Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (1191. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
653
Favori
559.147
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11871188118911901191
Sayfaya Git
Git
Giriş

Roborock MaxV serilerinin hepsinde ön kamera var.

Ama esas ilginç olan o S5Max'in yolunu kaybetmesi. Bir S5 serisi hemen hemen hiç yerini yolunu kaybetmez, piyasadaki en sağlam üstyapı ve algoritmaya sahiptir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hepsirobot -- 26 Şubat 2024; 10:1:48 >
  • İyi günler arkadaşlar.

7 yaşındaki roborock s50’mizi ufaktan değiştirmeyi düşünüyoruz. Q7 ile Q8 arasında kaldım. Merak ettiğim kısım “o paraya şu model çok daha iyidir” şeklinde bir durum var mıdır acep?

Roborocktan devam edesim var. Bizim emektar hala güzel çalışıyor, anneme vereceğimden yenisine bakıyorum. Bunun yarısı kadar dayansa yeter.

7 yılda hala evin çoğunu tek şarjda çıkarabildiğinden batarya yenilemedim, yılda iki defa; fan hızı düştü, filtre ıslak olabilir hatası veriyor, arkasındaki hava çıkış yerine hava tutup süpürgeyle çektirince düzeliyor. Bu cihazı uzun süre stabil kullananların genelde bu markanın çeşitli modellerini kullandıklarını farkediyorum, yanlışsam düzeltin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sancar10 -- 5 Mart 2024; 23:7:17 >
  • Daniel Faraday kullanıcısına yanıt

Arkadaşlar önerisi olan var mı? bu ay alacağım karar kılamadım henüz.

q7 max, q7max+ bu iki cihazın arasındaki fark nedir biraz araştırdım ama bulamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Daniel Faraday -- 14 Mart 2024; 14:47:9 >
  • sancar10 kullanıcısına yanıt

Roborock S5 serisindeki kalite, inovasyon ve stabilitesini koruyabilseydi şimdi dünyanın en büyük robot firması olurdu. Firma şimdi altı ayda ölen bataryaları, ilk sene bozulan lidarları ve iki sene dayanmayan tekerlek üniteleri ile de anılıyor. Bir yandan da gerçekten çok başarılı inovasyonları var.

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Hocam bende Roborock s6 maxv var. Yaklaşık 2 sene oldu heralde. Bu aralar cihaz kapanıyordu uygulama dan göremiyordum vs. Bende belki pil bitmiştir dedim pili değiştirdim sorun pilde değilmiş şarj ünitesi olabilir dedim ama başka Roborock ta oda çalışıyor sorun nerde olabilir sizce? Robot üzerinde bi arıza var ama nerde iletkenlere baktım onlar da temiz şarj ünitesi ne değen kısımlar

• Apexmaster kullanıcısına yanıt

Kapanmadan önce bir error mesajı göndermiyor ise anakarttan şüphelenmek lazım.

Yok göndermiyor bunun servisi falan varmı kim anlar bu işlerden kiminle iletişime geçebilirim? Kart arızası varsa kaça yapılır aşağı yukarı?

• Apexmaster kullanıcısına yanıt

Garanti dahilinde ise faturanızı kontrol edin ve yetkili servisinize ulaşın derim.

Garanti dahilinde değil ise dilerseniz Hepsirobot olarak biz de destek olabiliriz.

• Hocam merhaba.
    Küçük bir evim var. Sadece süpürsün, süpürmeyi iyi yapsın istiyoruz mop özelliğine ihtiyacımız yok. 15.000 TL' ye İrobot i7 var almayı düşünüyorum. Önerir misiniz bu cihazı?
  • MEVALP M kullanıcısına yanıt

İyi bir cihazdır.

Çok teşekkür ederim hocam. Cihazı sipariş veriyorum o zaman :)

• Bendeki cihaz şarjdan çıkıyor hiç bir uyarı vermeden temizlik tamamlandı deyip geri dönüyor bunun çözümü nedir?
  • Merhaba arkadaşlar ROBOROCK S5 MAX süpürge için fan motoru alıp kendim değiştirmek istiyorum alıp memnun olan var mı nereden alayım aynı performansla çalışır mı acaba
  • Merhabalar, yeni evim için robot süpürge arayışındayım. 15-20 bin bandında, çöp istasyonu olan bir ürün bakıyorum. Uğraştıracak kronik soruna sahip olmayan, parçası yaygın bir ürün önerebilir misiniz?

• mcroses kullanıcısına yanıt

Ya yeni bir batarya istiyordur ya da yeni bir harita :)

• Roborock firmasının 2023 yılı finansal sonuçları

Çin Yuan'ı birimindendir. 1RMB = 4.5TL düşünülebilir.

Ülkemizde de en çok satan robot olduklarını iddia ediyorlar ancak elde başka veriler de var bunu doğrulamayan.

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü
  • Akadaşlar merhaba ben xiaomi vacuum e10 cihaz aldım ama ne yaptıysam haritalama yapamadım. İphone kullanıyorum Mi Home programında haritalandırma ve deneysel özellik seçeneği yok bu konumda yardımcı olabilirmisiniz E10 kullan arkadaş vardır sanırım aramızda şimdiden teşekkür ederim.

• Mop pro biraz çalıştıktan sonra etraftaki engelleri kaldırın deyip duruyor kırmızı olarak ışıklar yanıp sönüyor. Tekrar başlatıyorum başlıyor 5dk kadar sonra aynı sorun tekrar ediyor. Yaklaşık 4 yıllık ürün uygulamadan kontrol edince batarya hızla azalıyor gibi de görünmüyor. Yani sürekli bu hatayı veriyor neden olabilir
  • boraa28 B kullanıcısına yanıt

Engelleri kaldırın arızasını iki sebepten dolayı verir:

- Düşük batarya çıkış voltajı

- Lidar arızası

• Roborock yüksek S serilerinde kullandığı 6000Pa fan motorunu aksesuar olarak Avrupa'daki servislerine göndermeye başladı. Dediklerine göre alt serilere takılabilecek şekilde kit özelliği kazandırılmış - bu da demek oluyor ki tam uyum için elektronik devrelerinde de oynama yapılmış.

Hepsirobot olarak Avrupa'da paslaştığımız bir yetkili servis kanalı ile 50 adet ısmarlıyoruz bakalım, gelince deneyeceğiz. Eğer verimli olursa eski robotlara yeni kan gelebilir.

• 
Sayfa: önceki 11871188118911901191
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.