Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (615. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
559.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba 1c modelini dün gece yarısı 2347 ye Amazon’dan sipariş geçtim. Bugün akşam teslim edildi. Mop Pro alacaktım ancak lidar sensörü yüzünden koltukların altına giremeyecekti. O nedenle 1c aldım.

Bugün denizden gelince etrafta kum falan vardı yerlerde eşim zaten yorgunum makineyle çekmeye hiç halim yok derken kargo geldi ve harika bir sürpriz oldu.

Ios uygulaması bana pek güzel gelmedi. Gelir gelmez güncellemeleri yaptım. Ancak harita işi gerçekten uyuz ya. İlla bütün evi kendisi bir gezmesi mi gerekiyor şimdi. Bu modelde oda oda yazmak mümkün değil mi? O kadar çok inceleme videosu izledim ki kafam karıştı.

Bu arada cihaz hakkında beklentimi oldukça düşük tutuyorum. Bugün yarım yamalak oda ve girişi temizlettim. Pas pas olayı gerçekten güzelmiş.

Tavsiyeleri olan varsa alabilirim. Umarım mop Pro modelini almadığım için pişman olmam. Karanlıkta çalışmıyor falan diye yazanlar olmuş. Benim Lego mindstorm bile sonar ve kızılözeti ile yolunu buluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Daywalkerr kullanıcısına yanıt
    5000TL civarında 2 sene garantili ve servisli olarak ülkemizde satılıyor.
  • Amazonda an itibariyle vacuum mop pro 3184'e düşmüş, almayı düşünenler değerlendirebilir, ben 1 adet aldım , uzun bir süredir fiyatı takip ediyordum şu an daha altında yok ki satıcısı da amazon.
  • link verir misin,? bulamadm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hepsirobot

O zaman sorun tekerlek motoru encoderinde olabilir, komple değişiyor o ünite.
    yok motorda değil çarkda, tam olarak tekerlekle ilk birleştiği çark yalama olmuş daha cihaz çok yeni daha hiç filtre falan değiştirmedim ama erken oldu böyle birşey, neyse japon ile hallettim ama inş tekrar olmaz
  • Xiaomi mija 1s 6 ay önce aldığımda ilk kurulumda Çin serverine bağlamıştık, hala durum öyle mi Türkiye serveri açıldı mı ? Bir de mija 1s i de roborock uygulamasında kullanabilir miyim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fensinn -- 8 Ağustos 2020; 11:4:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: nc39

link verir misin,? bulamadm
    şu an 3496 gözüküyor ben mesajı attığımda siyah olanı 3148tl idi fiyat , çok ilginç bu kadar kısa sürede sürekli fiyatlarla oynamaları.
  • Merhaba. Dün roborock s5 max aldım. Bugün halıların olduğu yerleri şekildeki gibi seçerek no mop zone bölgeleri oluşturup temizliği başlattım. Fakat herhalde dock un bulunduğu odanın hemen çıkışında no mop zone bölgesi olduğundan dolayı odadan çıkmayıp bulunduğu odayı temizleyip temizliği bitridim diyip docka dönüyor. Bende oda temizlik sırası belirleyerek önce diğer odaları seçtim fakat bu defada odadan çıkmıyor. Sanırım no mop zone bölgesini no gone zone olarak görüyor. Böyle bir durumla karşılaşan var mı? Bunun için ne yapmam lazım acaba?

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: redwyne

Amazonda an itibariyle vacuum mop pro 3184'e düşmüş, almayı düşünenler değerlendirebilir, ben 1 adet aldım , uzun bir süredir fiyatı takip ediyordum şu an daha altında yok ki satıcısı da amazon.
    Hayırlı olsun, sonunda istediğiniz fiyata hem de Amazon güvencesi ile sahip olmuşsunuz cihaza. Sabreden derviş durumu olmuş sizinki, hem de döviz böyle yükselmişken. Çok memnun kalacağınızdan eminim, güzel günlerde kullanın... :)
  • banx B kullanıcısına yanıt
    Merhaba, s5 max da kendisi algılıyor halıyı silmiyo demişlerdi bize. Biz hiç hali tanımlamadik direkt yüzeyi silip halıya su puskurtmeden süpürüyor. Yani arada ufak kenarlarda kaçaklar olsa da

• fiyuce kullanıcısına yanıt
    Hali tanima ozelligi haliya cikinca cekis gucunu arttirmasi diye biliyorum, haliyi taniyip moplamayi kesmiyor. Yaniliyorda olabilirim tabi

• Yani benim anladığım no mop zone seçilen yerleri silmiyor fakat o bölgeye geçip süpürme de yapmıyor. Yani cihaz o bölgeye geçince mop işlemini bırakarak sadece süpürme yapacak şekilde çalışmıyor anladığım kadarıyla. No mop zone seçerek cihazın hiç girmeyeceği bölge seçmiş olunuyor gibi. Buda o bölgelerde süpürme yapılmadığından mantıksız oluyor. Durum bu şekilde mi yoksa ben mi yanlış anlıyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hicks

Hayırlı olsun, sonunda istediğiniz fiyata hem de Amazon güvencesi ile sahip olmuşsunuz cihaza. Sabreden derviş durumu olmuş sizinki, hem de döviz böyle yükselmişken. Çok memnun kalacağınızdan eminim, güzel günlerde kullanın... :)

Alıntıları Göster
    çok sağol dostum , senin de verdiğin fikirler için ben de teşekkür ederim gerek özel mesaj yolu ile gerekse buradan. Halıları da temizlemeye vermiştik gelsin bakalım hemen kullanmaya başlarız ve umarım sizin memnun kaldığınız gibi biz de severek kullanırız.
    Tek anlamadığım şey neden Amazon'un bu kadar kısa süreli ve hiç bildirim yapmadan fiyatlarla böyle oynuyor olması , ben yazdıktan 10 dk sonra fiyatı 3496'a çekmişler kimse yararlanamadı neyse artık dediğin gibi sıkı takip etmek lazım insanın alacağı şeyleri hele ki dolar kuru bu seviyelerde iken.

• Ben cihazda no mop zone kısmı görmedim hiç. Ama no go zone var o da zaten sanal duvar dedigimiz.
    Siz oraya nerden giriyorsunuz no mop zone a?

Edit map kısmında no go zone u tıklarsanız oradaki 3 seçenekten biri no mop zone

• Merhabalar,
    Bir sorunum var bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?
    Sorun şu ilk haritalamadan sonra işaretlemiş olduğum yeri böyle çıkarmıştı.Epeydir kullanıyorum sadece mavi boyadığı yeri süpürüp çıkarıyor.Banyo içerisindeki gri kalan yer lavabo ancak altına rahatça girebiliyor önceden haritalamadığı için orayı süpürmüyor.Nasıl düzeltebilirim?
    Teşekkürler

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü

• Hepsirobot kullanıcısına yanıt
    Bu güzel bir haber Ali Hocam, premium seviye robotlar için bence her firmanın yapması gerek bir hareket.
    Görsellerde farklılık olabilir, uyumlu parçalardır hocam evet.

Yan fırçanın maliyeti daha düşük olduğu için sanırım setlere bol bol ekliyorlar:) Evet en çok değişen parça filtredir aslında, yan fırçanın sık değişimine gerek yoktur.
  • fensinn kullanıcısına yanıt
    Ne yazık ki, 1s model sadece Çin versiyonu olarak piyasaya sürüldü, Global bir modeli çıkmadı ve sadece mihome Çin bölgesinde çalışmaya devam ediyor.

Roborock uygulamasında sadece roborock'un s5max ve üstü modelleri kullanılabiliyor.
  • Hicks kullanıcısına yanıt
    Merhabalar, ilginiz için teşekkürler.

Ürün satış başlığında sahip olduğunuz cihazın adını görüyorsanız uyumludur evet, size uygun olan sayıda parçaya sahip setlerden istediğinizi seçebilirsiniz.

Banggood tüm satışları kendisi yapar, farklı satıcıların farklı ürün satışları olmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 613614615616617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.