Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
129
Favori
557.815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sorunu cözdum sanırım tozlanmis temizleyip yeniden baslattim çözüldü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu beta 12 ler garanti dışına çıkarıyor mu?

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]
  • BorazanPower kullanıcısına yanıt
    Betaya kayıtlı değilsen, evet, garanti dışı bırakır. Ki, bizim cihaza beta olarak da gelmedi daha. Round 1 (faz 1)'e geldi, diğerleri custom rom olarak geldi. Temmuz bazında bizim cihaza Çin kapalı beta olarak gelir daha.

• Smaug kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl katılabilirim? Katıldığım takdirde garantiye bir şey olmaz galiba..
  • Imeı atılmış cihazlar 1600 tl alınır mı sizce

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BorazanPower kullanıcısına yanıt
    Daha bizim cihaz için açılmadı. Faz 1 için global beta kaydı yeni sonuçlandı. Bizimkine daha 1 ay var daha Çin kapalı betaya çıkmasına. Çin kapalı beta, sonra Çin açık beta, sonra global kapalı beta, sonra global açık beta olacak.

• grcim G kullanıcısına yanıt
    Piyasayı takip etmiyorum şu sıralar ama 1750₺'ye alan adam ucuza aldım diyordu. Yaşadığım yerde en son 2 hafta önce 1350-1400₺'den başlayan fiyatlarla satıyordu.

• telefonlara gelen ek vergi yuzunden etmeyecek telefonlara etmeyecek paralar

ama 2400 note 8e vermek içim elvermedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grcim -- 4 Haziran 2020; 8:48:58 >
  • grcim G kullanıcısına yanıt
    Ben de almanızı tavsiye etmem garantili fiyatından. Zira TCL Plex gibi başka bir cihaz 2200₺'den satılıyor. Kamera sensörü daha iyi, ekranı daha iyi. Yazılımı yeni ama kötü olduğunu sanmıyorum.

2600 küsur ₺'den Note 8 Pro ve yeni efsane Note 9S satılıyor.

Note 8'in garantisizinin bile devri kapanıyor. Garantilinin fiyatı artınca, ülkeye garantisiz Note 8 gelişi azalınca fırsatçılar fiyatı arttırdı hemen. Garantisiz Note 9S 1900₺'ye bulunuyor.

• eşime realme 5i aldım 1700 e zira bu cihazlar butcenın çok uzerınde,
    note 8 garantisiz cihazlar vardı 1600 a ama cesaret edemedim. imei atılmış.
    kamera + pil idare eder onu oyunla falan işi yok, sadece instagram kullanıyor
  • Arkadaşlar babamın kullandığı telefonun dokunmatiği kendi kendine sapıtıyor bu neden olabilir. Birde telefondaki yazıları büyük yapınca ayarlar menüsündeki akıcılık bozuluyor sanırım yazılımla ilgili bug var, babam gözeleri iyi göremediği için fontları büyüttüm ama akıcılık hissiyatı iyi değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: grcim

eşime realme 5i aldım 1700 e zira bu cihazlar butcenın çok uzerınde,
    note 8 garantisiz cihazlar vardı 1600 a ama cesaret edemedim. imei atılmış.
    kamera + pil idare eder onu oyunla falan işi yok, sadece instagram kullanıyor
    Vatan bilgisayardan 1700 tlye almak uzereyken son cihaz satildi, artik o fiyatlara realme telefon yok piyasada, bizim millet sagolsun 1600 1700 den alip farklı sitelerde 2200tlye koyuyorlar komik ve sinir bozucu bir durum...

• Arkadaşlar note 8 aldık 5 6 ay önce son güncellemeden sonra telefon 2 günde bir kendini durduk yere yeniden başlatıyor, böyle bir sorun yaşayan var mı ? Hard format attık düzelmedi...
  • volkancanikli kullanıcısına yanıt
    Yazılımı indirip Mi Flash veya XiaomiTools v2 ile yeniden yükleyin. Rom sorunlu indiyse format atmak işe yaramaz. Belki bu çözüm olur.

• FreeRun kullanıcısına yanıt
    Ekranda kir, yağ varsa olur veya kırılmaz cam ekranda gerginlik yaratıyorsa olur (çıkartırsanız belki düzelir).

• Telefonun ağırlığı normal mi sizce ya. Ben iPhone 5s ten sonra bu telefona geçtim ama ağır gibi geliyor bana alışamadım şeylerden biri bu 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: no-education

Telefonun ağırlığı normal mi sizce ya. Ben iPhone 5s ten sonra bu telefona geçtim ama ağır gibi geliyor bana alışamadım şeylerden biri bu 😁
    Küçük telefondan geçince alışmak gerekiyor.

Ben de General Mobile Discovery Air'dan Redmi Note 8'e geçmiştim. Redmi Note 8 çok büyük, kalın ve ağır gelmişti. Sonuçta Note serisi.

• Bildirim çubuğundaki yazılar bazen siyah kalıyor, sizde de oluyor mu?

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: BorazanPower

Bildirim çubuğundaki yazılar bazen siyah kalıyor, sizde de oluyor mu?

Bende de oluyor. Hatta bezen o kısım komple yok oluyor.

Telefonu ilk aldığımda böyle bir durum yoktu. Güncellemelerden sonra olmaya başladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bilexsamet -- 5 Haziran 2020; 11:32:6 >

• bilexsamet kullanıcısına yanıt
    Evet hocam, launcher'e güncelleme aldığından beri ara ara oluyor, tema değiştiriyorum düzeliyor, güncellemeden önceki sürüme dönmeyi deneyeceğim..

• 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.