Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 9 Pro [ANA KONU] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.875
Cevap
119
Favori
134.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • guncelleme derken biraz daha kapsamli bir degisikligi kastetmistim baslik hala ayni,fotolar eski ve yanlis,alinti olarak 2 3 satir yapistirilmis..bir sure sonra burasi kaynayacak hocam..biraz ugras ister kapak ..ana konuya yakissin az degil mi
  • cihazlar ne zaman satisa cikacak?
  • su an global versiyon tanıtılıyor..redmi note 9s..note 9 pro ile ayni..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sub182

su an global versiyon tanıtılıyor..redmi note 9s..note 9 pro ile ayni..
    Özellikler aynı ama fiyat pahalı note 9s'in. Note 9 pro 6gb / 128gb modeli 215 dolar, note 9s 6gb / 128gb modeli 249 dolar. Global olunca telefon değerleniyor sanırım :) Türkiye'de 3000 civarı çıkarırlarsa anlamı kalmaz. Bu aralıklarda daha tercih edilebilir amoled ekranlı modeller var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paxal -- 24 Mart 2020; 9:12:10 >
  • paxal kullanıcısına yanıt
    katiliyorum..note 8 pro nun fiyati dusmeli,bu da 2700 u gecmemeli..daha fazla vermem sahsen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sub182 -- 24 Mart 2020; 12:54:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paxal

Özellikler aynı ama fiyat pahalı note 9s'in. Note 9 pro 6gb / 128gb modeli 215 dolar, note 9s 6gb / 128gb modeli 249 dolar. Global olunca telefon değerleniyor sanırım :) Türkiye'de 3000 civarı çıkarırlarsa anlamı kalmaz. Bu aralıklarda daha tercih edilebilir amoled ekranlı modeller var.

Alıntıları Göster
    Bence fiyat 3000 olursa A71 alınır 7 ınc super amoled plus ekran 8 gb ram 128 gb hafıza standard ve dolby atmos ses var işlemci snapdragon 730

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vay arkadaş daha telefonun 3. taksit'ini yeni ödedik.
  • Bu telefon Türkiye'ye ne zaman gelecek ??
  • Hayırlı akşamlar arkadaşlar.215 dolar 6/128 redmi note 8 pro ve 190 dolar 4/64 redmi note 9s var hangisini tavsiye edersiniz.

• Viper_Sensation kullanıcısına yanıt
    Hocam 190 dolara nerede 9s :)

• hortlak123 kullanıcısına yanıt
    213 Euro ile Fransada satışa çıkmış netten baktımda şimdi 6 gb/128 hafızalı olanı.4gb/64 ise 194 euro.
  • _ReLaX_35_ kullanıcısına yanıt
    Yurtdisi oyle de hocam Turkiyede yasiyoruz. 9s 2100-2200 bandinda geldi su an. Tabi ilk parti mallar. Bir iki aya dusecektir 2000 seviyesine tahminimce

Siz nerede 190 dolar deyince bende ona hitaben yazdım :)

Eminmisiniz o fiyatlarda olacağına , siz fiyat yazınca epeyden baktım 4gb olanı 2.400 tl şuan için . Bunlarda 765 snap kullanılmıyormuydu ben mi yanlış hatırlıyorum .
    Kacak gruplarda cikti hocam. Dh de satan bi dukkan da var. 128 lik fiyati tabi. Pahali mi geldi size? 720G var hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hortlak123 -- 29 Nisan 2020; 15:6:23 >
    Yok hocam ben alırsam amoled ekran almayı düşünüyorum zaten S10 lite güzümü dikmiştim fakat doların artması corona vs olmasından fiyatları arttı gene.Belki mi10t serisi olabilir beklicem acele etmem :)
    Hocam amoledi bi kirsan gecmis olsun. Devasa bir fark yok ya ips vs amoled arasinda. Hele o fiyat farkina deymiyor bence

• Bu telefon ne zaman gelecek, bilen var mı?

• Bu ailenin kesinlikle pro'su alınmalı. Tam f/p amiral gemi katili olmuş
  • note 9 pro yeni tanıtıldı ama note 9s satışa bile çıktı migrosta mevcut. aralarında ana kamera 48mp-64mp şarj 18w-30w ram depolama seçenekleri farkları var geri her şey aynı gibi. incik boncuk şeylere ayrı model çıkartıp kafa karıştırıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elektrox

note 9 pro yeni tanıtıldı ama note 9s satışa bile çıktı migrosta mevcut. aralarında ana kamera 48mp-64mp şarj 18w-30w ram depolama seçenekleri farkları var geri her şey aynı gibi. incik boncuk şeylere ayrı model çıkartıp kafa karıştırıyorlar.
    Şarj konusunda farklılık olmaması lazım aynı platform üzerinde kurulu sonuçta. Sanırım kutudan çıkan adaptör güçleri onlar.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.