Şimdi Ara

Xiaomi Redmi S2 Fırsat İndirimi 1099 TL (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
11
Favori
30.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Queenie kullanıcısına yanıt
    Aman öyle olsun sayacın da bi karizması var.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Az önce ben de sipariş verdim 15 :45 de . Anneme alıyorum . Görecez bakalım telefonu . 1099 lira tek çekim .
    Hepsiburadaya kimbilir ne zaman üye olmuşum . Bi türlü maile yeni şifreyi yollamadılar . Ben de "üye olmadan alışveriş yap" seçeneği ile yaptım . Kart visaydı ama kayıt mayıt yapılmamıştı .
    Yanlız inceleme videolarından birinde "kutuda Global Version yazmasına dikkat ediniz " diyordu . Neden bileniniz var mı ?

• bozzy69 B kullanıcısına yanıt
    alışverişten 15 gün önce alışveriş yapıp visa kartını tanıtacaksın ki, 50 tl indirim olsun.çöp bir nevi, bu alışveriş için.
    "Visa kredi kartı kaydedildikten 15 gün sonra indirime hak kazanılacaktır."

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 100 tl yaklaşık sonuç ile bildim

Ama 999 olsaydı keşke. Alanlara hayırlı olsun. Giriş üstü cihazdır. Büyükler güzelce kullanır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ürünü sipariş verdiğim için hediye olarak xiaomi 5000mah taşınabilir şarj hediye etmişler sagolsunlar

• Global olmayan xiaomi telefonlarda band 20 yok. Çoğu kişi band 20 yi takma dert değil diyecektir. Ama tak. Evet band 20 olmasa da telefon çekiyor ama band 20 olan herhangi bir telefona göre erişebildiği frekanslar daha dar olduğu için daha çok şebeke geçişi oluyor ve daha çok batarya emiyor. Ve 4g de bir tık daha az çekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamnightrider

Ürünü sipariş verdiğim için hediye olarak xiaomi 5000mah taşınabilir şarj hediye etmişler sagolsunlar
    Hediyeyi nerede gördünüz hocam? Faturada mi yazıyor?

• yasin613 Y kullanıcısına yanıt
    Hayır sipariş bilgilerine pili ekleyip ücretsiz yazmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iamnightrider -- 28 Mayıs 2019; 19:17:3 >
  • iamnightrider İ kullanıcısına yanıt
    15:45 gibi sipariş vermiştim bana hediye vermemişler , çifte standarta bak :)

• alitaro A kullanıcısına yanıt
    İlk 100 siparişi powerbank verileceği söylendi zaten

Ayrıca ilk 20 paylaşım yapana da Mi band3 verildi.

• agritux kullanıcısına yanıt
    Bant 20 ne kardeş ? Ya sen desene bu global mi değil mi ? Cahel adama ne anlatıyon bandı mandı :)
    Zaten almışız artık . Olmasa da artık bunu kabullenicez .

• note 5 pro malum yöntemle kayıtlı forumda 1000tl ye satıyorlar s2 ye bu para bilemedim
  • .Eray. kullanıcısına yanıt
    Hocam baskasinin imeisini kullanmak pek mantikli degil bu donemde

• size gelecek kutu önceden benim elimden geçmediği için benim bilmem imkansız. gelen kutuya bakın. üzerinde yazar global olup olmadığı. aynı telefonun hem globali hem diğer varyantları olabiliyor.
  • ürün elime ulaştı. global versiyon yazıyor, sorun yok.

1100 liraya(75 lira da worldpuan geldi) xiaomi garantili f/p cihaz aldık.

anne-baba için 5-6 yıl bile yeterli gelir bu cihaz.

telefona çöp diyen arkadaşlar aynı paraya alternatif sunamıyorlar ama hala konuşuyorlar, ilginç.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alitaro -- 29 Mayıs 2019; 14:52:31 >
  • Selamlar,

1099 TL'ye ürünü aldım. Valide şu an çok mutlu. Haber veren arkadaşa da teşekkürler :)

Ayrıca 5000 mah mi 2.nesil powerbankta hediye geldi. Onunda satış fiyatı 65 TL. Onu da düşersek tadından yenmiyor.
  • Telefon elime ulaştı . Asus zenfone 2 lazer kullanıyordum , bu biraz büyük geldi . Onun haricinde telefon iyi .
    Yanlız full ekran video izlerken menü tuşları kaybolmuyor . Bu sorunu çözebilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sıçuruk Kedi -- 30 Mayıs 2019; 2:6:28 >
  • Ayarlardan , tuş hareket kısayolları , navigasyon tuşlarını otomatik devre dışı bırak kısmı var
    orada hangi programda tam ekran olmasını istiyorsan onu seçiyorsun.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.