Şimdi Ara

Xiaomi Türkiye [ MIUI 8 Yayınlandı! ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.712
Cevap
142
Favori
402.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

25 Nisan'da duyurusu yapılan MIUI 8, Alfa aşamasında kullanıcılara sunuldu!

Uyumlu cihazlar: Mi2 / Mi 2S / Mi 3 / Mİ 4 / Mi Note / Mi 5 / Mi Max

İndirme Linki:http://en.miui.com/thread-288025-1-1.html

Xiaomi, merkezi Pekin olan Çin menşeli bir elektronik üreticisidir. Şuan Dünyanın en büyük 4. akıllı telefon üreticisi konumundadır. Xiaomi, akıllı telefon sanı sıra mobil uygulama ve insan hayatını kolaylaştıracak tüketici elektroniği üretmektedir. 2011 yılında ilk akıllı telefonunu piyasaya sürdüğünden beridir, Çin'de çok büyük bir pazar payı elde etmiştir. Şirketin kurucusu ve CEO'su olan Lei Jun Çin'in en zengin 23. iş adamıdır. Şirketin Çin'de, 8.000'e aşkın çalışanı vardır. Çin dışında Malezya, Singapur, Hindistan, Endonezya, Filipinler ve Brezilya'da da satış yapmaktadır.

2011 yılında kurulmasına rağmen 2014 yılında Çin'de en çok akıllı telefon satan marka olmuş ve dünya genelinde Samsung, LG, Apple'dan sonra en çok akıllı telefon satan 4. firma olmuştur. Bu gelişmelerden sonra şirketin hisseleri çok yüksek oranda artmış ve 2014 yılında en hızlı büyüyen ve en değerli şirket olmuştur.

MIUI, Xiaomi firması tarafından geliştirilen Android işletim sistemi üzerine dayalı bir yazılımdır (ROM). Xiaomi telefonlarla birlikte gelen bu yazılım geliştirici sürüm ve stabil sürüm olmak üzere ikiye ayrılır. Geliştirici sürümler daha çok yazılımla uğraşan kişilerin kullanması için tasarlanmıştır ve neredeyse her hafta güncelleme almaktadır. Stabil sürümler ise normal kullanıcılar için tasarlanmış ve neredeyse hatasız sürümlerdir. Xiaomi, resmi olarak kendi akıllı cihazlarına değil Samsung, Sony, HTC, LG, One Plus ve Nexus gibi cihazlarada resmi olarak MIUI vermektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxSpecter -- 1 Haziran 2016; 15:23:46 >

• Piyasaya surdukleri cihazlarin cogu bes para etmeyen ama dunya kadar para isteyen samsunga htc ye apple a umarim disli bir rakip olurda fiyatlar daha makul seviyelere cekilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun inşallah diğer markalara örnek olurlar
  • Bugune kadar gordugum en guzel haber

• Sonunda.......
  • Allahim sonunda gercekten akilli olan cihazlar kullanicaz tasarimina oluyorum sadece donanimda ap ayri bi konu

• Güzel haber hayırlı olsun

• Arkadaşlar oy kullanmayı unutmayalım. İlk mesaja eklendi link.
  • 1200 liradan girerse efsane olur

• Miui arayuzunu sevmesem de sevenler icin oyladim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Exfat

Miui arayuzunu sevmesem de sevenler icin oyladim.

O arayüz sevilmez mi yav? Bence açık ara en iyi arayüz.
  • xiaomi gelecek dertler bitecek
  • Mi3s ile beraber MiPad'de gelebilir arkadaşlar.
  • mi3s ne zaman piyasaya çıkacak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalemberbat44

mi3s ne zaman piyasaya çıkacak ?

Tanıtıldıktan sonra hemen Çin piyasasına sürerler. Sonra belirledikleri 10 ülkeden en çok oy alanlara 1. partileri gönderirler.
  • http://m.androidcentral.com/xiaomi-will-soon-sell-smartphones-10-new-countries?utm_source=ac&utm_medium=dlvrit

Ben de haberi yollamak için foruma girdim, çoktan haber yayılmış.

• vallaha ne yalan söyliyeyim sevindim iyi olur rekabetin artması :D
  • Çok güzel bir haber. Doğru fiyat politikası ile girerlerse Türkiye çok iyi bir pazar onlar için.Oyumu verdim hayırlısı bakalım.Ancak Türkiye pazarına girmeleri bence çok uzun sürer 1 seneden aşağıya beklememek gerek diye düşünüyorum.
  • Şu an ankette açık ara öndeyiz.Biraz daha destek olalım 1 oy 1 oydur
  • Güzel haber.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.