Şimdi Ara

Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU] (344. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.329
Cevap
182
Favori
930.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
35 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kendim denemedim ama gerek Facebook grubunda gerek diğer forumlarda pek de cozuldnnyokmus. Ama dediğim gibi telefonu biraz yüzünüze yakın tutmaya alisirsaniz sorun kalmıyor. Alalı 1 ay olduvdaha bir kez yanlış bir yere tiklamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • palio1.6 P kullanıcısına yanıt
    Ahize ve mikrofon kalitesi gayet iyi fiyat segmentinde bu konuda sorun yaşamazsınız.

• yokyaww Y kullanıcısına yanıt
    Bu modelin çok kullanılamamasının donanım düşüklüğü dışında resmi gelen çok az ürün olması da var. Ayrıca performans olarak da çok fark varm almışken 4/64 almanızı öneririm.

• Parsbey P kullanıcısına yanıt
    O zaman kesinlikle prosunu alın eğer çok fiyat farkı yoksa. İşlemci farkı bile yeter :)

• Trendyol sitesinden bir satıcıdan note 7 Türkiye garantili diye aldım ama evofone müşteri hizmetlerinden imei kontrol ettirince cihazın kendi cihazları olmadığını söylediler. Garanti belgesinde ithalatçı firmanın kaşesi var. Trendyol sitesinden alacaklar bir daha düşünsün, satıcının yaptığı düpedüz sahtekarlık, bakalım trendyol bu konuda ne yapacak.

• Me[S]uT kullanıcısına yanıt
    Bende sizin gibi düşündüm ve 1250 ₺ ye aldım beyaz bi cihaz. MALESEF türkiyede garanti pek bi işe yaramıyor

• Aranzabal A kullanıcısına yanıt
    Ben de Türkiye garantili olarak aldım (Hepsiburada'dan). Garanti belgesinde Win Telekom yazıyor, servis adı olarak da Genpa yazıyor. Acaba sizin telefonda mı böyle?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aranzabal

Trendyol sitesinden bir satıcıdan note 7 Türkiye garantili diye aldım ama evofone müşteri hizmetlerinden imei kontrol ettirince cihazın kendi cihazları olmadığını söylediler. Garanti belgesinde ithalatçı firmanın kaşesi var. Trendyol sitesinden alacaklar bir daha düşünsün, satıcının yaptığı düpedüz sahtekarlık, bakalım trendyol bu konuda ne yapacak.
    Bende bugün gg den aldım satış başlığında Xiaomi Türkiye garantili yazıyor fakat detaylarda garanti GENPA yazıyor..
    Sorun olmaz umarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: 13th Patronus

Hocam garanti belgenizde ne yazıyor? Ben de Türkiye garantili olarak aldım ama garanti belgesinde Win telekom yazıyor. Servis adı olarak Genpa yazıyor.
    Tr garantili yaziliyor servisler genpa

• quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

5-6 mbps sabit mi yoksa dalgalı mı?
    Sabit hocam

• 13th Patronus kullanıcısına yanıt
    Xiaomi Redmi Note 7 Kullanıcı Kulübü [ANA KONU]

Garanti belgesş bu şekilde. İade mi etmeliyim?

• quote:

Orijinalden alıntı: diplomasız bilişimci

Bende sizin gibi düşündüm ve 1250 ₺ ye aldım beyaz bi cihaz. MALESEF türkiyede garanti pek bi işe yaramıyor
    beyaz renk yurtdışı cihaz nereden aldınız hocam fiyatı da güzelmiş.

bugün eşim için sipariş verdik incehesap-gittigidiyor üzerinden distribütör garantili 64gb mavi renk 1769tl ve 75tl+10tl world puan kampanyalı.
  • Me[S]uT kullanıcısına yanıt
    Dokunmatiği bozulmuştu garantiye verdim ekranını değiştirmişler 15 gün oldu garantiden alalı. Daha öncede sony kullanırken anakartı yanmıştı değiştirmişlerdi ikinci kez yandı çizikler yüzünden değiştirmediler. Şans işi birde temiz kullanmak gerek. Ama 1250ye alınabiliyorsa garantisiz almak daha mantıklı bencede.

İnşaat

merhabalar,
    ben ürünü alalı yaklaşık 2 ay oluyor.telefonu evofone 'nin kendi sitesinden aldım. telefondan gayet memnunum. garanti konusuna gelince başıma gelen olayı size anlatayım ki telefonu alırken dikkatli olun. telefonu aldıktan 1 ay sonra arka kamera camını kırdım. nasıl olduğunu sormayın bende bilmiyorum. ardından evofone 'u aradım. telefonu kargoya vermemi istediler bende gerek yok sitenizde garantinin genpa olduğunu gördüm ve genpa 'ya gideceğimi belirttim. genpaya gittim. telefonu teslim almadan önce garanti kontrolü yapmak istedi görevli, bende telefonu evofone 'den aldığımı ve servisin genpa olduğunu söyledim. bunu söylememe rağmen görevli kişi evofone olsa dahi her telefona garanti vermiyoruz dedi. nasıl olur bunlar resmi distribütör değil mi dememe rağmen görevli maalesef durum bu dedi. neyse benim telefon garanti kapsamındaymış (olmasa evofonu yıkardım zaten). telefonu aldılar ertesi gün kullanıcı hatası sebebiyle arka kamera camını değiştirmek için 59 tl para istediler hemen ödemelerini yaptım ve 10 günde telefonu tamir edip geri verdiler. 10 günün 7 günü de yedek parçayı beklediler. demem o ki telefonunuzu alırken 3 kuruş paradan bazen kaçmayın sonuçta kaçtığınız 100-200 tl ileride oluşacak herhangi bir sıkıntıda cebinizden yine çıkacaktır.
    hayırlı forumlar...

• Yukko'dan 1.798,90 TL ye mavi renk (Xiaomi Türkiye Garantili) siparişimi verip aranıza katılmış bulunmaktayım. 75 tl'de Axess chip para verdi.
  • ykanarya Y kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam. Ben de 3 gündür telefonu kullanıyorum, şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

• Tr garantili en düşük ne kadara satıldı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fena kararsız haldeyim. Şu an Samsung S7 var. 5.1 inç. Kağıt üzerinde başa baş gibiler. Ama kullanımda nasıl durum çok bilemedim. 344 sayfayı okuyamadım:)

S7'ye devam edeyim mi? Note 7 mi alayım. Max bütce 1800 TL.
  • 
Sayfa: önceki 342343344345346
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.