Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (913. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.820
Cevap
654
Favori
558.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    5 yıl sonra bu robot süpürge işi ne aşamaya gelecek çok merak ediyorum. Baya heycan verici :)
  • iRobot'un geçen seneki gobal satışı 485 milyon dolar olarak açıklanacak. Şimdi heyecanla Ecovacs'ı ve Xiaomi'yi bekliyoruz.

• Arkadaşlar kusura bakmayın sorduğum aşağıdaki soruya yeterli cevap alamadığım için tekrar soruyorum. 

Herkese Merhaba

Bugünlerde bir robot süpürge almak üzereyim. Arkadaşımdan Viomi V2 alıp deneme fırsatım oldu ve gerçekten çalışmasını beğendim.

Sorum şu V2 = 3050 TL ile V3=3500 TL arasında yaklaşık 450-500 TL fark var, Pil yüksek olması çok önemli değil 120 m2 evde kullanacağım. Sadece 2100 - 2600 PA çekiş gücü farkı var. V3 ün Haritalaması vs. almaya değecek farkı varmı.

Gerek yok V2 iş görür derseniz aklımda birde Viomi SE var yaklaşık 2500 TL, V2 ve Viomi SE için hangisini alırsınız. karar vermeme yardımcı olan herkese teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi toprak_55 -- 12 Ocak 2021; 12:27:21 >

• Merhaba

Bulunduğumuz konuda son 20-30 sayfaya bir gözdirin hocam, acı ama aradığınız cevaplar mevcut...

• toprak_55 kullanıcısına yanıt

Viomi piyasanın en sorunlu cihazıdır, alırken servisinden emin olduğunuz bir yeri araştırınız.

• Hyponsoinage kullanıcısına yanıt

Nanoteknoloji bu hızıyla ilerliyor ise belki de süpürgelere gerek kalmayabilir.

• teşekkür ederim

• Merhaba,

Xiaomi mop pro kullanıcısıyım.

Son zamanlarda planlanmış temizlik yaparken doğru çalışmıyor. 3 farklı plan var. 1 tanesi sadece salonu yapıyor ve düzgün bir şekilde çalışıyor(Cihaz salonda).2nci plan salondan farklı birkaç odayı temizlemek için ayarlandı. Çoğu gün normal çalışırken gün geliyor robot karıştırıp salonu temizlemeye başlıyor. Sanırım tüm evi temizlemeye çalışıyor. Planda sadece saatini güncelleyerek tekrar algılamasını sağlıyorum. Sorun düzeliyor. Bu birkaç kere başıma geldi. 3ncü planda da zaman zaman bu sorun oluşuyor. 1nci planda olduğunu hiç görmedim.

Alakasız olabilir fakat aklıma 3 şey geliyor.

ilki sadece salonu temizlediği 1nci plandayken salon kapısını kapatıyorum.Diğeri, 2nci planda olan bir odanın kapısı bazen kapalı oluyor, orayı temizleyemeden geri döndüğü oluyor. Bir diğeri (bu sadece bugün denk geldi), dün gece cihaz çevrimdışı görünüyordu fakat planlar doğru çalışıyordu.

Sabah cihazı kapatıp açarak(reset atmadım) çevrimiçi duruma getirdim. (Ardından 1nci planı doğru tamamladı.)

Konu ile ilgili fikri, tecrbesi olan var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avare_3788 -- 17 Ocak 2021; 0:14:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• amazon saticisindan xiomi vacum mop pro beyaz aldım 3 gun once 2896 tl.Bu cihaz hep şarjda mi kalcak evde yokken cep telefonu bataryası patlama tehlikesi yok mudur? şarj unitesini kullanmadiğimiz zaman fişten çekersek yada ev modemini kapattiğimizda bi sorun olur mu?

• S5 max alarak aranızda katıldım.Farklı katları haritalayarak nasıl kaydediyoruz birde elimizle makinayı istediğimiz odaya götürüp orayı seçip sildirme işlemi falan yaparsak harita gidiyormu teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi epstemolojk_kopus -- 15 Ocak 2021; 17:54:57 >
  • emre_bayam E kullanıcısına yanıt

İyi günlerde kullanınız.

Bir hafta on gün gibi süreler gibi uzun süre kullanmayacaksanız şarjdan çıkartabilirsiniz.

Onun dışında hep şarjda kalmak üzere tasarlanmışlardır.

• İyi günlerde, huzur ve keyifle kullanınız efendim.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Teşekkür edrim saygılar selamlar.
  • ayrıntılı bilgiler forumda vardır, bildiğim kadarıyla ilk haritalamayı yaptıktan sonra diğer kata çıkarıp uygulamada home kısmını multi-level seçip ve create new map yapıyorsunuz. map saving beta kısmı zaten en baştan açık olmalı.

• quote:

Orijinalden alıntı: ShadowOfSpirit

https://banggood.app.link/KtyUy2iTgcb
    Yani banggooddan almisti kardesim..malzemelri inceledim gayet başarılı

Ben de şimdi sipariş verdim mesajınızı görünce  

• cerci46 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevaplarınız için birde eşimin telefonuna nasıl kurabilirsin denedim benim hesapla girmedi
  • aynı hesapla kullanılması lazım

• 2.4 GHZ de çalışıyor robot bir de

• cerci46 C kullanıcısına yanıt
    Ona bakmadım direk modemi gördü ama aynı hesapla eşimin telefona tanıtamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraksaglam1992

Banggood da turkiye dogrudan posta vergisizi secince ulkeye girince vergi odemiyoruz degil mi?

Hayır ödemiyorsunuz vergisiz doğrudan postayı seçerseniz ürünü Türkiye'den almış gibi 15 gün içinde geliyor ve Aras kargo tarafından teslim ediliyor ( Ben 1 ay önce tvbox almıştım ) Ucuz kargoyu seçerseniz de tarife siğortası yaptırmak gerekiyor 1- 1,5 ay gibi bir sürede geliyor vergi çıkarsa ödediğin verginin makbuzunu gönderiyorsun verginin bir kısmını iade ediyorlar.

• 
Sayfa: önceki 911912913914915
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.