Şimdi Ara

Xiaomi Redmi S2 Fırsat İndirimi 1099 TL (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
11
Favori
30.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu cihaza çöp diyen gitsin aynaya baksın.sizi aklınızla düşünmeye davet edicem ama olmayan bi şeyle düşünmenizi istemek haksızlık olur diye bunu istemiyorum!!!

bu fiyata 3ram-32rom hafızalı, 6 inch ekrana sahip, snapdragon 625 işlemcili , çift kameralı, Xiaomi Türkiye garantili bir cihazın var olduğunu
    hatta fiyatının 1100 lira, banka puanıyla 1025 lira olduğunu söylediniz de biz özellikle mi gidip bu cihazı aldık ???
  • Alanlara hayırlı olsun önceden de yazmıştım kamerası o fiyat bandında mükemmel güncellemeleri de ilk sırada alan stabil bir cihaz aldınız
    Elimde bir tane sıfır kutulu patladı maalesefimei işi bir türlü çözülemediğinden..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1179 diyor. Kod falan mı lazım 1099 için?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çöp kampanyayı kaçıranlar 1179 TL'ye alabilir. 75 tl wp'de var hala.

Ya da 1 yıl bekleyin büyük bir kampanya ile belki 1125 TL'den satarlar, siz de alırsınız.
  • dün bu ürünü, teknosa'da inceledim , geriki sayfalarda da bahsedilmiş, evet ekran parlaklığı çok yetersiz, bendeki mi 5s modelinden bile daha kötü durumda
    şarj az gitsin diye mi yapılmış bilinmez ama güneşli ortamda ekranı görmek imkansız gibi. ekranı incelemeden almayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

dün bu ürünü, teknosa'da inceledim , geriki sayfalarda da bahsedilmiş, evet ekran parlaklığı çok yetersiz, bendeki mi 5s modelinden bile daha kötü durumda
    şarj az gitsin diye mi yapılmış bilinmez ama güneşli ortamda ekranı görmek imkansız gibi. ekranı incelemeden almayın
    Katılmıyorum .
    Telefon bugün elimdeydi öğlen sıcağında otobüsteyken . Cam kenarında oturuyordum . Bence oldukça başarılı o konuda .

• Ekran 720p, FHD değil. MIUI arayüzü ve yazılımı berbat. Ön kamerası çamur gibi. Amcama almıştım oradan biliyorum. Çöp diyenlerin çoğu da 1099 TL'ye düşmesine kızıp çöp dedi çünkü beklenti 999 TL idi.
  • ehiamico kullanıcısına yanıt
    bu telefon selfie serisi olarak çıkan serinin telefonu değil mi? Diğer özellikler neyse de ön kameranın iyi olması lazım. Yoksa nasıl selfie telefonu bu
  • ehiamico kullanıcısına yanıt
    Gayet de iyi telefon 720p olması bir nokta da avantaj daha hızlı daha uzun batarya ömrü

720p olması günlük kullanımda fark ettiriyor mu hayır

Miui neresi çöp ?

• almak isteyenlere sepette 1149 yapmışlar, az önce sms geldi
  • 1130 a düşüyor bende de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • M10 dan daha iyibence

• Annem için almayı düşünüyorum ilk akıllı telefonu olacak. Tavsiye eder misiniz arkadaşlar?

• 2019 yılında artik 1080p olmalı telefonun ekranı

• Babalar günü de yaklaşıyor. Yeni bir fırsat indirimi gelir mi acaba?
  • hepsiburada hepsixiaomi olmuş :):) bu telefonu gene 1099 yapmışlar
  • Redmi note 7 1799 olmus. Iyi fiyat...

• Evet bugun bayagi bi dustu note 7 fiyati. 1610 civarina getirebilinir maximum karti da varsa...
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.