUI 8 Yayınlandı! ]

• Guaire kullanıcısına yanıt
    İsmi gibi Redbull reklamlar aklıma geldi bir anda. Güzel telefon ama biraz ağır gibi geldi. 720p ekran olması bir artı ayrıca 3100 mahde baya iyi. Orta tuş bana Meizuyu hatırlattı.
  • Orta tuş çok şık. IMEI atmak sıkıntı olacağından insanların buna yöneleceğini sanmam.
  • @farti

Redmi Note 199gr.

Bunlar Honor 3x'in oluşturduğu klasman. 5.5 inç, 2GB RAM, 720p ekran, 3000+ mAh batarya. Honor 4x geliyormuş şimdi bir de. O da Snapdragon 410'du galiba, ezberden yazıyorum şimdi. Ama bayağı çirkin gözüktü bana.

@xxSpecter

IMEI konusu doğru. Xiaomi'nin neredeyse bütün rakipleri daha iddialı cihazlar çıkardı. Redmi Note 2 gelecek mi bakalım yakın zamanda.

Snapdragon 615 ile Mi3 fiyatına gelecek diye bir haber vardı, ama saçma geldi bana.
  • Guaire kullanıcısına yanıt
    Redmi Note Doğuştan ağır gibi bir şey Zte onlardanmı ilham alıyor nedir. Meizu nasıl Appledan ilham alıyorsa. Zte'de bunda hafif bir Redmi kokusu sezdim ben arka taraf oldukça benziyor herhalde Polikarbon plastik kullanılıyor. İmei konusu bence öyle böyle çözülür.
  • Miui V6, Ascend P6 için port edilmiş yalnız benim kısıtlı ingilizcem ve miui tecrübesizliğim, androide olan uzaklığımdan dolayı geçmeye cesaret edemiyorum. Yardımcı olabilecek biri varmı xda'daki konu linki şu : [ROM] [DEV-ONLY][WIP] MIUI V6 4.4.01 [Pre- Alpha]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrYAGIZ -- 26 Ekim 2014; 1:11:31 >
  • Ustadlar 4g yok mu mi4 te? :(

Bi de mhl gibi tv baglantisi da yok :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memedince -- 26 Ekim 2014; 7:39:50 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu telefon resmi olarak Türkiye ye ne zaman giriş yapacak? Bekle bekle imanımız gevredi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

Bu telefon resmi olarak Türkiye ye ne zaman giriş yapacak? Bekle bekle imanımız gevredi.

Aynen ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrYAGIZ

Miui V6, Ascend P6 için port edilmiş yalnız benim kısıtlı ingilizcem ve miui tecrübesizliğim, androide olan uzaklığımdan dolayı geçmeye cesaret edemiyorum. Yardımcı olabilecek biri varmı xda'daki konu linki şu : [ROM] [DEV-ONLY][WIP] MIUI V6 4.4.01 [Pre- Alpha]

Yüklemeyin hocam betadan port ettim diyor ve çok bug var diyor . Tam surum çıkınca daha iyi bir port yapıcam demiş

• quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

Bu telefon resmi olarak Türkiye ye ne zaman giriş yapacak? Bekle bekle imanımız gevredi.

Bir bilgi yok sadece bu sene girmeyecek o kesin. İhtimaller doğrultusunda 2015 başı diye bir tahmin yürütebiliriz.
  • expo-9009 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler birde Miui v5 var aynı yerde onun için ne demişler hocam ?
  • varmı mi4 satan arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrYAGIZ

Teşekkürler birde Miui v5 var aynı yerde onun için ne demişler hocam ?

Hocam onda sorun yok gibi. V6 daha alphada olduğu için öyleymiş. Sadece önce B508 surumunu yükleyin diye birşey yazıyor

• nerede kaldın be xioami ???? gözümüz yollarda.. Ocakda almanyadan teyzem gelecek. Ona sipariş geçirtebilirim belki oda bana getirir. mi4 e imei atılıyor mu ?
  • Nerede kaldın xioami ? gözümüz yolarda.. Ocakda Almanyadan teyzem gelecek. İmei atılıyorsa mi4 e getirtebilirim kendime.
  • Arkadaslar su an cinin guangzhou sehrindeyim. Redminote veya mi4 akmak istiyorum. Birkac yere sordum internet sitesindeki fiyatlardan daha yuksek fiyatlar soylediler. Bunlari kendi fiyatlarina alabilecegim yerleri bileniniz var mi?

• ibuygou sitesi ile irtibat kurduğumda,bir Mi4 alsam,ödemeyi buradan yapıp teslimat adresini bir avrupa ülkesi olarak verip veremeyeceğimi sordum,Paypal adresin neresi ise teslimat adresi de orası olmak zorunda dediler. Bunu aşmanın bir yolu varmıdır.Bilen arkadaşlar yol gösterirse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ehveni_şer -- 27 Ekim 2014; 13:46:14 >
  • imei atan Osman beye nasıl ulaşabilirim?
  • 
Sayfa: önceki 362363364365366
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.