Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şu an 1699 + 50 tl world puan
  • Redmi note 7 kullanmıyorum ama fikrimi belirteyim
    S7 de sorun yoksa ben geçmez dim
    Eğer geçerseniz batarya olarak çok rahatlarsınız
    Hafıza olarak 64GB olduğu için daha iyi olur

S7'nin artıları
    Ekran kalitesi olarak daha iyi
    Video kalitesi sizin için önemliyse video kalitesi olarak da S7 daha iyi

artık S7 yazılım güncellemesi almayacak sadece ara sıra güvenlik güncellemesi alacak
    Redmi note 7 güncelleme almaya devam edecek

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Distribütör olarak merak ediyorum hocam. Var mı bilginiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: receep 32

Redmi note 7 kullanmıyorum ama fikrimi belirteyim
    S7 de sorun yoksa ben geçmez dim
    Eğer geçerseniz batarya olarak çok rahatlarsınız
    Hafıza olarak 64GB olduğu için daha iyi olur

S7'nin artıları
    Ekran kalitesi olarak daha iyi
    Video kalitesi sizin için önemliyse video kalitesi olarak da S7 daha iyi

artık S7 yazılım güncellemesi almayacak sadece ara sıra güvenlik güncellemesi alacak
    Redmi note 7 güncelleme almaya devam edecek
    Çok iyi oldu fikirleriniz. Teşekkür ediyorum.

• Rica ederim
    İki cihazı da kullanan arkadaşlar varsa daha iyi bilgi verecektir

• Önerebileceğiniz qui k charge 4.0 veya 3.0 şarj cihazı var mı

• şurdaki olayı görüncede ne garantisi zaten ekrana 900 ödüyorsun bide üstüne sinir hastası oluyorsun al 1300 gitsin diyo insan
    https://forum.donanimhaber.com/xiaomi-turkiye-ve-kvk-garantili-yersek-cepport-xiaomi-mi-8-servis-sorunu--139597836
  • ykanarya Y kullanıcısına yanıt
    Siparişinizi yolladılar mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Power7Gear kullanıcısına yanıt
    Bir iş günü içinde kargoya verilir yazıyordu satış ekranında. Şu an kargoya veriliş tarihi yarın gözüküyor.
  • Arkadaşlar internetten almanın herhangi bir sakıncası var mı? Imei numarası nasıl geliyor? Telefon ayıplı veya bozuk çıkarsa ne olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire Cavalry

Arkadaşlar internetten almanın herhangi bir sakıncası var mı? Imei numarası nasıl geliyor? Telefon ayıplı veya bozuk çıkarsa ne olacak?
    hepsiburada gibi sağlam sitelerden alırsan sorun olmaz , imei direk telefona kayıtlanmış vazitette , e devletten sorgularsın gelince.
  • Beels kullanıcısına yanıt
    Imei numarası sonradan geliyor gibi bir şey yazmışlar ekşide garibime gitti o durum
  • Sonunda cihazimin kilidini acip xiaomi.eu rom yükledim. Bilgisayarımda görmüyordu cihazi daha once de yazmistim. Dun baska bi bilgisayarla firsatim varken denedim. Bekleme suresi vermeden direkt kilidi acildi. Hemen eu rom yükledim gereksiz miui ve google uygulamalarini kaldirdim.
    Yalnız şöyle bir durum var xiaomi.eu 9.8.15 sürümündeyim. Son sürümü yükledim. Hiz olarak cok iyi fakat ram kullanimini ve pil performansini begenmedim.
    Ayrica bilenler vardi note 4x icin actigim konu vardi gereksiz uygulamalarla ilgili. Saf android kivaminda temizlik yapmistim o cihazda. Ama bu son surumlerde bosluga dustum cok fazla uygulama gomulu sistemde, eklenti gibi sistemin parcasi gibi. Cikamadim pek icinden. Bu kadar gereksiz ozellik ve uygulama yigmasi yuzunden Xiaomi den soguyorum.

Neyse ozetle 9.8.15 ten memnjn değilim ram tuketimi fazla geldi bana stok romdan fazla absurt bir şekilde ve pil performansi kotu. Cidden hizli ama tek artisi bu olmamali. Onerdiginiz bi surum var mi yoksa xiaomi.eu nun stabil surumunu kurucam.

• Arkadaşlar hepsiburada dan evofone garantili aldım. Lakin Sim 1 imei kayıtlı değil. 2 sim imei kayıtlı. Sizde durum nasıl. Yarın evofone arayıp soracağım. Bakalım ne diyecekler.

Edit:Şimdi tekrar kontrol ettiğimde her iki imei kayıtlı gözükmekte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Ottoman -- 21 Ağustos 2019; 8:54:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fire Cavalry

Imei numarası sonradan geliyor gibi bir şey yazmışlar ekşide garibime gitti o durum
    bazılarının kayıt işlemi telefonu aldıktan sonrada gerçekleşebiliyor ama doğru
  • Bu ekran hassasiyeti olayı klavyede hızlı yazarken mi belli oluyor? Rom atınca da çözülmüyor mu acaba? Ben Teknosa'da kısa süre bakabildim telefona, onda dokunmatik rahatsız etmedi ama biraz daha zaman geçirmek gerek tabii telefon ile. İki tane Redmi Note 7 vardı orada ikisi de Tianma panelliydi bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lirikal Militan

Sonunda cihazimin kilidini acip xiaomi.eu rom yükledim. Bilgisayarımda görmüyordu cihazi daha once de yazmistim. Dun baska bi bilgisayarla firsatim varken denedim. Bekleme suresi vermeden direkt kilidi acildi. Hemen eu rom yükledim gereksiz miui ve google uygulamalarini kaldirdim.
    Yalnız şöyle bir durum var xiaomi.eu 9.8.15 sürümündeyim. Son sürümü yükledim. Hiz olarak cok iyi fakat ram kullanimini ve pil performansini begenmedim.
    Ayrica bilenler vardi note 4x icin actigim konu vardi gereksiz uygulamalarla ilgili. Saf android kivaminda temizlik yapmistim o cihazda. Ama bu son surumlerde bosluga dustum cok fazla uygulama gomulu sistemde, eklenti gibi sistemin parcasi gibi. Cikamadim pek icinden. Bu kadar gereksiz ozellik ve uygulama yigmasi yuzunden Xiaomi den soguyorum.

Neyse ozetle 9.8.15 ten memnjn değilim ram tuketimi fazla geldi bana stok romdan fazla absurt bir şekilde ve pil performansi kotu. Cidden hizli ama tek artisi bu olmamali. Onerdiginiz bi surum var mi yoksa xiaomi.eu nun stabil surumunu kurucam.
    Kullandığınız beta rom, ufak tefek sorunları olabilir. Stabil olanı kurun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Lirikal Militan kullanıcısına yanıt
    9.8.15 deyim. 2 gb boş ram kalıyor sürekli. yetmiyor mu size?
  • 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.