G

Çavuş
25 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 130 (Bu ay: 0)
Gönderileri

ıstanbul toplu tasımaya yakın iyi usta arıyorum bılen var mı

dostlar eski tip tüplü ufaklardan(37ekran) tv var calısıyordu su an elektrik alıyor acılmıyor bunun sorunu ne olabilir? yaklasık 1-2 sene calıstırmadım duruyordu fisi de prize takılı değildi.. yazlık tipi urun.nesi olabilir bu cihazın.anlayan yazarsa makbule gececek. ( tüpü mü bitmistir?)

elimde sadece board var diger parcaları satmıstım board kaldı bunu kolayca nereden satarım reelde alan yada takas yapacak yer varmı (yer:ist)

hayvansal değil bitkisel omega 7 arıyorum

teklif vermeden once sorularımı yanıtlarsanız cok memnun olurum.

1-kameralar dıs mekan olacak yani gunes yagmur kar fırtınaya dayanıklı olacak

2-1 cam kapının onundeki aracımı ve de bina kapısını gorecek . diğer ikisinden biri bina yanını (bosluk var.) digeri binanın arkasını gorecek. gece gorusu olmaları lazım. ses kayıt gereksiz ama opsiyonel olarak fiyatını almak isterim.

3-cep telimden gorebilsem iyi olur.(cep telden 2 kullanıcı gorebilirse super olur)

4-ana sorunumuz bina yan bosluga bakan komsulardan biri sise atıyor ve bu bir komsunun arabasına ciddi zarar verdi. oradan insanlar geciyor kafalarına da gelebilirdi. bu sahıs bir daha bunu yaparsa net sekilde gorunmesini istiyorum. yani en azından yandaki cam kaliteli olmak zorunda ki bir daha sise atarsa tarihi saati yüzü gozu net gorunmeli.

5-kayıt suresi minımum kac gun olur kayıt sureleri de muhim opsiyonel fiyat gormek isterim

6-ip kamera sistemleri onerildi ama daha hesaplı olup isini gorur denilen sistemleri de degerlendirebilirim.

7-işçilikli ve işçiliksiz fiyatı gormek isterim

tesekkurler.

Biraz uzun olabilir ama bana bir avukat gerekiyorsa avukat tutmak istiyorum o nedenle detaylı yazacagım.( avukat varsa lutfen cevaplasın ve davalar icin fiyat verirse makbule gececek)

alacaklı tarafım. borclu anlasma dısına cıktıgı ve sözlerini tutmadıgı icin hakaret tehdit vs durumu olustu.uzaklastırma kararı alındı.uyduk.(zaten sehirler farklı)

sonrasında biri karakolda biri savcılıkta ifade verildi. kala kala hakaret sucu nedenli uzlasmaya sevki denmis diger suc unsurları ıcın kovusturmaya yer yok denmis ama tabi bunlara +15 gun itiraz suresi baki .

sorularım:

bu yazısmalar sms sosyal med - ve whatsapp da var. arada bir alacak verecek oldugu acık. ve tum sorunun bu bu nedenle olustugu da da acık. sorunum şu: kullanılan cep tel hattı benim dgl birinci derece akrabamın. suclamalarda adı soyadı asla gecmiyor. suclanan kisi benim ( benim de hayatımda ilk defa yolum karakola ve savcıya dustu bu arada. trafik cezam dahi yok. sicil temiz.

--savcıdaki ifademde hat kimin dendi. soyledim. akrabamı karakol mu arayacak yoksa savcılık mı evrak yollar? illa ondan ifade alınır mı?

ve bu dosya icerigi kendisine verilir mi / sosyal medya sms whatsap yazısmalar vs ona okutulur mu. yoksa sadece bu hat kimin- kullanan kim-neyin kimin mi denir? neticede ortada hukuk dısılık varsa ben yapmıs durumdayım. sikayetlerde de sadece benim adım soyadım var. bu konuya cok takıldım. bunun dısında zaten uzlasmada anlasamazsak da dava acılsa da bir sey olacagı yok. karsı taraf suclu ama beni 2 ay oyaladı sabır tasım catladı tahrik var yani. ayrıca hastayım bela bir hastalıkla ugrasıp asırı agır ılaclar almaktayım(kemo)

cevaplar icin simdiden tesekkur ediyorum. saygılarımla.

romanyaya vize almam lazım evrak listesini ogrendim yalnız acaba bu evrakların tümü Türkce mi yuklenecek sistemlerine ? ayrıca apostile olacaklar mı vize ilk defa alıcam bir de vize alınca bulgaristandan romanyaya otobusle gitcem yani Turkiyeden otogardan otobuse bincem gitcem bulgardan gecerken bulgarlar romanya vizenle gecemezsin falan diyor mu :)

bu işlerden anlayan arkadaslar varsa bana yardım ederler mi gecenlerde bir arkadasım bulgaristandan vize aldı aracı ile aldı konsolosluga hic gitmedi resmen adamlar vizeyi almıs pasaportu da arkadasa vermisler. romanya icin bunu bu sekil cozecek aracı firma var mı acaba

arkadaşlar ihtiyaç kredisi oranları sizce nasıl?

.. .... ........ .... ......... once sunu yazayım ozel bankadan cektim once oran almıstım kredi cıktı ama onaylamadım. aynı gunu gecesi devlet bankaları oran indirdi bu defa ziraatten sordum kredi cıkmadı dedi. ama ozelde cıkmıstı bende 28122021de krediyi ozelden cektim.

24 aylık 50k cektim.aylık akdi faiz:2,20 yıllık akdi faiz:26,40

aylık odemelerim: 2839.06 -

-262tl tahsis bedeli

-1193.78.-tl sigorta. bu ikisini duserekhesaba gecti kredim.

daha hesaplı alanınız varsa nereden aldınız dostlar. cunku bir elli daha cekicem sanırım.

elinde olan paylaşabilir mi arkadaslar . hizmet alımı yapıcam. bionlukta baktım orası r10 gibi değil yetersiz.

arkadaslar 30bin tl ihtiyac kredisini 12 ay ile cekmek istiyorum netten baktım en hesaplı ziraat bankası vermis.sizin guncelde oneriniz var mı.yada bankacı arkadaslar var mı daha uygunu bulunabilir mi tesekkur ediyorum.

Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
GARAGE SALE :www.garage_sale.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 149
İkinci El Bölümü Mesajları: 20
Konularının görüntülenme sayısı: 714 (Bu ay: 211)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 49 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.