Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 8 [ANA KONU] (310. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10.237
Cevap
130
Favori
557.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkdaşlar merhaba bu cihazı alsam öyle telefonun yazılımını yükseltme alçaltma vb hiç bir şey yapmam düz kullanırım telefon görüşmesi instagram twitter bankacılık işlemleri ile rahat rahat kullanabilirmiyim sizce yoksa başka bir cihazamı bakmalıyım
  • Buzdan her türlü işini görür ama fiyatlar çok pahalandı daha uygun alternatifleri varsa onlara da bakabilirsin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • buzdan01 B kullanıcısına yanıt
    Sizin işinizi çoğu cihaz rahatlıkla görür zaten ama Note 8 şu an bu fiyata alınmaz. 2200₺'ye TCL Plex öneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bu dediğiniz şeyler için gayet rahat kullanırsınız artı olarak ekranın büyüklüğü de size kolaylık sağlar. Ben de hemen hemen sizin istediğiniz gibi kullanıyorum bir de fotoğraf çekmeye meraklıyım telefon bunu karşılıyor, benim için en büyük eksisi görüntülü konuşmalarda ve instagramın kamerasında çok kalitesiz videolar bunlar sizin için önemli değilse gayet rahat götürür sizi. Ama yine de piyasadan anlayan arkadaşlar size öneride bulunabilir. Çünkü cihaz çok zam aldı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smaug

Sizin işinizi çoğu cihaz rahatlıkla görür zaten ama Note 8 şu an bu fiyata alınmaz. 2200₺'ye TCL Plex öneririm.
    Anladım hocam teşekkür ederim.1450 tl ye buldum en uygun alternatifleri bile çok ucuk durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: BorazanPower

Bu dediğiniz şeyler için gayet rahat kullanırsınız artı olarak ekranın büyüklüğü de size kolaylık sağlar. Ben de hemen hemen sizin istediğiniz gibi kullanıyorum bir de fotoğraf çekmeye meraklıyım telefon bunu karşılıyor, benim için en büyük eksisi görüntülü konuşmalarda ve instagramın kamerasında çok kalitesiz videolar bunlar sizin için önemli değilse gayet rahat götürür sizi. Ama yine de piyasadan anlayan arkadaşlar size öneride bulunabilir. Çünkü cihaz çok zam aldı.
    Aslında ekran biraz büyük ama napalım artık hocam.Görüntülü görüşme derken whatsappdan görüşmede bir sorun olmuyordur heralde değil mi hocam,İnstagram da kamera ile işim pek olmuyor zaten yukarda dediğim gibi 1450 tl ye buldum sıfır kısmetse onu alacagım

• Ben görüntülü konuşma vs yapıyorum herhangi bir sorun olmuyor hocam.

• Arkadaşlar yurt dışı 0 redmi note 8 aldım. Ama arama konusunda sıkıntı yaşıyorum. Bazen 20 dk görüşme gerçekleştiriyorum sıkıntı yok ama bazen 2-3 dakikalık bir görüşmede karşı tarafın sesini çok net bir şekilde alabiliyor olmama rağmen, karşı taraf benim sesimi alamıyor ve görüşme kapanıyor. Bu her aramada olmuyor ama çoğunda oluyor diyebilirim, nasıl çözeceğiz bu durumu?
  • Paix de Dieu kullanıcısına yanıt
    IMEI tamiri yapıldı mı?

• Bugün redmi note 8 cihazımın ekranı kırıldı. Cihaz genpa garantili idi serviste cam değiştirin birisi yardımcı olabilir mi acaba. Fiyat ne kadar
    Dokunmatikte herhangi bir sıkıntı yok ekranda sadece çatlak var sanırım sadece dıştaki cam çatladı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snotty1 -- 6 Haziran 2020; 17:1:26 >
    ayni sorun bende de var.

• Smaug kullanıcısına yanıt
    hocam karsi tarafa ses gitmemesi sorunu neden kaynaklanir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Smaug

IMEI tamiri yapıldı mı?
    hayır hocam daha dün aldım. bana dediler ki 7-8 gün sonra gel bir işlem daha yapacağız telefonda ondan sonra daha gelmene gerek yok dediler. Yani ben orada kutusunu açtım miu hesabı falan kurduk sonra geldim eve direkt.
    Görüntülü konuşmalar whatsapp dahil tümünde sıkıntılı hocam. Hiç kaliteli olmuyor. Tabi yüzünüz etraf VS. Belli oluyor ama kaliteli değil.

• no-education N kullanıcısına yanıt
    Hocam bende görüntüm hiç iyi değil. Eski telefonum bile daha iyi gösteriyor.

• quote:

Görüntülü konuşmalar whatsapp dahil tümünde sıkıntılı hocam. Hiç kaliteli olmuyor. Tabi yüzünüz etraf VS. Belli oluyor ama kaliteli değil.
    Anladım hocam napalım artık derler ya nekadar ekmek okadar köfte hiç yoktan iyidir.Peki zahmet olmazsa bir sorum vardı.Kamera olarak tatmin edermi sizce
    Eder hocam. Gcam kullanırsanız çok daha eder. Video kalitesi olarak idare eder diyebilirim ama fotoğraf kalitesi fiyatına göre çok çok iyi. Ön kamerasını çok beğeniyorum. Alırsanız gcam kurmakta size yardımcı oluruz.

• quote:

Eder hocam. Gcam kullanırsanız çok daha eder. Video kalitesi olarak idare eder diyebilirim ama fotoğraf kalitesi fiyatına göre çok çok iyi. Ön kamerasını çok beğeniyorum. Alırsanız gcam kurmakta size yardımcı oluruz.
    Cevaplar için teşekkür ederim hocam elinize saglık
  • Bu telefonda şebeke üzerinden görüntülü konuşma yok mu

Bootloader kilidini açma başvurusu yapmışlar. 1 hafta sonra (belirli bir saat süresi var) tekrar aynı şeyi yapıyorlar ve kilit açılıyor.

Ancak cihazınızda sorun olabilir. İyice kontrol edin, şebeke kaynaklı değilse cihazdan olabilir.

Hangi operatörü kullanıyorsunuz bu arada?

• 
Sayfa: önceki 308309310311312
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.