K

Teğmen
26 Mayıs 2016
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Arkadaşlar arabamı sattım 2019 ve üstü suv bakıyorum aklımda olan modeller

peugeot 2008 ve skoda kamiq 1.5 premium farklı tercihlerli olanlar nedeniyle beraber yazabilirse sevinirim, ya da manyak mısın o paraya şöyle c hatchback alınır diyenler varsa yine fikirlerine açığım

Evet arkadaşlar bu dört araba arasında ikilemdeyim tercihen 2018 ve üstü otomatik olacak, kullanan arkadaşlar yorumlayabilir mi ? gönlüm Honda hrv den yana ama motorun atmosferik olması sıkıntı benim için, Karadeniz’de yaşıyorum, burda ömür biter rampa bitmez o yüzden atmosferikler sıkıntı oluyor diyorlar şu anki arabam Honda jazz atmosferik ve bayılıyor yokuşlarda

Evet arkadaşlar 400 bin bandında tercihen hatchback olacak ve yerden yüksek olacak bir otomatik araç arıyorum, bizim Karadeniz yolları çok zorlu ve bozuk olduğundan yüksekliği önemli, suv istemiyorum torku da iyi olsa tamamdır var mı tavsiye edeceğiniz bir araç

iyi akşamlar nikah ve yemekli bir düğün yapmaya karar verdik, babam düğünde zarfta gelen bahşişler benimdir, dedi salon tutmak için para verdim onun parasını zarflı bahşişlerden çıkarırım dedi, bana da kredi çektirip düğünde kendisinin takması için bilezik aldırdı, borcu ben ödeyeceğim taksit taksit, dedim hadi salona masraf yaptın bahşişler paralar senin olsun, peki düğünde takı takmayacak mısın ? bilezik takıyorum ya dedi, ben de benim aldığım bileziği mi bana takıyorsun dedim, karı koca çalışıyorsun zaten istersen sat borcunu kapat dedi, Yani kısacası sıfır masrafla adam nikahı beleşe getirdi, ortamlarda pirimini de yapacak ben de kredi borcunu çalışıp ödeyeceğim, nasıl olsa karı koca çalışıyoruz ya eşşeğiz biz her türlü öderiz, insanın kendi ailesi bunu yapıyorsa başkaları ne yapmaz artık, sizin görüşleriniz nedir benzer süreci yaşayan illaki vardır.

Birkaç gündür bu iki aracın otomatiklerini kıyaslıyorum bir arabanın %70i demek olan şase, motor, şanzıman aynı ama aralarında 100 bin liralık fiyat farkı var, grandlandx i deneme şansım olmadı, ama tasarım olarak dış ve içi güzel, hatta daha geniş bagaj ve yolcu bölümü var, ama piyasası yok satan yok alan yok sahibinden de bakıyorum İstanbul’da 10 tane felan satan var, nedir bu arabanın sıkıntısı, tutmamasının sebebi bilen var mı

Uzun incelemeler sonunda suv araç konusunda doğal olarak bir sonuca varmam gerekiyordu ama işin içinden çıkamıyorum, bizim millet de ben şu arabayı aldım çok iyi,almadığım arabaya bok atayım mantığı var birinin iyi dediğini diğeri yerden yere vuruyor, bu kadar bariz kullanıcı farklılıklarının olması çok tuhaf, yok mudur her kesim tarafından saygı duyulan performanslı ve uygun fiyatlı bir suv, 350 bin TL ye kadar 2017 ve üstü otomatik bir suv almak istiyorum alt tarafı, yakıtı çok fazla yakmasın yeterli benim için, standart bir konforu olsun yeterli, yok mu şöyle kesin ve net bir cevap verecek bir ademoğlu, suv araç bakan birçok arkadaş var etrafımda aynı sorun onlarda da var.

Arkadaşlar merhaba bu suv araçları yaklaşık bir aydır araştırıyorum ve işin içinden tam çıkmış sayılmam:) birisinin iyi dediğine diğeri kötü diyor:) kullanıcı beklentileri farklı olduğu için tam bir görüş birliği yok benim için konfor, yakıt tüketimi ve sorunsuzluk ön planda, şu ana kadar Subaru ve 3008 bir adım önde, 2018 ve üstü model bakıyorum sizce bu saydığım kriterlere göre hangisi alınır, alanı üzmez görüşlerinizi bekliyorum, eminim benim gibi birçok kişi de bu araçlar arasında kalmıştır onlara da bir yol gösterir diye düşünüyorum bu karşılaştırma, saygılar

Evet arkadaşlar yarın alacağım araba için sigortadan sorgularla yaptırdım 2019 şubata kadar 1 kişi
5şubat 2019 da 1 kişi almış hemen satmış alan kişi de 1 haziran 2020 kadar kullanmış oda şuanki sahibine satmış, şimdi de ben alacağım, adam arabada hiçbir kusur ve boya yok diyor sizce bu doğru mu yarın ekpertize sokacağız arabayı bu fazla sayıda el değiştirmesi kafami kurcaladı alacağım araba toyota yaris 1.33 sky pack, 62 bin kilometrede
Arkadaslar bu arabayi almayi dusunuyoruz ama tek eksigi yokus kalkis destegi yok, bu durumda bu arabalarda el freni ile mı dur kalk yapmamız gerekiyor yokuşlarda kullanan arkadaşlar yorumlayabilir mı el freni ile dur kalk yapacaksam ne anlamı var otomatik araba almanın
Bu iki araç arasında kaldım yaris çok küçük dediler ama clio ile karşılaştırınca öyle iç hacim olarak pek bir fark görmedim, clio daha az yakıyor ve en dolu paket, yaris de yol bilgisayarı ve hız sabitleyicinin olmaması ve sis farının olmaması can sıkıyor fakat toyota çok daha fazla güven veriyor ve genelde sıkıntı yaşamamışlar, ayrica amortisörler olarak yaris daha iyi,bütçem de maksimum 130 bin tl bu iki araçtan hangisini seçmeliyim, ya da sizin farklı bir görüşünüz var mı bir aydır bakıyorum arabalara ve her kafadan bir ses cikiyor bunaldim iyice artık avrupada, amerikada milletin çocuğuna doğum günü hediyesi olarak aldığı arabalara hayvani paralar veriyoruz bir de bir sürü özelliğine dikkat etmek zorunda kalıyoruz, harbiden coğrafya kadermış
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 144
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 216)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 25 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.