Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (914. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
23.817
Cevap
653
Favori
557.157
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
76. Sırada  bugün en iyi #35
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yedek parça orjinale yakın nerden alırız
  • Merhaba evimiz net 135 m2, evde iki çocuk var, ev sürekli dağınık oluyor o yüzden. Robot süpürgelerin yerdeki nesnelere çarpması takılıp düşmesi veya, üzerine çıkıp hareketsiz kalması gibi problemlerden bahsedilmis. Roborock s6 maxv yi inceledim,, kamerası sayesinde nesne tanıyıp çarpmıyor, yerdekilere bağlı sorunlarda ciddi iyileşme olduğu falan söylenmiş ama s5 max ile arasındaki fiyat farkına değer mi? Kullanan veya konu hakkında bilgisi/deneyimi olan var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özelden yanıtladım sizi.

• Bl@Ck[Dr@GoN] B kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Yapay zeka kameralı robotlar yenibir konsept ama gelişiyorlar .Bir sene sonra bir çok firmada standart olur. Şimdiki modellerde henüz obje kütüphaneleri çok gelişmiş olmadığı için bazı sorunlar yaşanıyor.

Nesnelere takılıp düşmesi diye bir şey söz konusu değil, bir basamak kenarında olsa dahi her robotun altında düşme sensörleri var, böyle bir sorun olamaz. Üzerine çıkıp hareketsiz kalacağı sandalye, koltuk ayakları var - IKEA Poang gibi mesela - onlar da yapay zeka kamerası ile algılansalar dahi robot üzerine çıkıyor zaten.

Saygılarımla

• Cevabınız için çok teşekkür ederim hocam. O zaman şu aşamada s6vmax a bu kadar fark vermenin bir anlamı yok. Ancak ileride görsel zekaları gelişirse o zaman düşünülebilir diye çıkardım yazdıklarınızdan.

• mali_bu16 kullanıcısına yanıt
    Selam tekrar. İade ettim xiaomi mop proyu. 360 s7 mop pro alacağım. Xiaomi ye göre eksikleri ne. Fazlaları nedir biliyor musun? Ya da bilen var mı? Haritalama nasıl en çok meral ettiğim. Kenar süpürme ile hızlı haritalama vardı xiaomi de. S7'de de var mı acaba?

10 tane oda haritalama gib birşey duydum bir tanıtımd birden fazla harita kaydedebiliyor mu?

İzlediğim tanıtım videoları beni tatmin etmedi. Alırsam bir tane ben çekeceğim.
  • YaptikBirHataKomiserBey Y kullanıcısına yanıt

Merhaba öncelikle geçmiş olsun.

Dilerseniz 360 konusundan S7 ve genel olarak bilgileri bulabilirsiniz. https://forum.donanimhaber.com/360-robot-supurge-c50-s5-s6-s6-pro-s7-s7-pro-s9-s10-kullanicilari-kulubu--146676523

Mop pro elektironik kontrollü mop sistemine sahip S7 doğal damlatma

S7 200 pa daha fazla emiş gücüne sahip

10 harita kaydı +TR uygulama ve ses paketi

Haritalama ile iglili bir çok kullanıcının görsel paylaşımı 360 konusunda mevcut

360 S serilerinde sadece kenar süpür modu şimdilik yok

X2 ile pötikare yani mekanı enine ve boyuna temizliyor

Youtube kanalımızda robot kafalar kanalımızda genel olarak 360 S serilerinin uygulamaları yazılımları aynı olduğu için S9 ve S7 için videolar var ama direk S7 videosunu çektik düzenlemeliri bitirmeye zaman bulamadık. Ayrıca S7 ve Mop pro karşılaştırma videosu için mop pro temin etme girişimlerimiz sürüyor:)

Siz çekerseniz farklı bir bakış açısı olur, daha objektif ve bağımsız olarak kabul görür.

Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: emrhky

Yok hocam uygulamayı kaldırmadım hiç. Ama siz kaldırıp tekrar yükleyin isterseniz, belki işe yarar.
    Hocam haritalandırma işi %100 olduktan sonra, bir odayı temizletirken ekran videosu alıp atabilir misin aydıhlatma amaçlı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mithrandir2001 M kullanıcısına yanıt
    Ekran videosu şuan alamadım ama , resim paylaşıyorum. Haritada temizlemek istediğiniz odaları seçiyorsunuz. Seçtiğiniz odaların üzerinde tik çıkıyor ve üstte seçilan alan sayısı yazıyor. Başlattığınızda ise seçili odaları temizliyor. Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü
  • emrhky E kullanıcısına yanıt
    Özellik olarak güzel olmuş. Annemin evindeki 1c' yi değişik oda kombinasyonlarını ayarlayabilmek için 10 dakika uğraşıyorum neredeyse. İşlerim kolaylaşsın diye bu güncelleme güzel olmuştu ancak, güncellemenin dediği işleri yapabilen tek cihazda sizinki hocam. Bekleyip görücez o zaman.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mithrandir2001 M kullanıcısına yanıt
    Özelden denemeniz için bir mesaj atıyorum, kontrol edersiniz.
  • Herkrse merhaba,

Xiaomi viomi pro2 modeline bugun uygulama ustunden guncelleme yaptim. Ancak guncelleme sonrasi cihaz calismaz hale geldi. Fabrika ayarlarina geri donmuyor ve wifi baglantisinida yapamiyorum. Mavi isik surekli yanip sonuyor. Acip kapatinca da durim ayni sekilde. Bir cozum var midir ?
  • breakercobra B kullanıcısına yanıt

Standart arıza, son bir ayda onlarca geldi tamire bu şekilde. Şimdilik sadece anakart değişince düzeliyor ama siz yine de servisiniz ile görüşün, belki onlarda bir çaresi vardır.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Garanti kapsamina giriyor mu peki ? Yoksa anakart degisimi icim ek bir ucret talep ediliyor mu ?
  • İkinci katı s5 max de nasıl kaydetme iz lazım herseferinde docku yukarı taşımak lazımmı acaba
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum

Eğer doğru düzgün bir servisiniz varsa garanti kapsamında değişecek veya firma bir şekilde yükleme yapacaktır.

• dock taşınmıyor hocam sadece robotu diğer katta bir başlangıç noktasına koyup işlemleri yapıyorsunuz. o bitirince başladığı yere dönüyor.

Çok can sıkıcı bir durum. Ben bir sorun olur diye guncelleme yapmadim, eşimede sürekli tembih ediyorum güncellemeyi yapma diye cunku surekli ekranda uyari cikiyor. Guncelleme yapan bazi arkadaslar vardi sorundan bahsetmediler, herhalde her cihazda sorun olmuyor ama bu sekilde robotun kullanilmaz hale gelmesi gercekten cok buyuk problem. Guncelleme ile calisan aleti bozuyorlar ve duzeltmek icinde hemen yeni bir guncelleme yayinlamiyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 912913914915916
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.