Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU] (464. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.498
Cevap
246
Favori
1.097.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Her cihaza farklı zamanda mı geliyor hocam ? Benim telefonumda güncelleme görünmüyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba,

Bölgesel olarak geliyor öncelikle, sizinle benim telefon aynı ise, büyük ihtimal belli bir periyotlar halinde geliyor yine

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Miu 12 ile gelen animasyonu nasıl kapatırız. Bir uygulamaya bastığında olanı. Sevmedim ben. Geliştirici seçeneklerdeki normal animasyon kapalı zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mu5tafa -- 24 Temmuz 2020; 10:3:24 >
  • Trebuchet55 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• Galeride fotoğrafları açınca hala çizgilenmeler meydana geliyor aynı sorunu yaşayan var mı?
  • Arkadaşlar Merhaba

Mail ile ilgili sorunum var. aslında sorun da değil çözümü bulamadım. 3 mail hesabı içinde gmail kullanıyorum. Bildirim geldiğinde bildirim çubuğunda maili silsem bile silindi geri al diye bir şeçenek çıkıyor. onu nasıl kapatabilirim. Diğer sprunda maili gmail içinden bakıp okusam bile bildirim çubuğunda hala duruyor. Bu konular hakkında yardımcı olursanız sevinirim
  • amma velakin kullanıcısına yanıt
    Bildirim merkezini genişletmek için yapmışlar. Alışmam zor eskiye dönerim gibi. Onun dışında klavyede yazmak efsane iyileşmiş. Kağnı gibiydi.
  • Netflix de hdr aktif gözükmüyor hala silip tekrar kurdum sonuç aynı miui 12 güncellemeden sonra hdr aktif olan var mı?

• İnstagram da foto paylaşmıyor yeni bir sorun

• quote:

Orijinalden alıntı: amma velakin

MİUİ 12 için Super Walpaper kullanma yöntemi:

Öncelikle bu apkyı indirip güncellemeyi kurun.

https://www.apkmirror.com/apk/xiaomi-inc/wallpaper/wallpaper-alpha-2-3-88-06291824-release/wallpaper-alpha-2-3-88-06291824-android-apk-download/download/

Ardından marketten bu uygulamayı indirin.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=rk.android.app.shortcutmaker

Shortcut uygulamasına girin
    Activities butonuna basıp listeden Walpaper uygulamasını bulun.
    Menüsünü genişletip aşağıdan SuperWalpaperList kısmını seçin ve bir sonraki adımda Create Shortcut butonuna basın.

Ana ekrana Super Walpaper widgetı eklenecektir. Ona tıklayarak super wallpaper uygulama menüsüne ulaşabilirsiniz.
    Yaptım on numara çalışıyor teşekkür ederim. Yapamayan arkadaşlar bu yonermeleri takip edip rahat bir şekilde yapabilir

• Merhaba arkadaşlar ;
    NFC ile ilgili sorun var açıyorum kendi kendine kapanıyor bu sorun neden olabilir?
    Global orijinal sürüm kullanıyorum Xiaomi Redmi Note 8 Pro [ANAKONU]
    videosu ;
    youtube

vWSAx60kVos

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ts2000 -- 24 Temmuz 2020; 14:4:56 >
  • Miui 12 de yeni yüz verisi bir türlü ekleyemedim.
    Mecvut verinizi silmemenizi tavsiye ederim

• u.fuk kullanıcısına yanıt
    Netflixi markettenmi kurdunuz yoksa apk mı. Hdr olup olmadığını nerden kontrol ediyoruz

• ilhanben İ kullanıcısına yanıt
    içeriklerin yanında HDR yazısı belirir destekliyorsa.

• Arkadaşlar netflix sorunu hakkında hiçkimseden net bir cevap alamadım. Netflix neden google markette yok. Telefonu alırken yüklü geldi. Ama uygulama açılmıyordu. Bölgeyi hindistan yapınca uygulama açıldı. Fakat play markete girdiğimde neyflix uygulaması aradığımda çıkmıyor. Bu nedendir. Note8 pro ya yasakmı bu uygulama. Marketten yükleyenler nasıl yükledi

• Arkadaşlar bende neden oto güncelleme çıkmıyor. Bu arada global sürüm kullanıyorum

telefonunuz rootlu mu

• Mustafa Erpek kullanıcısına yanıt
    Hayır değil. Global rom. Yurtdışı cihazı

google play den ayarlara girip en alttan sertifika durumu ne gözüküyor bakabilir misin

• 
Sayfa: önceki 462463464465466
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.