Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (307. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.237
Cevap
130
Favori
557.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar burada bahsedildi mi daha önce bilemiyorum da telefon uygulamasından kişilere girince isimler ikişer ikişer çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim
  • fireman53 kullanıcısına yanıt
    Evet bahsedildi, hemen yardımcı olayım.

. Play Store'dan Sim Tool Manager'i yükleyin.
    . Sim kartınızda bulunan numaraları bir yere yedekleyin
    . Sim Tool Manager ile sim kartınızda bulunan numaraların hepsini silin
    . Telefon rehberini açın, burada istemediğiniz bütün numaraları silin
    . Telefonu yeniden başlatın
    . Sorunun çözülmüş olması gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Valla telefondan memnunum fiyatına göre benim hoşuma gidiyor ama ileride tekrar telefon almak lazım gelirse şu anki haliyle Xiaomi düşünmem. Tasarım olarak kaba geldi bana ancak üst segment cihazlarındaki tasarım güzel beğeniyorum, bu söylediğim redmi note 8 için söylüyorum. Honor, Huawei ya da Samsung çok daha naif ve tasarım olarak güzel modeller üretiyor. Tianma panel devamlı beni korkutuyor. Bu büyük bir sıkıntı. Ha panel dışında malzeme kalitesi olarak bence samsungun muadil telefonlarına göre çok daha iyi. Bundan sonraki telefon ihtiyacımda iphoneların fiyat politikası biraz yumuşarsa İphone, eğer olmazsa huawei veya honor düşünürüm :)
  • vgun V kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim
  • Telefon bi kaç kez whatappdan alakasız aramalar yaptı kendi kendine.Dokunmatik sorunu mu var anlamadım. Gelen aramayı cevaplamakd a sıkıntılı. Bildirimn gibi küçşük bir yazı çıkıyor. Araba kullanırken açmak sıkıntı. Ciddi yazılım sıkıntıları var yoksa samsung A3-A5 de kullandım Redmi daha dayanıklı ve kaliteli A serisinden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TatarSüvari -- 2 Haziran 2020; 9:45:53 >
  • Nazar değdi galiba. 3 4 gündür böyle...

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• BorazanPower kullanıcısına yanıt
    Ben bunu normal benimsemiştim hocam 😄

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU]

SS şarjdan sonra çekildi , ancak rutin olarak aynı değerleri görüyoeum.

• quote:

Orijinalden alıntı: TatarSüvari

Telefon bi kaç kez whatappdan alakasız aramalar yaptı kendi kendine.Dokunmatik sorunu mu var anlamadım. Gelen aramayı cevaplamakd a sıkıntılı. Bildirimn gibi küçşük bir yazı çıkıyor. Araba kullanırken açmak sıkıntı. Ciddi yazılım sıkıntıları var yoksa samsung A3-A5 de kullandım Redmi daha dayanıklı ve kaliteli A serisinden.
    Samsungun orta segmentinde malzeme kalitesi gerçekten yerlerde. Kendim de zamanında kullandım, çevremde de birçok arkadaşım akrabam kullandı. Hepsinde istisnasız çok kısa bir zamanda telefon resmen bir çöp gibi görünmeye başlıyor. Her yerinden boya atmaları felan oluyor. Bence Samsung alınacaksa üst segment cihazları tercih edilmeli.
  • no-education N kullanıcısına yanıt
    Bende J7 prime vardı sağlam telefondu fakat bir kere düşmeye ekranın içinde küçük ı şeklinde ölü pixel oluşmuştu bir de ekrana hafifçe dokunsan bile ekranda beyaz beyaz çizgiler çıkıyordu ve hep kılıfla kullanmama rağmen boya atıyordu, ondan önce de s4 mini vardı onun da çerçevesinin dört bir yanının boyası çıkmıştı kabın içinde

• mehmettech. kullanıcısına yanıt
    Hocam 9 buçuk saat ekran görmüşlüğüm oldu ortalama 8 buçuk saat altına inmedi, şu an şarj 22 ekran süresi 7 saat 5 dk oldu 1 buçuk saat ekran daha verir diye düşünüyorum fakat beni şaşırtan yüzde 50'ye bu kadar çabuk inip sonra yavaş yavaş azalması oluyor genelde.

• BorazanPower kullanıcısına yanıt
    Vala hocam xiaominin kalitesi Samsung'a göre daha kaliteli geldi bana işte tek tedirginliği ghost screene yakalanma korkusu 😁😁 onun dışında memnunum açıkçası. En kötü iki sene garantisi var sonrasına Allah kerim artık ☺️

Benim de korkum o, garanti var iyi hoş da, şu an pandemi sürecinde olsa ve göndersek yasal günlerini sonuna kadar kullanırlar diye düşünüyorum, 1 ay bekletirler 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BorazanPower -- 2 Haziran 2020; 21:56:46 >
  • Xiaominin garanti hizmeti nasıl hiç bilmiyorum. Umarım mecbur kalmayız ama gerektiği zaman da inşallah dediğin gibi yapmazlar ☺️🙄

Internetten araştırdığıma ve burda söylenene göre ghost konusunda yardımcı oluyorlarmış, değiştiriyorlar diyor çoğunluk ama huaxing garantisi yokmuş yine tianma panel takıp gönderdikleri de çok oluyormuş, ama en azından değiştiriyorlar 😀
    Acaba note 9 serisinde de mi kullandılar bu paneli, seneye belki model yükseltirim.

• İki sene gönderip durucaz artık ne yapalım 😁 valla mutlaka araştırın hocam Xiaomi alacaksanız. Ben bu ghost screen sıklığına bir çözüm bulmazlarsa şu an memnun olmama rağmen ileride Xiaomi düşünmem sanırım 🙄

Ben aslında ghosttan çok yazılımdan şikayetçiyim, üst modellerde de aynı mı bilmiyorum ama bazı olumsuz tarafları sinir bozucu oluyor bazen, genel olarak memnunum tabi ama fanboyluğun lüzumu yok 😁
    Belki kısmet olur redmi değil xiaomi olur belki huawei, işimizi görüyor aslında çok da şey etmemek lazım verdiğimiz paralar ortada maalesef

• Arkadaşlar kameraya yazılım atmak istiyorum fiyatından haberiniz varmı note 8 kullanıyorum note 7 daha iyi fotoğraf cekiyor

• Bymoci B kullanıcısına yanıt
    Kamera yazılımı diye bir şey yok hocam. Direkt komple yazılım var. Bunun için ücret gerekmiyor, öğrenip sizin yapmanız lazım. Parasıyla yapana çok yaklaşmayın.

Kamera için GCam uygulamasını kurun. Direkt apk kurunca halloluyor. Cihazın yazılımını komple değiştirmek gerekmiyor. Buradan tr_Camera V5 sürümünü indirmenizi tavsiye ederim:https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/dev-tigr/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Smaug -- 3 Haziran 2020; 11:23:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vgun

Evet bahsedildi, hemen yardımcı olayım.

. Play Store'dan Sim Tool Manager'i yükleyin.
    . Sim kartınızda bulunan numaraları bir yere yedekleyin
    . Sim Tool Manager ile sim kartınızda bulunan numaraların hepsini silin
    . Telefon rehberini açın, burada istemediğiniz bütün numaraları silin
    . Telefonu yeniden başlatın
    . Sorunun çözülmüş olması gerekir
    benim işime yaradı ben başka sim uygulaması indirmiştim
  • arkadaşlar iyi günler bugün fark ettigim bir sorun var arama yaparken ekran kararıyor sanırım sensörle alakalı nasıl cözebilirim

• 
Sayfa: önceki 305306307308309
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.