Şimdi Ara

Xiaomi Robot Süpürge (S50, S5 Max, S6, 1S, 1C, STYJ02YM, Viomi V2 /Pro /V3) Kullanıcılar Kulübü (617. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23.821
Cevap
654
Favori
559.038
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
68 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alış yapmayı düşündüğünüz bir cihaz olduğunda sepetinizde ürün varsa silip aşağıdaki linklerden sepete ekleyerek alış yaparsanız bana da destek olmuş olursunuz, şimdiden teşekkürler.

Aşağıdaki listede olmayıp alış yapmak istediğiniz bir robot süpürge modeli olursa lütfen yazın, yardımcı olmaya çalışırım.

Banggood'da satılan ürünler için de vergiler dahil kargo sistemi vardır. Ekstra hiçbir ödemeniz olmuyor. Tüm vergilerden de muaf oluyorsunuz (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

Viomi V2 pro gibi Gearbest ile Almanya depodan satılan ürünlerde sadece %18 gümrük vergisi ödüyorsunuz, kargonuzu PTT kargo getiriyor. Ortalama ödenecek vergi miktarları aşağıda cihazların satış adresleri kısmında yazmaktadır. Ürün mahallenizdeki PTT şubesine veya direk kapınıza geliyor, vergi ödemesini yapıp kargoyu şubeden veya evinize getiren kargocudan alabiliyorsunuz. Bu iki ürün için kargo takiplerinihttps://gonderitakip.ptt.gov.tr adresinden CP ile başlayan takip kodunu girerek yapabilirsiniz. (Takip süreci ürün kargolandıktan sonra başlayacaktır, gecikmeler olabiliyor.)

Gearbest ile alım yaparken ödeme ekranında üstteki kredi kartı seçeneğini (Axess, Bonus, Maximum.... diye) seçerseniz TL olarak ödeme yaparsınız, bir altında kredi kartı seçeneğini seçerseniz de dolar olarak ödeme yapılabilir. Kur farkında ötürü dolar olarak ödeme yapmak avantajlı olabiliyor.

Roborock S5 Max Silme ve Süpürme Yapabilen Temizlik Robotu

Roborock'un en gözde ürünü, oldukça kalite, özellikleri ile göz dolduran bir cihaz. Harika bir fiyatla şu anda Banggood'da satışta!

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=q-5NOLbHnUk&feature=youtu.be

Satın Almak İçin Tıklayın

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra indirim kodu girme kısmına bu kodu yazın:

BGTURS5MAX

Vergiler dahil kargosu 2047 liradır.

61 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 4481 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Roborock S6 Pure Son Teknoloji Temizlik Robotu

Roborock'un en gözde ürünü, oldukça kalite, özellikleri ile göz dolduran bir cihaz. Harika bir fiyatla şu anda Banggood'da satışta!

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra flash indirimli ürün satış fiyatını göreceksiniz.

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra indirim kodu girme kısmına bu kodu yazın:

BGTUBS6PU

Vergiler dahil kargosu 1255 liradır.

76 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 4648 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Viomi V2 Pro Silme ve Süpürme Yapabilen Temizlik Robotu

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=Nc_Kwq35_0Y&feature=youtu.be

STYJ02YM modeli ile hem yazılımsal hem de donanımsal olarak oldukça benzer, aynı özelliklere sahip 2019 yılı çıkışlı yepyeni bir model. Almanya depo'dan kargolandığı için kargo tutarı oldukça düşük ve kargo süresi hızlıdır. Uygun bir fiyatla Gearbest'te şu anda satışta!

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra kendinden indirimli olarak fiyatı göreceksiniz.

Kargosu 184 liradır (25$). PTT ile gelmektedir. Ürün size ulaştığında yaklaşık olarak ürün tutarı üzerinden %18 civarı vergi ödeyeceğinizi unutmayın (Ortalama 400-450 lira arası)

Vergiler hariç sonuç fiyat 2834 liradır (385$) şu anda.

Xiaomi Viomi V3 Silme ve Süpürme Yapabilen Yepyeni Temizlik Robotu

2020 Yılı çıkışı yepyeni bir model! Güçlendirilmiş bataryası, arttırılmış çekiş gücü, bakır-gümüş iyonizasyon teknolojisi ile %99'a kadar bakterileri öldürüp temizleme gibi yepyeni özellikler ile donatılmış son teknoloji bir cihaz.

BGTUV3

Vergiler dahil kargosu 2233 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

79 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 5154 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi 1S Model Temizlik Robotu

1.nesil cihazın geliştirilmiş versiyonu olan 1S modelinin 1.nesile göre emiş gücü %40 oranında arttırılmıştır. Ayrıca uygulama üzerinden sanal duvar oluşturabilme, sesle komut, geliştirilmiş haritalama özelliği, birden fazla harita kaydedebilme gibi yepyeni özellikler de eklenmiştir.

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=a_gy2-FgoN4&feature=youtu.be

BGTUXSR

Vergiler dahil kargosu 1564 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

45 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 3297 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Mijia Vacuum Mop Pro (STYJ02YM) Model Moplu Temizlik Robotu

S5 serisi cihazlarla hemen hemen aynı özelliklerde, fiyat olarak da daha uygun yepyeni bir cihaz. Çekiş gücü yükseltilmiş ve uygulaması yenilenmiş. S5 serisinde olmayan aynı anda süpürme ve silme yapabilme özelliği de cabası.

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=M5iu6A2mVSw&feature=youtu.be

BGTUXMSY

Vergiler dahil kargosu 1763 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

48 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 3607 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Mijia Vacuum Mop (1C) Model Süpürme ve Islak Silme Dahil Temizlik Robotu

2019 model, diğer cihazlara göre oldukça uygun fiyatlı, yepyeni bir rotalama algoritmasına sahip Xiaomi 1C modeli, hem bütçenize dost hem de özellikleri ile fiyatından kat ve kat fazlasına yapacak bir cihaz olacak.

Oldukça güçlendirilmiş toz çekim gücü (2500Pa), geliştirilmiş yepyeni algılayıcı sensörler, 2cm'e kadar engelleri rahatlıkla geçebilme özelliği, ıslak kuru her türlü süpürme ve silme işlemini yapabilmesi gibi özellikleri ile kaçırılmayacak bir cihaz!

Detaylı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=bcAcxo2SFAM&feature=youtu.be

Bu linkten ürünü sepetinize ekledikten sonra indirim kodu girme kısmına bu kodu yazın (indirim kodu sadece Banggood mobil sitesi veya mobil uygulamasında geçerlidir, linki telefonunuzdan açın):

BGTUCFD

Vergiler dahil kargosu 1246 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

35 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 2529 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

1.Nesil Xiaomi Temizlik Robotu

Xiaomi temizlik robotlarının atası, en çok satılan modeli, tam bir klasik:) Ama fiyatına göre hâlâ oldukça yetenekli.

Detayı ürün tanıtım videom: https://www.youtube.com/watch?v=2XCWcBLaB1o

BGXMDTU

Vergiler dahil kargosu 1612 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

44 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 2785 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Xiaomi Mijia G1 Model Yepyeni Temizlik Robotu

Mijia 1C modeline alternatif olarak çıkan, fiyatıyla en uygun akıllı robot süpürge olma iddiasına sahip yepyeni bir model. Aynı anda silme ve süpürme yapabilmesi, güçlü toz çekiş gücü ile tercih edilebilir bir modeldir.

BGGTUX

Vergiler dahil kargosu 1261 liradır (Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil) kargo seçeneğinin seçili olmasına dikkat edin).

30 liralık sigortayı da kaldırabilirsiniz (ihtiyaç olmayacaktır)

Sonuç fiyat 2279 liradır şu anda (Bu fiyata kargo, gümrük vergisi, ÖTV vs herşey dahildir).

Yedek Parçalar

25 parçalık tam takım yedek parça seti (1. nesil, S5 serisi ve 1S model ile uyumludur) Satın Almak İçin Tıklayın

Silme (mop) yapan modellere (S5 serisi) uygun fiyatlı 18 parçalık bir set. Yine kendinden indirimli fiyatı var. Satın Almak İçin Tıklayın

1. nesil, S5 serisi ve 1S model robotlarınız için yedek parça ihtiyacınızı uygun fiyata karşılayabilirsiniz. Setteki fırçalar ve filtreler ile uzun bir süre parça ihtiyacınız olmayacaktır. Ürün satış linki: Satın Almak İçin Tıklayın

Sadece Mijia STYJ02YM (vacuum mop pro) ve Viomi V2 /Pro model süpürge için uyumlu olan uygun fiyatlı parça setleri için bu adreslere bakabilirsiniz.

Sadece 1c modeli ile uyumlu parça seti için bu linke bakabilirsiniz. Satın Almak İçin Tıklayın

S5 Max ile gelen yeni nesil uçları çıkabilen ana fırça ve 5 bacaklı yan fırçaları içeren; S5 Max, S50, 1s, 1.nesil modellerle uyumlu parça setleri için bu linklere bakabilirsiniz:

Alış yaparken tüm yedek parça ürünleri için kargo seçimini "Türkiye Hızlı Kargo (Vergiler Dahil)" olarak seçmeyi unutmayın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekiz -- 8 Ağustos 2020; 18:25:3 >

• Arkadaşlar fikrinize ihtiyacım var. 3289 liraya mi vacum mop pro mu 2350 liraya mi vacum modeli mi almalıyım? Mi vacum için bile bütçeyi zorlayacagim. Muhakkak pro al mi diyorsunuz yoksa? Ev net 75-80 metrekare.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emrahakt E kullanıcısına yanıt
    75-80 m2 eviniz için bütçenizi zorlamanıza gerek yok, Mijia 1c veya Türkiye'deki adıyla "Vacuum mop" modeli işinizi fazlasıyla görecektir.

"Mi vacuum cleaner" modelinden bahsediyorsanız sadece süpürme yapacaksanız daha başarılı sonuç vereceğini söyleyebilirim ama.
    aynı sorularım vardı benim de , vacuum u almaya karar verdim sanırım :) benim de ev küçük çok eşya yok, lidar sensörüne çok ihtiyaç olacağını sanmıyorum, çok ekstrem farkları yok zaten 1000 liraya değecek

konu sahibinin videosu var iki modeli karşılaştırdığı

LİNK
  • Merhaba yurtdisindan ucakla getiren var mi?

Bavulla aşağı bagaja mı veriyorsunuz yoksa uçakta yanınıza mı aliyorsunuz? Pilini söktürdüler mı?

• tekiz kullanıcısına yanıt
    Küçük kapasitedeki pil uzun vadede sorun çıkarır mı diye düşünüyorum sadece. Evet 1C modeli ile kıyaslama yapıyorum. Pro modeli sanırım şuan Avrupa'dan bile ucuz fırsat kaçar mı diye de düşünüyorum?

• metalman133 M kullanıcısına yanıt
    Satıcı olarak nerden düşünüyorsunuz bakıyorum e ticaret sitelerinde herkes satıyor. Garanti vs. Durumlarda güvenilir neresi var?

Aynen öyle resmen yanlış bilgi vermişler 😔 yukarıdaki tüm mesajları okudum teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahakt

Arkadaşlar fikrinize ihtiyacım var. 3289 liraya mi vacum mop pro mu 2350 liraya mi vacum modeli mi almalıyım? Mi vacum için bile bütçeyi zorlayacagim. Muhakkak pro al mi diyorsunuz yoksa? Ev net 75-80 metrekare.
    Dün akşam 1c modelini aldım amazon'dan. Aslında bu modelde indirim olmasaydı direk pro alacaktım. Onda da çekincem LDR çıkıntısı nedeniyle koltuk altlarına girip giremeyceği.
    Henüz 24 saat olmadı ancak benim düşüncelerim 1c işimi yeterli şekilde görecek gibi.

Şarj olarak şöyle bilgi vereyim.
    2 normal oda
    1 büyük yatak odası
    1 geniş yemek odası
    1 mutfak

bu şekilde %50 şarj ile 61dk da paspaslayıp süpürüyor alet. Sadece 1 odada halı var, orada güçlü, diğer yerlerde standart temizleme yaptırdım.

Ben uygulamasını ve haritalandırma kısımlarını beğenmedim. 1 tam ev turu sonunda %60 akıllı harita tamamladığı için henüz alan kısıtlama, sanal duvar vs özelliklerini kullanamıyorum. İlk birkaç tezmizlikte saçmalayabilir demişlerdi bizim hatamızdan kaynaklanan bir sorun hariç ben alogaritmasını çok beğendim. Eşim uygulamayla falan uğraşmak istemiyor. Odaya koyup kapıyı kapatacakmış. Bence de en dertsiz kullanım bize göre böyle. Çünkü bizde 2 çocuk var, kedi var. Durun, koşmayın, önünden geçmeyin vs uğraşılmaz. Sabah 8 gibi çıkar bütün evi temizler veya eşimin yapacağı gibi koy odaya dönsün dursun. Bu şekilde kullanacaklar için radarın tek olumlu faydası sağa sola daha az çarpması olur sanırım. Alet ilk günü heryere çarparak geçirdi. Ama bu sayede asla giremez dediğim yerlere bile girdi ve daha az çarparak çıkabildi.

71db gürültü çıkartan Bosch marka "Super Silent" bir süpürgemiz var. Bu alet normal ve güçlü modda ondan çok daha sessiz çalışıyor. Sadece sessiz modunun standarta göre biraz daha sessiz olmasını beklerdim. Gece 1 de biten film sonrası salondaki cips kalıntıları için salona gönderdim, kapıyı kapatınca ses falan duyulmuyor. Bu yönünü çok sevdim. 14mt kare odayı 14dk'da silip süpürebiliyor. Tabi odanın şekli ve eşyaların konumu vs bunda etkilidir diye düşünüyorum.

@tekiz aldığım ürünün sensörlerini araştırarak aldım ancak üstteki kamera şeklinde olan sensörün sadece 160 derece yukarıya bakarak nasıl bir haritalandırma sağladığını hala çözemedim. Asıl işi yapan öndeki kızılötesi sensörler ve aracın tekerlek ile kat ettiğini mesafeye dönüştürmesi olarak farz edebiliriz. LDR olmadığı için engelleri de çoğunlukla öndeki tampon gibi içeri girip çıkabilen dokunmatik sensörden aldığı bilgilerle çiziyor. Bu nedenle odanın karanlık olması performansta ne kadar etkili olacak yakında gtecrübe ederiz.

• synthesizer kullanıcısına yanıt
    Ayrıntılı ve aydınlatıcı bilgiler için teşekkür ediyorum.

Asıl düşündüğüm konu 2500mah bataryanın 1-2 yıl gibi süre sonunda performansını görece kaybederek zorluk çıkarması.

Sizin dediğiniz gibi gece yatak odası kapısı kapatarak diğer odaları temizlesin ertesi gün yatak odasını temizlesin mantığı bize de uyuyor. Küçük çocuk var sonuçta sürekli ayak altında olsun istemiyorum. Bu sebeple haritalama özelliği çok mühim değil.

Satıcı konusunda şuan Amazon fiyatı yüksek Trendyolda mistore var ama evofone mi bilmiyorum. Şuan 2400 civarı vacum mop ve 3250 civarı mop pro kafamı oldukça karıştırdı.(mop pro satıcısı idefix)

Sizin gibi tecrübeli arkadaşlardan aldığım dönütle karar vereceğim. Bu gidişle sanırım bu rakamlara hayal olacak.

• Robotseverler merhaba

1 hafta önce s5max alarak aranıza katıldım.

2 sorum olacak sizlere:

1. Robot, kullanmadığımız zaman şarj ünitesinde duruyor hep. Açık halde mi bırakıyorsunuz orada iken? Kapatmak gerekir mi? Çok komik bir soru oldu sanki
    2. Balkon kapı eşikleri için nasıl bir pratik yol buldunuz? Ahşaptan rampa falan yaptırsak ne yapsak?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • synthesizer kullanıcısına yanıt
    Cihazı gayet iyi çözmüşsünüz, artı ve eksilerini de çıkartmışsınız, katılıyorum hepsine ben de.

Sorunuza cevap vereyim. Kamera bu 160 derecelik alanı içine giren nesnelerin kenar ve köşelerini dikkate alıp haritasını çıkarıyor, atıyorum gördüğü bir koltuk köşesini kendine referans noktası olarak belirliyor, ya da kapıdan geçerken kapının kenarını vs gibi.

Haritalama yaparken zifiri karanlıkta sorun yaşamasının sebebi de budur. Ancak harita çıkarımını tamamladıktan sonra normal bir temizlik esnasında karanlık da olsa sorun yaşamaz.

VSLAM konusunda detaylı bilgi için şu makaleye de bakabilirsiniz: https://www.visiononline.org/blog-article.cfm/What-is-Visual-SLAM-Technology-and-What-is-it-Used-For/99

Bahsettiğiniz sensörler nesne algılayıcıları olabilir, bunun haritalamada bir etkisi yoktur ama. Tekerleri ile katettiği mesafe dikkate alınıyordur evet, bu konuda haklısınız.

Bu gece perdelerinizi çekin, ortamı olabildiğince karanlık hale getirin ve performansını izleyin derim ben, kendi gözlerinizle görmeniz en iyisi olacak sanırım:)

• alivebora kullanıcısına yanıt
    Merhabalar. Cihazlar her zaman şarj istasyonunda güce bağlı ve açık durabilecek şekilde tasarlanmışlardır. Bu durumun bataryalarına da herhangi bir zararı yoktur. Zaten şarjından ayrıldığı zaman kendi kendine bir süre sonra şarjı tükenecektir.

s5max'ın çoklu harita kayıt özelliği ile balkon, banyo gibi girilemeyen alanlarınızı ayrıca haritalayıp elinizle cihazı bu alanlara bırakıp süpürtme-sildirme yaptırabilirsiniz. Tek seferde girsin, taşımayla uğraşamam diyorsanız alüminyum veya ahşap rampalar iyi bir çözüm olabilir tabiki.
    Merhaba. Kesinlikle mop özelliği olsun. Evet vileda kadar değil tabiki biz evimizde halıları kaldırdık yaz olduğu için ve hep moblayarak kullanıyoruz gerçekten çok güzel.

hocam o konu beni de düşündürüyor :) trendyoldaki resmi satıcı sandım ben de isimden dolayı ama soru-cevap kısmında ithalatçı garantili yazıyor, diğer heryerde de ithalatçı garantili, mi kendi 2999 e satıyor sanırım ürünü
    Yani cihazın aşırı zorlanması bana pek mantıklı gelmiyor. Sonuçta cihazı tüm evde turbo modunda da çalıştırabiliriz. Bu cihaza zarar vermiyorsa 12-15 metrekarelik bir yerde cihazın maksimum güçte yani turbo modda çalışmasının cihaza zarar vereceğini düşünmüyorum. Dediğim gibi önerdiğim şey alternatif bir çözüm sadece. Ben bu şekilde deneyeceğim. Sizin önerdiğiniz zaten üreticilerinde önereceği yoldur. Cevaplar için yine de teşekkür ederim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • banx B kullanıcısına yanıt
    Zorlanmadan kastım cihazın tam güçte çalışması değil de mop bezi ile halı arasındaki sürtünme, bu sebepten cihazın zor hareket etmesi aslında, mesajımda da anlatmıştım.

Az buz paralar verip almıyoruz bu cihazları sonuçta, onun işini kolaylaştırıp zorlamadan kullanmak lazım uzun ömürlülüğü için, 2-3 yılda bozulup arıza verecek bir şey olmaması gerekir diye düşünüyorum. Rica ederim sağolun.
    Eşik yok hocam rahatça girebiliyor.İlk başta girdiğinde böyle çıkardı.Harita güncelleme diye bişey yok mu acaba ?Güncellemesi için baştan mı haritalama yapmak gerekiyor?

Teşekkürler

• lebronn L kullanıcısına yanıt
    Tam girip haritalama yapamamış sanırım, güncelleme yapıp renklendirme olmayacağı için sıfırdan haritalama yaptırmak gerekecek ne yazık ki.
  • Merhaba, ben viomi v2 pro aldım ama mi home kurulumu yapamadım. Uygulama içinde v2 pro cihazı görünmediği için “Mi temizlik robotu p” isimli cihazı seçiyorum. Tüm ayarları başarılı şekilde yaparak en son “başla” diyorum ama oda içine cihaz eklenmemiş oluyor. Mi home uygulamasına, aynı marka kamera kullanıyor olmam nedeniyle aşina olmama rağmen robot eklemesinde zorlanıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

• 
Sayfa: önceki 615616617618619
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.