G

Çavuş
25 Mayıs 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 85 (Bu ay: 3)
Gönderileri

arkadaşlar ihtiyaç kredisi oranları sizce nasıl?

.. .... ........ .... ......... once sunu yazayım ozel bankadan cektim once oran almıstım kredi cıktı ama onaylamadım. aynı gunu gecesi devlet bankaları oran indirdi bu defa ziraatten sordum kredi cıkmadı dedi. ama ozelde cıkmıstı bende 28122021de krediyi ozelden cektim.

24 aylık 50k cektim.aylık akdi faiz:2,20 yıllık akdi faiz:26,40

aylık odemelerim: 2839.06 -

-262tl tahsis bedeli

-1193.78.-tl sigorta. bu ikisini duserekhesaba gecti kredim.

daha hesaplı alanınız varsa nereden aldınız dostlar. cunku bir elli daha cekicem sanırım.

elinde olan paylaşabilir mi arkadaslar . hizmet alımı yapıcam. bionlukta baktım orası r10 gibi değil yetersiz.

arkadaslar 30bin tl ihtiyac kredisini 12 ay ile cekmek istiyorum netten baktım en hesaplı ziraat bankası vermis.sizin guncelde oneriniz var mı.yada bankacı arkadaslar var mı daha uygunu bulunabilir mi tesekkur ediyorum.

sosyal medya hesapları icin yeni uyelikler istiyorum

fb insta twitter tiktok youtube bunlar icin uyelikler lazım her birine 10 ar adet simdilik.

ons altını hangi bankadan alıp satıyorsunuz reel alıyordum gram kurdan uctu ons da hic almadım bankadan gram altın gibi ons hesabı mı acılıyor arkadaslar

varsa ozelden yazabilir mi ücretiyle bir iş yaptırcam alt sanayide..

arkadaslar kargoda calısan var mı bir iki şey ogrenmek istiyorum.tesekkurler.

selam bir grubum var

bugune dek toplu mesaj atmam gerekmedi suan lazım deniyorum birkac adet attım sanırım 50 yok

sonra attıklarım gitmiyor error veriyor bunu nasıl asarım atacagım mesajda toplasan 250 kisi falan

acıga da atmak istiyorum gruba atamam yani ozellerine atmam gerekli

bu isten anlayan kim var

Basit gezi videoları- maksimum 30 dakikalık videolar çekmek istiyorum. Youtube a yüklerken video kalitesinde de bozukluk olmayacak bir cep tel lazım.Araştırmaya çalıştıklarımı aşağı yazıcam.Bana bu işimi görecek en hesaplısı lazım. oyun oynanmıcak foto neredeyse cekilmicek.

poco x3 NFC

poco x3 pro

poco m3

note 9 pro

note 9 s

note 9

işimi görecek en hesaplısını arıyorum aklıma poco nfc yattı ama cok da anlamıyorum telden .bi el atında bu teli bugun sipariş edeyim artık. herkese simdiden cok tesekkurler dostlar

Arkadaşlar bu telefon hala alınır mı? Kroniği var mı? Dayanıklılığı nasıl? Uzun süredir yeni tel almadım bu nedenle tel yeni teknolojisini çok uzak kaldım. Bu fiyatlara onu değil şunu da alabilirsin dediğiniz varsa önerinize de açığım.

Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
GARAGE SALE :www.garage_sale.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 gün önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 126
İkinci El Bölümü Mesajları: 17
Konularının görüntülenme sayısı: 714 (Bu ay: 33)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 45 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.