Şimdi Ara

Xiaomi Türkiye [ MIUI 8 Yayınlandı! ] (366. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.712
Cevap
142
Favori
402.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben de bilmiyorum.
  • Daha önce yazmıştım, halen Çin'deyim.

Burada Xiaomi Piston kulaklık buldum, küçük bir dükkanda. İnternetten araştırdığım kadarıyla, orijinal olarak belirtilen ürüne benziyor. (hem kendisi hem kutusu)

Kahverengi olanı çok güzel çikolata kokuyordu. :-)

Asıl sorun, fiyatı çok iyi geldi bana, sadece 65 RMB = 23 TL

Sizce gerçekten orijinal olabilir mi? Alsam mı? Ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepkurt

Daha önce yazmıştım, halen Çin'deyim.

Burada Xiaomi Piston kulaklık buldum, küçük bir dükkanda. İnternetten araştırdığım kadarıyla, orijinal olarak belirtilen ürüne benziyor. (hem kendisi hem kutusu)

Kahverengi olanı çok güzel çikolata kokuyordu. :-)

Asıl sorun, fiyatı çok iyi geldi bana, sadece 65 RMB = 23 TL

Sizce gerçekten orijinal olabilir mi? Alsam mı? Ne dersiniz?

sitesinden falan kontrol edilmiyor mu acaba power bank lerde öyle bir durum vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sènior Farfalla

O site için bir şey diyemem de aliexpress te bir satıcı var o tüm avrupaya gönderiyor ben de yakın zamanda danimarkaya göndermek için alacağım.
    Satıcıyla görüştüm sorun olmaz göndeririz dedi, sadece fedexi seçeceksiniz diyor garanti olması için.
    Şimdi baktım senin verdiğin linkte 400 dolar bu satıcıda kargo ile 416 dolar yapıyor alacağınız zaman bir kupon bulup düz 400 dolara gelmesini sağlayabilirsiniz.

http://www.aliexpress.com/store/product/Orignial-Xiaomi-Mi4-Xiaomi-m4-mi4-Quad-Core-Mobile-Phone-5-Snapdragon-801-1920X1080P-3GB-RAM/1153179_1992706747.html

Hocam Belçika ya gönderim yapar mi bu arkadaş. Gümrük vergisi filan var midir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cihazlar cok guzel

• Satıcı ile görüşmenizde fayda var ama büyük ihtimalle gönderecektir.
    Gümrük vergisi çıkmasın sorun olmasın diye bu satıcıdan alıyoruz zaten.
    İlanını incelerseniz gümrüksüz vergisiz yazıyor, yaklaşık 30 dolar Fedex farkı var sadece.
  • tesekkurler hocam yasal yoldan gelmesini beklicem operatorler getirecektir yakinda
  • beyler xiaomi nin türkiye ye gelişindeki gelişmeleri biri bana anlatabilir mi
    ne zaman gelecek bu firma yaaavvv beklemekden kök saldım
  • xiaomi gelene kadar meizu geliyor Türkiyeye gönül mi4 isterdi ama mx4 de çok şık ve iyi bir cihaz hiç değilse meizu nun gelmesi teselli gibi oldu valla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kajmeran89

xiaomi gelene kadar meizu geliyor Türkiyeye gönül mi4 isterdi ama mx4 de çok şık ve iyi bir cihaz hiç değilse meizu nun gelmesi teselli gibi oldu valla.

Ne zaman geleceklermiş. Odamı xiaomi gibi bekleticek

• quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

quote:

xiaomi gelene kadar meizu geliyor Türkiyeye gönül mi4 isterdi ama mx4 de çok şık ve iyi bir cihaz hiç değilse meizu nun gelmesi teselli gibi oldu valla.

Mesut çevik Twitter da 2 ay içinde sürpriz bir fiyatla geleceğinin bilgisini aldığını söyledi
  • Merhaba;

Mi4 sim takma nasıl olacak.Sim girisini fazla kurcalamak istemedim aparatıda yok, sim card adapterini cıkartmak igne yardımıyla bastırmak mı gerekir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: expo-9009

quote:

mesut çevik twitterın da bildirdi ve bütün sözleşmeler anlaşmalar falan yapılmış 2 ay belki de daha kısa süre içerisinde çok çok iyi bir fiyattan satışa sunulacakmış kesin gibi bir şey çok büyük bir aksilik çıkmaz ise inşallah.
  • Adamlar Asya'nın dışına çıkmadan dünyada 3. oldu. Bunun daha Avrupası var Amerikası var. Bir de çıkalar ne olur kimbilir.
  • Sim Kart takma ok.
  • quote:

Hocam mx4 teki islemci kagit uzerinde cok iyi ama mediatek sabıkalı bu konuda :) mesut cevik incelemeden cihaz alinmaz :)

• Çin'e giden bir arkadaşınıza, eşinize, dostunuza, komşunuza asla Xiaomi gibi telefonların siparişini vermeyin.
    Hele arkadaşınız bu işlere yabancıysa, bilgisi yoksa hiç niyetlenmeyin.

Sonra alıp geldiğinde telefonu açtığınızda mediatek logosuyla karşılaştığınızda şöyle 10 saniye donuk donuk bakarsınız ekrana "allahım ben n'aaptım" diye söylenerek.
  • Fernando_S kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. Tegra mı Mediatek mi çıktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guaire

Geçmiş olsun. Tegra mı Mediatek mi çıktı?

Ne tegrası hocam... Bildiğin mediatek6589

Müstehak bana müstehak... 3 kuruş ucuz alacaz diye bir sürü içeri girdim.
    İnanın ben alsam, beni aldatsalar üzülmem o kadar.

Edit: Bana watsaptan gönderdiği fotoda kutunun arkasındaki etikette tegra yazıyordu. Kafamı duvarlara vurmuştum yanlış almış TR'de 3G çalışmaz diye ama beteri çıktı.

Kutunun orjinal olduğunu düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fernando_S -- 31 Ekim 2014; 21:54:24 >
  • Arkadaşlar bu siteden polonya'ya DHL kargo ile satın aldım umarım bir sorun çıkmaz. Gümrük vergisi vs ..

http://www.ibuygou.com/p-xiaomi-mi4-smart-phone-snapdragon-801-quad-core-25ghz-3gb-ram-16gb-rom-5-inch-screen-130mp-3080mah-wcmda-version-6189.html
  • 
Sayfa: önceki 364365366367368
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.