Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (499. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Imperionex

Arkadaşlar 11.0.4.0'e güncelleyim mi? Şu an memnunum ama güncelleyenler pişman sanırım. Ne diyorsunuz?
    Valla üstad nasıl desem yenilik olarak bence çok birsey yok. Ama guncellemeyi gerektirmeyecek kadarda pek bir sorunuda yok..
    Mesela,
    Bazan kasıyor ama hafif yani mağdur etmiyor sinir bozacak kadar degil.. mesela wifi isaretine bastığında açmak icin yada kapatmak için yarim saniye geç tepki veriyor.. mobil veride böyle bir gecikme yok mesela.
    Pil konusunda göreceli olduğundan deginmiyorum. Farklılık gösterebilir kullanıcıya göre..
    Otomatik ekran parlaklığı randımanlı çalışmıyor eskiye göre
    Çağrı sonlandirma tuşu da ayni şekilde gecikmeli tepki veriyor..
    Kilit ekranında kameraya erişmek için sola çektiğinde kamera açılıyor ya iste onu ekranın altından cekmen gerekiyor.. kamera simgesinin olduğu yerden. Eski sürümde ekranın ortasından da çeksem açılırdı..

Yenilik olarak en çok kullandığım özellik cast özelliği. Telefonu TV'ye yansıttığımda eski sürümde bildirimleri kapatamiyordum, ekranıda kapatamıyordum..

Yeni guncellemede 3 seçenek sunuyor. Örneğin film seyredeceksin ekranı yansıttın telefonu kilitleyebilirsin film akmaya devam eder, yada sadece bildirimleri kapatabilirsin gelen bildirimler tvde gözükmez.. birde ekrani yansıttıkdan sonra telefonu normal kullanabiliyorsun. Film akmaya devam ediyor..

Ayarlar sekmesinin simge arayüzü değişmiş
    Karanlık moda ilave gri tonlama gelmiş..
    Cagrı ekranı siyah olmuş..
    Ben harici launcher kullandığından simgeler degistimi bilmiyorum..

He birde telefonun ahizesinden ses kısık geliyor. Çağrı sırasında kulağıma yapıştırıyorum.. ben bozulduğunu düşünmüştüm. Benim ufaklık bir iki kere yere vurdu bozuldu sandım garantiye göndermeyi düşünüyordum ama farkli forumlarda bir kaç kişide aynı sorunu yazmış ve guncellemeden kaynakli olduğunu söylemiş..
    Cok araştırmadım tam emin değilim belkide bozulmuştur benimki...

Yani guncellemesende olur şuan memnunsan bırak kalsın bir sonrakini alırsın.. bazı arkadaşlarda daha farklı sorunlar çıkmış bahsediyorlardı..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]
    Bu sebeble garantiye yollayacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: seegoo

Note 8 çıkmışken hala bu telefonu seçmek mantıklı mı arkadaşlar?
    Fiyat farkı yok denecek kadar az
    note 8 pro alınır...artık 7 nin işi bitti
  • Arkadaşlar redmi note8 pro aldım kendi formunda telefon yeni olması hasebiyle herkes bişey soruyor. Daha çok garanti kısmına odaklanmıslar bu yüzden cevap veren olmadı siz daha tecrübeli olduğunuzdan size sormak istiyorum. Önceki telefon Asus zenfone2 idi ve sim kart 4,5 g almamıştım. 8pro alınca 4,5 g sim kartla açtım veriye bağlanınca "H" ile bağlandı sonra düzelir dedim sebekedendir dedim ama hiç 4,5 G olmadı Telekom uygulamadan baktığımda telefon marka model kısmında hala Asus yazdığını gördüm yani Telekom bizim telefonu tanımamış bu yüzdende 4,5 G öncelikli ayarlı olmasına rağmen 3g ile bağlanıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebiliriz. Bilgi verirseniz sevinirim. Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dhtekno -- 21 Aralık 2019; 14:36:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dhtekno D kullanıcısına yanıt
    Sim kartını 4.5 g ile değiştirmediysen önce git bayiden 4.5 g destekli simkart al.

• Yok sim kartı degistirdim 4,5 g sim kart alıp yeni telefona taktım eski telefon dustugu icin zaten acılmıyordu ama ne is anlamadım telokomda marka model hala asus gorunuyor ve 4,5 cekmiyor.
    Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• Merhaba, stok müzik uygulaması ve google play music uygulaması parçanın yarısında kapanıyor. Sorun hakkında bilgisi olan varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dhtekno

Yok sim kartı degistirdim 4,5 g sim kart alıp yeni telefona taktım eski telefon dustugu icin zaten acılmıyordu ama ne is anlamadım telokomda marka model hala asus gorunuyor ve 4,5 cekmiyor.
    Çakma imei olabilir. Asus telefonun imei ile kayıt edilmiş olabilir.

• Dhtekno D kullanıcısına yanıt
    4,5G sim desteği kısmında var yazması lazım normalde. Sim kartınız 4,5G'yi desteklemiyor mu? Alttaki 4,5G yerini aktif hale getirmeyi deneyin. Eski telefonunuzdan Türk Telekom uygulamasını silin sonra yeni telefonunuzdan uygulamayı silip tekrar yükleyin. Bunlar işe yaramazsa Türk Telekom bayisine ya da müşteri hizmetlerine derdinizi anlatın.

• Instagram görüntülü görüşmede kamera açılmıyor çözümü varmı sildim yükledim izinleri verdim yine aynı

• thsnblt kullanıcısına yanıt
    Bir önceki sayfada arkadaş su mesajı paylaşmış

Instagramın eski sürümünü yükleyince düzeliyor. Instagram ayarlarından otomatik güncellemeyi kapatın. Mevcut yüklü olan uygulamayı tüm verileri temizle diyerek kaldırın. Play storedan da güncellemeyin.

Bu sürümü yükleyin. Çalışıyor.

https://www.apkmirror.com/apk/instagram/instagram-instagram/instagram-instagram-117-0-0-28-123-release/instagram-117-0-0-28-123-5-android-apk-download/

• quote:

Orijinalden alıntı: batu26

Bir önceki sayfada arkadaş su mesajı paylaşmış

Instagramın eski sürümünü yükleyince düzeliyor. Instagram ayarlarından otomatik güncellemeyi kapatın. Mevcut yüklü olan uygulamayı tüm verileri temizle diyerek kaldırın. Play storedan da güncellemeyin.

Bu sürümü yükleyin. Çalışıyor.

https://www.apkmirror.com/apk/instagram/instagram-instagram/instagram-instagram-117-0-0-28-123-release/instagram-117-0-0-28-123-5-android-apk-download/
    evet eski sürümü yükleyip sürüm düşüp kullancaz. telefon hayal kırıklığı olmaya başladı. millet gider mersine xiomi gider tersine.

• evet telefon ekranı ile hayal kırıklığı olmaya başladı. fotodaki işaretli yerde yani klavyedeki google kisa yolu ekranda gost ekran iz bıraktı . çözüm vs olan varmı

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Klavyeyi değiştir kurtul kardeşim neden bu kadar dert ettin telefonu gömdün bu yüzden

Edit. Pardon ghost kısmını atlamışım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi recepix -- 22 Aralık 2019; 19:9:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepix

Klavyeyi değiştir kurtul kardeşim neden bu kadar dert ettin telefonu gömdün bu yüzden

Edit. Pardon ghost kısmını atlamışım :)
    tam zeki kardesim dicektim bende gost kismini atlamis aciklamani gorunce frene bastim.
    😂 telefon guzel ama sorunlu instegramda bildirim ve goruntulu gorusme sorunu vardi. eski surum yukleyip duzelttim ama boylemi olmasi gerek . simdide ekran sorunu orda google simgesi kaldi acaba cifle silsem gidermi dostum 😂😂😂

Biraz zaman sonra geçiyor ama mide bulandırmaktan başka bir şey değil. Yıllardır cozemediler şu ghost olayını. Benim de pil sorunum var 1 günü anca çıkarıyor. Etrafımda kullananlar 2 gün şarj etmiyor cihazı :)

• Selamlar,

Redmi note 7 ile aitdots kulaklığı kullanamadım ne yazık ki. 2 kulaklık birbirini eşliyor, telefon L ve R olarak kulaklıkları görüyor ve ikisi ile de kendini eşitliyor. Yalnız sıkıntı sadece biri etki oluyor ve ses ondan geliyor. L'ye tıklayınca L, R'ye tıklayınca R etkin oluyor. Samsung'ta çift sesi açınca iki tarafta etkin oluyor ama xiaomi için böyle bir şey bulamadım.

Çözümünü bilen var mı acaba?
  • Orhun kullanıcısına yanıt
    https://www.youtube.com/watch?v=29bJ_Y9Cy7A&feature=youtu.be
    hocam bunun ile ilgili bir video çekmiştim videodaki gibi kulaklıkları resetleyin olmazsa birkaç defa daha deneyin olacaktır

• receep 32 R kullanıcısına yanıt
    Vidyo için teşekkürler yalnız ben bunu zaten yapıyorum. İki kulaklıkta birbirini bulup eşliyor aslında. Ledlerinden anlaşılıyor. Sıkıntı telefon kaynaklı gibi. İki kulaklığa da sağ sol olarak aynı anda ses gönderemiyor. Bluetooth ayarları üzerinde ya L ya da R olarak etkin oluyor.

Aynı kulaklıkları samsung note 8 üzerinde kullanabiliyorum. Yalnız note 8'de bluetooth ayarlarındaki çift sesi aktif edince iki taraftan da ses geliyor. Pasif iken aynı redmi note 7 gibi tek taraf çalışıyor.
    Geçer bu amoled değil bu.

• 
Sayfa: önceki 497498499500501
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.