Şimdi Ara

Xiaomi Redmi S2 Fırsat İndirimi 1099 TL (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
11
Favori
30.299
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnanılmaz indirim olmuş gerçekten. 1099 nedir ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1100e distribütör garantili kaynıyor ortalık zaten garanti desen zaten çöp fiyat desen bu kadar reklam yerine fiyatı indirseler daha çok satış yapacaklar beklentim 1000 olurdu ama 1100 bu cihaz için gerçekten çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • baba1993 kullanıcısına yanıt
    n11 ve gg ye baktım bulamadım ben.
  • Bu kadar beklettiklerine göre ya 949 ya da 999 tl olur diye düşünüyordum, resmen komedi.
  • Arkadaşlar 1000tl limitli bir telefon önerirmisiniz? Meuizu m5s nasıldır? Ya da Zenfone 4 Max?
  • 900 olmasını beklerken
  • 975 e geliyor nette

visa 50 tl kampanyası var, world den de 75 tl
    https://www.hepsiburada.com/banka-kampanyalarihttps://www.hepsiburada.com/staticpage/698177292464640
  • ben babama aldım. Neticede 1100TL ye hangi telefon var adam akıllı?
  • ben bir tane worldcard ile aldım.acil telefona ihtiyacım vardı.
  • Ufak ufak fiyatı yükselttiler. İndirim yaparken bile üfleme peşindeler.

• iamnightrider İ kullanıcısına yanıt
    Aynı düşünce ile bende babama aldım hediye telefonu pert olmak üzere.
  • commandx C kullanıcısına yanıt
    tek karşılığı gm8 başka yok. onda da 435 işlemci var 1.4 s2 de 625 2.0 var. f/p da yanına yaklaşabilecek telefon yok
  • 6 lira olmuşken dolar,beynini yitirmiş çöplere takılmayın.. alın geçin kamerası o fiyat bandında şahane,ayrıca güncellemeleride ilk sırada alıyor bu model...
    Çöp diyenlerin parası çok 3-5 bini sakız gibi harcıyorlar nede olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: commandx

Bu mesaj silindi.
    Vurdu gol olduuuuooo....
    Çöpçüler den atak bekleniyor....

• bu çöp tenekesi 1100 olmuş

• Çöp işte

Telefon değil ama kampanya çöp. 1 hafta reklam yapıp, sayaç koyup geri saydırmak sonra 150 TL indirmek bildiğin çöp, bildiğin leş.

Alternatifi yok diye 1 haftadır süren leş reklama ne denir?

Çöp denir.

Ama sizin gibiler oldukça 1 hafta reklam, sonra 50 TL indirim yapar, siz de abanırsınız alternatifi yok diye.
  • GasiOr kullanıcısına yanıt
    Sanırım 1 hafta reklamı sürekli telefonunuza bildirim yollayarak yada binanızın karşısını ışıklı müzikli pano koyarak yaptılar ne kadar abarttınız site ana sayfasına bile bu gün düştü reklamı, ayrıca 5-10 tl indirim için 100 lerce sayfa konu açılan bir forumdasınız değil 50 tl 5 tl indirim olsa alınır bu devirde.
  • GasiOr kullanıcısına yanıt
    Hayata biraz da düşük gelirlilerin gözünden baksanız? Asgari ücretten daha düşük maaşa çalışan insanlar var. 150tl az rakam değil onlar için.

Sayaç mayaç ne koyarsa koysun. Ayın 28inde saat 13'te açıklayacağı belli. Gerisi beni çok ilgilendirmez. n11'de her sene 11.11 diye bir dünya reklam yapıyor. Herkesin pazarlama taktiği farklı, müşteri olarak ben kendi çıkarıma bakarım.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.