Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9S [ANA KONU] (118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.600
Cevap
52
Favori
148.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 9s Note 10 dan daha iyi bir cihaz. Eğer 9s tercih edecekseniz 128gb modelini ve yanında kamera kapatan bi kılıf alın oturun keyfinize bakın :) indirim olara Amazon Türkiyeyi takip edin ciddi indirime almıştım ben

• Schizophrenia kullanıcısına yanıt
    note 10 nesi eksik geldi anlamadım hocam?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • meeb kullanıcısına yanıt

Note 10 performans yönünden Note 9S'e göre zayıf bir model olmuş.

Bence fiyatını haketmiyor.

Bence 3200 civarı note 10 6/128 almak yerine

Aynı fiyat civarına poco x3 nfc 6/128 almak çok daha mantıklı seçim olacaktır.

• dugers kullanıcısına yanıt
    hocam herşey kağıt üzerinde değil işte ona , note 10 da ufs 2.1 bellek kullanılmış ciddi okuma ve arayüz farkı yaratıyor.

Bunun dışında amoled ekran her türlü ips ekranı ezer geçer , always on da çok büyük kolaylık.

tercih sizin note 9s dediği gibi eşimde ve kesinlikle çok güzel bir telefon.Ancak eşiminde yorumu bende bekleseydim kesinlikle note 10 alırdım diyor.

Android 11 ile gelmesi bile cihazın ömrünü nereden baksanız 2 yıl uzatıyor.Xiaomi nin 1 android güncellemesi verdiği varsayarsak android 12 kesinlikle alacak demek oluyor.note 9s ise alacağını sanmıyorum.

karar size kalmış , ikiside çok güzel ancak sadece işlemci yönüyle baktığınız için note 10 eksik görüşünüze katılmıyorum malasef.Hangini alırsanız alın iyi günlerde kullanın diyorum.

Hocam eksiğiniz var :) Note 9s 1 hafta önce resmi Android 11 güncellemesini aldı. ve sorunsuz tek sürüm diyebilirim

• batum06 kullanıcısına yanıt
    bende diyorum ki note 10 android 11 ile geliyor ve Android 12 de kesin alacak.

9s ile android 10 ile geldi ve büyük ihtimalle son android güncellemesi olacak.

istediğiniz kadar savunun note 10 her türlü note 9s ten üstün bir cihaz.

• batum06 kullanıcısına yanıt
    Hocam nerede geldi acaba,ve nasil yukleyebiliriz yardimci olursaniz sevinirim,bendeki global surum ve hala 11 alamadim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ulascann35 U kullanıcısına yanıt

Global ve Hint sürümlerinde neredeyse sene başından beri mevcut. Fakat Türk, Rus ve Avrupa romlarına halen getirmediler.

Fakat android 11 hem bazı uygulamalar sıkıntı çıkartmakta hem de güvenlik ile ilgili özellikler yüzünden vanced gibi bazı uygulamalarında önünü kesmişlerdi. (Aşılmış olabilir) Bu yüzden android 11'e geçilmesi taraftarı şuanlık değilim. Bence Türkiye romuna gelmesini bekleyin. Hem şuanki Türkiye 12.0.4 romu pil açısından şahane olmuş. Android 11 geçmek şuanlık bir şey katmayacak. İlla android 11 denemek istersen xiaomu.eu stabili kurup deneyebilirsin. Stock android 11'e geçenler android 10'u geri yükleyemediklerini belirtiyorlar.

Bir sonraki güncellemenin miui 12.5 ve android 11 olacağını düşünüyorum. Sanırım bu ay içerisinde gelir.

• dugers kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim bilgileriniz için.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

hocam herşey kağıt üzerinde değil işte ona , note 10 da ufs 2.1 bellek kullanılmış ciddi okuma ve arayüz farkı yaratıyor.

Bunun dışında amoled ekran her türlü ips ekranı ezer geçer , always on da çok büyük kolaylık.

tercih sizin note 9s dediği gibi eşimde ve kesinlikle çok güzel bir telefon.Ancak eşiminde yorumu bende bekleseydim kesinlikle note 10 alırdım diyor.

Android 11 ile gelmesi bile cihazın ömrünü nereden baksanız 2 yıl uzatıyor.Xiaomi nin 1 android güncellemesi verdiği varsayarsak android 12 kesinlikle alacak demek oluyor.note 9s ise alacağını sanmıyorum.

karar size kalmış , ikiside çok güzel ancak sadece işlemci yönüyle baktığınız için note 10 eksik görüşünüze katılmıyorum malasef.Hangini alırsanız alın iyi günlerde kullanın diyorum.

Pixel experience geliştirici takımındaki 9s sahibi olan elemanın elindeki telefon ölünceye kadar en son sürüm android kullanmaya devam edeceğiz. Root uyarısı vermiyor bankacılık uygulamarı official rom geliştiriyor sağolsun.

• hocam herkes sizin gibi değil malasef.Ayrıca orijinal likten yana olanlarda var.Tekrar yazıyorum herkes istediği cihazı almakta tabi ki özgür ancak aradaki işlemci ve küçük bir fiyat farkından dolayı note 9s ile note 10 arasında kalanlar kesinlikle note 10 aldınlar önerisinde bulunuyorum .Note 9s eşimde var gerçekten çok güzel , elde tutuşu daha oturaklı ağır ve güven veriyor . Fakat ekran farkı ciddi var.

• MErhaba

Yeni gelen güncelleme ile birlikte parmak hareketleri çalışmaz oldu , akıllı cihazlar diye bişey eklemiş üst bara kapatamıyorum .

Yardım rica ediyorum :)

Ben zaten özellikle ekranı yüzünden 9S'yi seçmiştim. OLED teknolojisi ekran yanması sorununu halletmeden IPS'ten şaşmam.

• Father Torque kullanıcısına yanıt
    ips te de ghost screen olma ihtima var hocam.Hatta şunu diyeyim kaç tane ips ekranlı telefon alsam ya piksel hatası yada ghost screen oldu.
    Amoled ise görüntü kalitesi bariz üstünken , always on display gibi mükemmel bir özelliği de sunuyor.

Şansmıdır yetenekmidir bilmem ama elimen 20 tane telefon geçmiştir hanımıda hesaba katarsak 25 telefon geçmiştir hiç birinde ne hayalet ekran oldu nede amoled yanığı.

• biraz şans faktörü de olsa dikkatli kullanmaktan geçiyor.

full parlaklıkta ,saatlerde oyun oynayıp panelin ısınmasına müsade eden kullanıcılarda en çok görülüyor ghost screen yada amoled yanığı.

• TAVSİYE; arkadaşlar yaklaşık 6 aydır note 9s 4/64 kullanıyorum. Aldığım günden beri performans şikayetlerim yüzünden her hafta bir rom denedim ama çok tatmin edici olmadı. Fakat son 2 haftadır kullandığım rom resmen cihazı oneplusa çevirdi üstelik miui tabanlı aosp vs değil. Düşünen olursa düşünmesin bile. Telefon bildiğin oneplus performansında. Abhix rog edition miui 12.5 miatoll. Kurulum vs detayları sitesinde var zaten. Nfc dışında problem tok. Fakat nfc çalışmıyor. Telefona hayat verdi resmen. Miumix vs sorunlarla dolu. Bunu öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meshood

TAVSİYE; arkadaşlar yaklaşık 6 aydır note 9s 4/64 kullanıyorum. Aldığım günden beri performans şikayetlerim yüzünden her hafta bir rom denedim ama çok tatmin edici olmadı. Fakat son 2 haftadır kullandığım rom resmen cihazı oneplusa çevirdi üstelik miui tabanlı aosp vs değil. Düşünen olursa düşünmesin bile. Telefon bildiğin oneplus performansında. Abhix rog edition miui 12.5 miatoll. Kurulum vs detayları sitesinde var zaten. Nfc dışında problem tok. Fakat nfc çalışmıyor. Telefona hayat verdi resmen. Miumix vs sorunlarla dolu. Bunu öneririm.

9s te nfc varmıki  

• Aynen proya da oluyor ya miatoll o yüzden belirttim. Note 9s.de nfc yok arkadaşlar 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 116117118119120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.