Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    platform aynı ama kullanılan pil belki desteklemiyordur. Ondan dolayı sınırlamış olabilirler. Benim açımdan fark yok. yavaş şarj olması daha iyi pil daha uzun ömürlü olabilir. 18watt da ciddi rakam.
  • Up

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Migrosa geldi cihaz alan var mı note 9 s modelini

• Elektrox kullanıcısına yanıt
    ayrica yeni 9 pro da nfc var ama 9s te yok..
  • sub182 S kullanıcısına yanıt
    evet nfc farkıda varmış. birde ağ konusunda dual mimo farkı var galiba adam akıllı inceleme ve karşılaştırma olmadığı için çok anlaşılmıyor farklar.

note 9s lansman fiyatı 4gb/64gb 180dolar , 6gb/128gb 200dolar. migros fiyatı 2399tl ve 2599tl diğer firmalara da ulaşınca daha uyguna gelecektir.
    note 9 pro lansman fiyatı 6gb/64gb 269dolar , 6gb/128gb 299dolar. türkiye fiyatı daha belli değil.

eğer 400-500tl fark olursa aralarında bence note 9s daha alınası olur. ana kamera için daha yüksek mp, daha hızlı şarj, nfc herkesin ihtiyacı olan etkenler değil. telefon alacağım bekliyorum çıksınlar bir pazara.

değer olarak mi9t 2200 , note 8 pro 2000, realme 6 2200, note 9s 6gb/128gb 2300, aklıma yatan fiyatlar ne denk gelirse alacağım.
  • Arkadaşlar Global versiyonu satın alınca ,kayıt açılma, imei atma işi nasıl oluyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Elektrox

evet nfc farkıda varmış. birde ağ konusunda dual mimo farkı var galiba adam akıllı inceleme ve karşılaştırma olmadığı için çok anlaşılmıyor farklar.

note 9s lansman fiyatı 4gb/64gb 180dolar , 6gb/128gb 200dolar. migros fiyatı 2399tl ve 2599tl diğer firmalara da ulaşınca daha uyguna gelecektir.
    note 9 pro lansman fiyatı 6gb/64gb 269dolar , 6gb/128gb 299dolar. türkiye fiyatı daha belli değil.

eğer 400-500tl fark olursa aralarında bence note 9s daha alınası olur. ana kamera için daha yüksek mp, daha hızlı şarj, nfc herkesin ihtiyacı olan etkenler değil. telefon alacağım bekliyorum çıksınlar bir pazara.

değer olarak mi9t 2200 , note 8 pro 2000, realme 6 2200, note 9s 6gb/128gb 2300, aklıma yatan fiyatlar ne denk gelirse alacağım.
    Bende realme 6 ile note 9s arasında kaldım...

• Bende ne alacagima karar vermedim. P40 lite alacaktim her gün farklı fiyati var. İphonr 6 kullanıyorum 4 senedir maffetti beni bi telefonun bataryası neden bu kadar kötü olur anlamam. Maksimum bütce 3000₺ sizce note 9 pro o Fiyatta olurmu

• Şu an note 9 pro...2600 TL...pro.max...3 bin olur Max.

• Takeshi Kovacs kullanıcısına yanıt
    Pro max olan modelimi diyorsunuz 32 mp ön 64 mp arka kameraya sahip olan sanırın o ülkemize gelmicek gibi

• Bu cihazın kaç tane ana konusu var karıştırmışsınız s,pro ikiside aynı cihaz sonuçta.?

Ben s kullanıyorum pil süper

• bigbooss kullanıcısına yanıt
    s ve pro ayni değil (global model 9 pro dan bahsediyorum)..kamera ve hızlı sarj değerleri farkli.. ayrıca s te nfc yok ama pro da var..s i nerden ve kaça aldınız bu arada?radyo ve bildirim ışığı var değil mi?kamerada dokuman modu yani dokuman tarama özelliği var mi? güle güle kullanin..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • note 9 serisinin 6 farkli versiyonu mevcut,epey karışık..hindistan için tanitilan note 9 pro ve 9 pro max,global olan note 9s,note 9 pro ve note 9 mevcut..note 9 un da 2 versiyonunu var,nfc li ve nfc siz(model kodlari farkli)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • s ve pro aynı sanırım ya normalde

ilk başta s pro ve max tanıttılar hindistanda

şimdi de s olan globalde pro oldu max olan ise pro olarak satılacak

realme 6 nın antutusu daha iyi falan acaba pro mu alınır realme 6 mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eren -- 3 Mayıs 2020; 15:33:31 >
  • sub182 S kullanıcısına yanıt
    Hocam ufak tefek farklılıklar var ounun için dedim aynı diye bence farklı başlık açmaya gerek yok herneyse
    Dediniz özelliklere bakmadım nfc filan önemsiz benim için.
    Diğer şeylere de. Bakamadım ama genel olarak memnunum mesela şimdi saat 11 den beri 3 tane birden torrent indiriyor makine telefon devamlı elımde, pil durumu ise şöyle ki torrent sağlam pil harcıyor. Makineyi zorluyor
    Sarj yüzde 78 de görünüyor resim ekleyemedım sanırım

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 3 Mayıs 2020; 16:17:9 >

• Migrosda Note 9s 64 GB 2399 TL
    128gb 2599 TL
    Alan varmı

• quote:

Orijinalden alıntı: hortlak123

Hocam amoledi bi kirsan gecmis olsun. Devasa bir fark yok ya ips vs amoled arasinda. Hele o fiyat farkina deymiyor bence
    Amoled'in tamiri 1000 liradan başlıyormuş, hatta daha yukarı da çıkabiliyormuş, tutturabildigine...
    LCD tamiri 150-200'e yapılıyor diyorlar, hatta işten anlayıp ekranı kendisi takanlar bile var.

• Hepsiburada da satışta

• Bu telefonun işlemcisi 730G veya 765G olsa harika olurdu.
    G90T 12nm olmasına rağmen güçlü bir işlemci PUBG testinde Exynos 990'a kafa tutması bile bunun göstergesi.
    Samsung yediği tokat sonrası Exynos 992'i hazırlanıyor. 990'larda ziyan olmasın diye Mi 10 da kullanılacakmış.
    Neyse konumuza dönersek telefon Note 8 Pro'dan üstün değil ama Snapdrogoncu arkadaşlar tereddüt etmeden bu telefonu alacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.