Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.600
Cevap
52
Favori
148.596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha önce karşılaşan oldu mu bilmiyorum ama 12.0.2 sürümünden mi yoksa whatsapp in yeni güncellemesinden mi bilmiyorum, mesaj geldiği zaman bildirimlerde okumadığım en eski mesaj düşüyor sürekli.

Şöyle örnek vereyim sabah 8de biri bama Günaydın yaziyor ve o mesaji okumayana kadar her mesaj geldig yukarıdan bildirim geldiğinde o Günaydın mesajını görüyorum.

• Pdf açamama gibi sorunlar yaşayanlar ayarlar, geliştirici seçenekleri, miui optimizasyonunu açın veya açıksa kapatıp deneyin.
    Miui optimizasyonunu geliştirici seçeneklerinde göremezseniz varsayılan değere sıfırlayın tuşuna bir kaç kere basın gözükecektir.

• quote:

Orijinalden alıntı: GeoMatrix

Daha önce karşılaşan oldu mu bilmiyorum ama 12.0.2 sürümünden mi yoksa whatsapp in yeni güncellemesinden mi bilmiyorum, mesaj geldiği zaman bildirimlerde okumadığım en eski mesaj düşüyor sürekli.

Şöyle örnek vereyim sabah 8de biri bama Günaydın yaziyor ve o mesaji okumayana kadar her mesaj geldig yukarıdan bildirim geldiğinde o Günaydın mesajını görüyorum.

aynı sorun bende de var 12.0.6 sürümündeyim, wpde okumadığım 12.00 saatinde gelen bir mesaj var diyelim. üstüne yeni mesaj geldiğinde yeni mesaj değil de eskisi kayan bildirimlere düşüyor nedense

• Buradan telefon satın alan var mı?

• merhaba note 9s 64 gb olan versiyonunu babam icin almayi dusunuyorum. Telefonun kronik bir problemi var mi? Tavsiye eder misiniz

• Bir yere yönlendiren neye tıklasam bu ekranı alıyorum ve her iki more seçeneğine tıkladığımda da mi browser a gidiyor. Nasıl çözebilirim?

Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU]

• Arkadaşlar sizin en son mui sürümü nedir. Çokmu geride diğer telefonlardan. Bendeki teşefon 12.0 lı gibi sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the guardian14 -- 9 Ağustos 2021; 21:11:54 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • the guardian14 kullanıcısına yanıt

Bende en son yayınlanan 12.0.2 yüklü. 12.5 çıkacak yakın/ileri bir tarihte. En son olarak da yayınlandığında 13 alacağı da belirtildi, inşallah değişiklik olmaz.

• Android 11 güncellemesi yapan var mı nasıldır?

• up

• Merhaba cihaz nasıl alınır mı hala?

• cemil-mustafa kullanıcısına yanıt
    alınır bende redmi note 10 var memnunum ancak eşimin 9s in bariz daha stabil ,hızlı ,ağır ele oturan yapısı var.Ancak yine de güncel modelleri tercih etmeniz iyi olur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayırlı olsun

EEA (Avrupa) global sürüme miui 12.5 gelmiş.

Yakında Türk, Global, Rus ve Hint romlarına da gelir.

• meeb kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim

• yeni bir tel almak istiyorum . bu teli tavsiye eder misiniz. kronik arızası var mıdır? ithalatcı firma garantili alsam sorun yasama olasılıgım nedir?

• Garage_Sale G kullanıcısına yanıt
    İthalatçı firmadan alacağına yurt dışı cihazı al boşuna fazla para verme hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: FazKontrast

İthalatçı firmadan alacağına yurt dışı cihazı al boşuna fazla para verme hocam

fark nedir ki .

• Garage_Sale G kullanıcısına yanıt
    600 TL fark var en az. İthalatçı garantili de garanti yok sadece IMEI kayıtlı. Yurtdışı alırsan imei kayıtsız olur

• quote:

Orijinalden alıntı: FazKontrast

600 TL fark var en az. İthalatçı garantili de garanti yok sadece IMEI kayıtlı. Yurtdışı alırsan imei kayıtsız olur

e o sorun olmaz mı hep TC garantili aldım fiatlar ucmus o nedenle ucuz olması iyi de imei isi nasıl oluyorhocam sagolasın

• 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.