Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (840. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
23.820
Cevap
654
Favori
558.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar vacuum mop pro modelini aldım cihazı kurdum haritalama vs her şeyi yaptım düzgün bir şekilde harita oluştu herhangi bir odayı süpürmeye gönderiyorum sorunsuz bir şekilde gidip süpürüyor fakat işlem bitince sarj dock ını bulamıyor duvarlara çarpıp duruyor. Bir kaç defa haritalandırdım dock ı başka yere koydum ama sonuç değişmedi. En kısa yoldan gitmeye çalışıyor duvarlara çarpıyor içinden geçmeye çalışıyor gibi. Sorunun çözümünü araştırdım ama bir türlü bulamadım. Tecrübeli arkadaşların desteğini bekliyorum..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DuncanIdaho D kullanıcısına yanıt
    Üzüldüm ama piyasanın gerçeği bu maalesef.
    Benzer durum Amazon dışında hemen her pazaryerinde var dünyada. Bu ürünler hijyenik sayılıyor ve arıza/ayıplı olması haricinde değiştirilmiyor kullanıldığında.
  • Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Yah arkadaş herşeyi hijyenik ürün yaptılar yahu.matkap tornavida onları da hijyenik yapsinlar el değiyor.
  • uzaktan satış ile alınan ürünlerde teslimden itibaren 14 gün geçmemesine rağmen hijyenik ürün bahanesiyle iade kabul etmediklerinde kesinlikle sözlerine inanıp hakkınızdan vazgeçmeyin. hepsiburadan aldığınız kulaklığı bile bu şekilde iade edebiliyorsunuz. e-devlet üzerinden tüketici hakem heyeti başvurunuzu yapın mutlaka https://www.turkiye.gov.tr/tuketici-sikayeti-uygulamasi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efd37 -- 1 Aralık 2020; 9:8:44 >
  • extra34 E kullanıcısına yanıt

İhtiyaçlarınız, evinizin halı-eşya, m² bilgilerini bilmemekle birlikte, anladığım kadarı ile S5 max tarzı bir cihaz gereksiniminiz var. Kendi kullandığım ve forumda kağıt üzerinde birbirlerine çok benzer olan 360 s9 modelini incelemenizi önerebilirm. TR satıcısı aralık ayı sonunda tüm modelleri için stok girişi olacağını beyan etmiş.

360 s9 için;

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145913363

İyi forumlar.

• maxser M kullanıcısına yanıt

Güzel günlerde kullanın efendim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • extra34 E kullanıcısına yanıt
    360 markali urunu alanlar da gayet memnun..onlarin grubuna da danışın..s5 max ta iyidir evet.
  • peruwasa P kullanıcısına yanıt

Zorlayarak da olsa docku buluyor mu yoksa bulamadım diyip kalıyor mu bir yerde? Dockun yakınlarına elle getirip docka gönderince bulabiliyor mu denediniz mi?

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim abi. Siz Viomi’yi pek tavsiye etmediniz ama gene de aldım kusura bakmayın Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü 

• quote:

Orijinalden alıntı: bjQ7

Zorlayarak da olsa docku buluyor mu yoksa bulamadım diyip kalıyor mu bir yerde? Dockun yakınlarına elle getirip docka gönderince bulabiliyor mu denediniz mi?

Evet bulabiliyor ama duvarlardan geçmeye çalıştığı için çok uğraşıyor. Eğer kendim kaldırıp dock ın olduğu odaya götürürsem hemen buluyor. Anladığım kadarıyla sorun başka bir odadan dönmeye çalışırken duvarlar sanki yokmuş gibi geçmeye çalışması

• peruwasa P kullanıcısına yanıt

Yani yapılması gereken her şeyi yapmışsınız gibi, tamamen resetleme, yeniden harita yaptığınız halde olmuyorsa yazılımsal bir sorun olabilir belki, servisiyle görüşün isterseniz.

• ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    Sebep ne olabilir, bir fikriniz var mı ?
  • yunuss.10 kullanıcısına yanıt
    Estafirullah, elektronik biraz da şans işidir, seneler boyunca sorunsuz kullanmanız dileği ile.
  • ShadowOfSpirit kullanıcısına yanıt
    O zaman başkasının 14 gün boyunca evinin tüm pisliklerini temizlettiği ürünün temizlenip yeniden paketlenmiş halini satın almakta bir sakınca görmüyorsunuz, değil mi?
  • bazanın ayaklarını yükseltmek istiyorum. roborock s5 max için 12 cm yükseltme yeterli midir?

kaybolma bulamama vs durumu olmaz umuyorum.

(başka yazı konusu, perdelerin altına girmeyip, temizlemeyip onu engel olarak algıladığı için destek birimine yazdım, adamlar eğer kendinden biraz daha yüksek yatak, koltuk olursa veya perdenin altnda yolunu şaşırabiliyor, o yüzden perdelerin altına girmesini biz istemiyoruz yazmışlar. bunu yazmasalar 12 cm alıp geçecektim ama şimdi tecrubelilere sormak istedim.)

• Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

Aliexpresste bu şekilde ayak yükseltme var ama çok pahalı. Buna benzer uygun fiyatlı ürün Türkiye'de var mı? Ben geçici yükseltme yapmak istiyorum. Yani 2-3 haftada bir koltukları yükseltmek istiyorum.

• natbolad kullanıcısına yanıt

Yeterli, bende 12 cm ile değiştirdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

Estafirullah, elektronik biraz da şans işidir, seneler boyunca sorunsuz kullanmanız dileği ile.

Eyv üstadım çok teşekkür ederim. Bir adet de anneme hediye almak istiyorum ancak evde Wi-Fi yok akıllı telefon kontrolüne filan gerek yok. Tuşuna bassın tüm evi süpürsün mop özelliğine de gerek yok. Ne tavsiye edersiniz?

• Nalburlar, Koçtaş, Tekzen, Bauhaus gibi yerlerde tam böyle olmasa da bir çok ayak yükseltme satılıyor. Bulunduğunuz şehirde mobilyacılar sitesi gibi bir yer varsa orada da bulabilirsiniz. Yapmak istediğiniz nasıl bir mobilya bilemiyorum ama bir çok ayak tipi bulunuyor. Ankara için kesinlikle sitelere bakmanızı öneririm.

https://www.ademkocplastik.com/ burası ile iletişime geçerek sorabilirsiniz, bir çok farklı ayak/yükseltici üretimi yapıyor.

• Vacum mop pro ile ilgili silme özelliği ile ilgili şikayetimi dün yazmıştım bugün oda seçerek denedim yer yine kuru gibi ama paspasa dokunduğumda gayet ıslak duruyor anlamadım kurutarak mı siliyor napıyor çok tuhaf bir durumla karşı karşıyayım

• 
Sayfa: önceki 838839840841842
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.