Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (841. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
559.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 839840841842843
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ali hocam merhabalar, size bir şey danışmak istiyorum,

Mijia 1C lerde 2600 mAh batarya kapasitesi var biliyorsunuz, bunu 5,2 ye çıkarmak için 4 tane 18650 pil alsak, bağlantıları vs nasıl yapabiliriz, bir fikriniz var mıdır?

Sanırım bu konu üzerinde konuşulmuştu bu ama bulamadım

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgurum35

Aliexpresste bu şekilde ayak yükseltme var ama çok pahalı. Buna benzer uygun fiyatlı ürün Türkiye'de var mı? Ben geçici yükseltme yapmak istiyorum. Yani 2-3 haftada bir koltukları yükseltmek istiyorum.

Bana linkini verebilir misiniz bu ürünün.

• samtual kullanıcısına yanıt
    Zaten 4 tane 18650 var, ek mi yapmak istiyorsunuz?
    Yerinde o kadar boşluk yok bence.
    Yeni bir bms kartı ve ek bağlantılar kullanmak lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 1 Aralık 2020; 16:10:28 >
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    iRobot ürünlerine bakın.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Hocam evet, 4 adet pil ek yaparak 5200 e yükseltmek istiyoruz.

İlle pil yuvasının oraya değilde kablo çekerek dışına pilleri tutturarak bir düzenek olabilir mi?

Hareketli bir ünitede bunu hiç tavsiye etmem. Ayrıca uygun bms iki ayrı yapıda istikrarlı çalışmayabilir , yeterlnce hassaslar zaten.
  • Hocam ne kadar internet yer? Tabi kullanıma bağlı ama. Tahmini? Bir de yazılım güncellemesi otomatik mi mi vacuum mop pro için Manuel mi yapılıyor?
    2. El üründen değil hijyen urunden bahsediyoruz...urun sıkıntılı iade edilemiyor neden? Hijyen ürünü...Afedersiniz ama ic çamaşırı olur.kulaklik olur anlarim..sende hemen baska yerlere cekiyosun ali abi.
  • Şurada ekay olsa robogil olsa anlarim adamlarin mantksiz hareket ettigini gormedim..Karsimizda çoğunlukla ayipli urunu kabul etmeyrn firmalar var..Kac kişiye dedim bilmiyorum s5 max alirken(kardesim dahil) T.h.h garantili ürün aliyorsun güle güle kullan diye.Memlekette ilife bile alamiyoruz.
  • efd37 E kullanıcısına yanıt

Arkadasa katiliyorum, robot supurgelerdr hijyenik urun degildir. Millet yine yolunu bulmus, iade almak zorundalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Hepsirobot Ali Bey belki bilginiz vardır ;STYJ02YM ile STYTJ02YM model numaraları arasında ürün anlamında ne gibi fark var acaba?

Vatan bilgisayardan evofone garantili STYTJ02YM model numaralı Mi robot Vacuum Mop P aldım. Global versiyon ,çoklu harita yapmak için çeşitli seneryolar anlatılmış bu konuda fakat harita ayarları diye bir sekme uygulamada bulunmamakta. Sanırım Çin serverlarına kayıtlı cihazlarda bu sekme mevcut ve kullanabiliyoruz

forumda genelde STYJ02YM kodlu ürünlerden bahsedilmiş bunun için biraz kafam karışmadı değil,yardımcı olabilirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryjesus -- 2 Aralık 2020; 15:34:42 >
    Akasey kullanıcısına yanıt

Sayın Hocam süreç sonlandı. Cuma günü servisin eline geçen cihaz bugün bana geri geldi. Herhangi bir ücret de ödemedim. Servisin yaptığı şey "yazılım atıldı" olarak geçiyor.. servis arayarak bu sorun ile daha önce karşılaşıp karşılaşmadıklarını sorduğumda cevap alamadım. anladığım kadarıyla telefona bakan arkadaş ve "teknik" arkadaşlar farklı kişiler. Firmware sürümü yolladığım ile aynı. sorunum hızla çözüldüğü için tabiki de şu an mutluyum. @Akasey

• hardcrss kullanıcısına yanıt
    Cayma hakkının kullanılamayacağı durumlar örneklerle sayılmış durumda.

124- Mesafeli sözleşmelerde cayma hakkı hangi hallerde kullanılamaz?

Cayma hakkı kullanılamayan başlıca mal ve hizmet örnekleri;

a) Fiyatı piyasadaki dalgalanmalara bağlı olarak değişen ve satıcının kontrolünde olmayan altın, mücevherat gibi mallar,

b) Çocuğunuzun resminin baskı yapıldığı tişört gibi özel istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan mallar,

c) Çiçek, yaş pasta gibi çabuk bozulabilen veya son kullanma tarihi çabuk geçebilecek mallar,

d) İç çamaşırı, küpe gibi iadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayanlar mallar (ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması kaydıyla),

e) Malın tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olması kaydıyla; CD, DVD gibi dijital içerikli mallar ile toner, kartuş gibi bilgisayar sarf malzemeleri ve kitap

f) Abonelik sözleşmesi kapsamında sağlananlar dışında, gazete ve dergi gibi süreli yayınlar,

g) Belirli bir tarihte veya dönemde yapılması gereken, otel rezervasyonu gibi konaklama, eşya taşıma, araba kiralama, yiyecek-içecek tedariki ve nişan, düğün organizasyonu gibi eğlence veya dinlenme amacıyla yapılan boş zamanın değerlendirilmesine ilişkin sözleşmeler,

ğ) Uzaktan eğitim gibi elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler,
    h) Bilgisayarınıza veya telefonunuza indirdiğiniz müzik, film, programlar gibi tarafınıza anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmelerdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efd37 -- 1 Aralık 2020; 19:16:0 >

İçindeki 4 tane 18650 pili alıp daha yüksek kapasiteli pil ile değiştirilemez mi? Elektronik sigaralar için kullanılan Sony, Panasonic vs piller vardı uzun ömürlü? Yanlış hatırlamıyorum bir pil 2500-3000 mah filan oluyordu...

düzeltme : imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunuss.10 -- 1 Aralık 2020; 20:14:29 >
    Üstündeki piller zaten LG nin 2600 lük pilleri. Sony nin 3000 likleri var. 2600 lukleri çıkarıp 3000 likleri takmak attığın taş vurduğun kuşa değmez.
  • Merhaba S50 de eror 10 block filtre sorunu yaşayan varmı? Baktım ama çözüm göremedim.
    PS;
    Sıfır filtre taktım düzelmedi normal reset attım düzelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu7y -- 1 Aralık 2020; 20:25:24 >

İçinde 4 tane pil var ise 10400 mah olması gerekmez mi kapasitesi? Yoksa tek pil mi var

• Bugün öğlen V2 Pro cihazım geldi. Hemen kurulumunu yaptım. İlk deneme de 5 GHz ağa bağlanmadı sonra 2.4 olanı denedim başarılı oldu. İlk süpürme işlemi bitince şok oldum. Haznesi tamamen kedinin tüyleri ile dolmuş nereden buldu onları hayret ettim. Resmen pislik içinde yaşıyormuşum   yarın mop yaptıracağım ilk günden yormayalım Tatyana’yı  

Robotun çalışması için 14.8v gerekiyor. 4 pil 3.7 v den seri bağlantı ile 14.8v yapıyor. Paralel bağlantı ile 4 adet daha pil bağlayıp 8 pil 14.8v 5200 akım elde ediliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 1 Aralık 2020; 20:35:54 >

Anladım hocam sağ olun  

• 
Sayfa: önceki 839840841842843
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.