Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (498. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bende sizin gibi ayni durumdayim Google Play hizmetleri beni resmen kanser etti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EU rom kurdum şimdilik iyi gibi zaten Google uygulamalarının hiçbiri hatta MIUI nin angarya uygulamalarının çoğu yok tavsiye ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • recepix kullanıcısına yanıt
    Eu romu nasıl kurdunuz ?

• devrim_768 D kullanıcısına yanıt
    Artık en son çare rom kurup kurtulmaz herhalde.

• Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] telefonda ghost screen oldu telefon kvk garantiliymiş daha önce yollayan oldu mu nasıl bi yol izleniyor kvk mı bakıyor
    Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• LEON-X kullanıcısına yanıt
    Instagramın eski sürümünü yükleyince düzeliyor. Instagram ayarlarından otomatik güncellemeyi kapatın. Mevcut yüklü olan uygulamayı tüm verileri temizle diyerek kaldırın. Play storedan da güncellemeyin.

Bu sürümü yükleyin. Çalışıyor.

https://www.apkmirror.com/apk/instagram/instagram-instagram/instagram-instagram-117-0-0-28-123-release/instagram-117-0-0-28-123-5-android-apk-download/

• Gelen arama ses ayarı ile medya (müzik, vidyo vesaire) ses ayarını ayırmak mümkün değil mi bu telefonda

• CinemaG kullanıcısına yanıt
    görüşme yaparken ses tuşları görüşmeyi ayarlıyor. haricinde medya sesini. xiaomi eu romda bunu yer değiştirmek mümkün. normal romda nasıl bilmiyorum.
  • darkrose511 kullanıcısına yanıt
    Mecbur hocam. şu an bile %41 Google Play hizmetleri sarz yiyor

• Arkadaşlar güncellemeyi WiFi den indirsem sonra kurma seçeneğim yarmı yoksa direk kurduruyomu?

• quote:

Orijinalden alıntı: iSo-9001

Arkadaşlar güncellemeyi WiFi den indirsem sonra kurma seçeneğim yarmı yoksa direk kurduruyomu?
    Sonra kurabilirsin.

• piluthh P kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Arkadaşlar 11.0.4.0'e güncelleyim mi? Şu an memnunum ama güncelleyenler pişman sanırım. Ne diyorsunuz?

• Geliştirici seçeneklerinde bağlantı noktası kullanarak wifi kapsam genişletme var ama bu ne işe yarıyor bilen var mı?

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

• telefonun bluetooth kulaklıkla kullanırken bir gün delirecem elimi cebime atıyorum şemsiyeyi sallıyorum ses kesiliyor telefon üstünü elinle kapattın mı şarkı kesik kesik kesik geliyor yok mu bunun bir çaresi 10.3.10 sürümü telefonun 2 3 bluetooth kulaklıkla denedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: XenabLe

Geliştirici seçeneklerinde bağlantı noktası kullanarak wifi kapsam genişletme var ama bu ne işe yarıyor bilen var mı?

Xiaomi mi wifi pro'nun yaptığını yapıyor olabilir. Öyle bir özelliği varsa iyiymiş.

• Başka bir forumda birisi sinyali güçlendirdi filan dedi ama bağlantı noktasını açınca wifi kesiliyor nasıl çözecem bilemiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: CiiixXx

Instagramın eski sürümünü yükleyince düzeliyor. Instagram ayarlarından otomatik güncellemeyi kapatın. Mevcut yüklü olan uygulamayı tüm verileri temizle diyerek kaldırın. Play storedan da güncellemeyin.

Bu sürümü yükleyin. Çalışıyor.

https://www.apkmirror.com/apk/instagram/instagram-instagram/instagram-instagram-117-0-0-28-123-release/instagram-117-0-0-28-123-5-android-apk-download/
    Teşekkür ederim ilk fırsatta deneyeceğim

• Dün babamla konuştum.

Ben biriyle konuşurken başka birisi ararsa sessize alıyor ya da telefonu kapatıyor gibisnden bir şey söyledi.

Daha önce de biriyle konuşurken wifi kapatıyor falan demişti. Bu sorunu sensörü kalibre ederek çözmüştük. Acaba yine mi kalibre etmem gerekiyor? Ya da ekran koruyucu mu işi bozuyor ne dersiniz?
  • 
Sayfa: önceki 496497498499500
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.