Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (912. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daywalkerr Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 3 Misafir - 3 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
23.831
Cevap
654
Favori
559.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S5 max ın dock yerini aynı oda içerisinde değiştirdim. başka yöntemlerde oluyor sanırım ben kendi yaptığımı yazim dedim

-robotu odanın ortasına koydum (kapatmadan)

-docku yeni yerine taşıdım

-uygulamadan dock karşında alan seçip temizlettim (gerek olmayabilirde). 

positioning yaptığında yerini doğru belirlemesi önemli o nedenle eşya yerleri vs değiştirmemek ve cihazı odayı rahat tanıyabileceği bir yere koymak gerek bence. çevresinde engel olarak durmamalı.

-yine uygulamadan docka dön dedim

-önce eski yerine 1 dk sonra yeni yerine gitti ve haritada yerini güncelledi

• dlkaptan D kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

1c için 3.5.8_1096 güncellemesi sonrası bölgeyi çin olarak değiştirdim, cihaza reset attım, yeniden haritalama yaptırdım ancak yine de eski usul haritalama yaptı. Bekleyeceğiz artık. 😬

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dlkaptan D kullanıcısına yanıt

Bende 1C kullanıyorum ama yukarıdaki arkadaşlara gelen oda ayırma halen gelmemiş durumda.

Yeniden haritalama yaptırdım ama halen aynı muhtemelen dediğiniz gibi bekleyeceğiz artık.

• SelimErkan kullanıcısına yanıt

Servis ihtiyacı var efendim.

• Tekrar merhaba,
    Roborock s5 max için yedek parça alacağım, mop filtre. Burda bir arkds link vermişti. Yollayabilir mi tekrar 😇

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Cok guzel fikir bence..mantikli.
  • Garantiyle ilgili sorun yaşayabilirsiniz değil de kesin yaşayacaksınız diyim..Tr de ekayonline ya da amazon dan alinanlar harici sirf sikinti..Gecen mi store de urunleri inceledim..4 madde ek garanti yapmislar, adama sordum ben bu fan motorunu nasıl bozacağım yada teker ic mekanizmasini.Bunlar zaten kanuni olarak garanti altinda diye ,yok efendim elden dusunce anakart catlayabilir mesela fan motoru da bozulabilir gibisinden...Bunun gatantisi de evofone düşünün yani...Xiaomi resmi distributoru dedi..ne kadar dogru yanlis bilmiyorum.. Roborockun olmadiklarini biliyorum
  • fiyuce kullanıcısına yanıt
    https://banggood.app.link/KtyUy2iTgcb
    Yani banggooddan almisti kardesim..malzemelri inceledim gayet başarılı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowOfSpirit -- 14 Ocak 2021; 17:40:38 >
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Hocam yurtdışından alsak zaten hiç garanti yok ben vacuum 1 almıştım MAŞALLAH taş gibi çıktı 3 sene oluyor nerdeyse.Bizim ülkemizde adamlar arçeliğe vestel e sorun çıkarıyor kaldıki bunu düşünemiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 14 Ocak 2021; 19:45:21 >
  • arkadaşlar merhaba. s5 max için yedek parça alacağım . siz nerelerden alıyorsunuz ilk defa alacağım . tavsiyelerinizi bekliyorum.

• buraksaglam1992 B kullanıcısına yanıt
    Ah 2 mesaj üstü okusaniz
  • S5 Max için 01.13.28 versiyon güncellemesi gelmiş. Yükleyen var mı?

• albaywolf kullanıcısına yanıt
    2 gün önce yükledim ve kullandım bir sorun yaşamadım. Haritayı biraz daha verimli kullandı. Bunun dışında bir fark göremedim ben.

Teşekkür ederim

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

hocam bu cihazımı bekleyelim yoksa s6max mı tavsiye edersiniz? S6 maxv şuan amazonda 5900 civarı geziniyor.

• st_emx kullanıcısına yanıt
    Bütçenize göre.
    Yeni ve çok özellikli bir cihaz ama fiyatı da yüksek olacaktır.

Bisey daha soracağım ama, bu siteden hiç alışveriş yapmadım. Ödeme kısmında sigorta diyor ya yaptırmak lazım mı? Yurtdisindan geliyor sanirim, vergi çıkıyor mu ekstra?

• Banggood da turkiye dogrudan posta vergisizi secince ulkeye girince vergi odemiyoruz degil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Roborock S7 fiyatı 649 USD olarak açıklandı.

CES 2021 de tanıtıldı sanırım makine. Ben de birşeyler yazayım diye gelmiştim gene bize birşey bırakmamışsın abi. İddialı bir cihaz geliyor gibiXiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü 

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt

Kendi çapımda bi şeyler yazdım işte. İnceleme için gelecek, detaylandırırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 15 Ocak 2021; 10:9:32 >
  • 
Sayfa: önceki 910911912913914
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.